Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Ale naiwni, wierzą terrorystom i muslimom. W to, że się wam nie spuszczają do kebaba też wierzycie?
 
To, że IS się przyznało jeszcze o niczym nie świadczy. Tak jak wspomniał @ODYNIEC - mogli to wziąć na siebie, bo zamach był wyjątkowo krwawy jak na tę część świata. Wstrzymałbym się do momentu przesłuchania towarzyszki tego gościa.
 
Podobno ten zamachowiec Paddock w wieku 30 lat przeszedł na islam i przyjął imię Samir al-Hajib.
 
Eeee już nie robi to na nikim wrażenia. Ludzie jeżdża obok rowerami jakby nigdy nic , chodzą nawet nie patrzą PRZYZWYCZAILI SIĘ SZYBCIEJ NIŻ MOGLIŚMY PRZYPUSZCZAĆ
Podane na Interi jako 3 wiadomość obok jakiś bzdur
 
Na serio to wypierdolic te cale ciapate gowno z planety

giphy.gif
 
Ja pierdole. Oni to normalnie nie potrafia tylko skrajnosci. Jak na wojnie krzyczeli o czystosci rasowej i mordowali miliony ludzi to teraz sa otwarci i beda przyjmowac wszystkich zeby policja odzwierciedlala wielokulturowe spoleczenstwo:DC: niech przyjmuja ich potem bedzie zamach gdzie imigranci w policji nic nie zrobia, bo strzelac do swoich nie beda..
 
Ja pierdole. Oni to normalnie nie potrafia tylko skrajnosci. Jak na wojnie krzyczeli o czystosci rasowej i mordowali miliony ludzi to teraz sa otwarci i beda przyjmowac wszystkich zeby policja odzwierciedlala wielokulturowe spoleczenstwo:DC: niech przyjmuja ich potem bedzie zamach gdzie imigranci w policji nic nie zrobia, bo strzelac do swoich nie beda..
U mnie w mieście nie widziałem jeszcze żadnego psa, który nie byłby Niemcem.
 
U mnie w mieście nie widziałem jeszcze żadnego psa, który nie byłby Niemcem.
Dlatego napisałem pierwsze efekty. Inicjatywa przyjmowania migrantów do służb mundurowych wyszła na początku tego roku, nie wiem ile trwa szkolenie w Niemczech. Od razu też ich pewnie nie będzie widać bo to "tylko" 30 procent jednego poboru
 
Dlatego napisałem pierwsze efekty. Inicjatywa przyjmowania migrantów do służb mundurowych wyszła na początku tego roku, nie wiem ile trwa szkolenie w Niemczech. Od razu też ich pewnie nie będzie widać bo to "tylko" 30 procent jednego poboru
chodzi mi o ogol. oni tu nie sa od dwoch lat, tylko od dziesiatek lat. a i tak w policji sami niemcy
 
Back
Top