Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Ja się z tego nie cieszę, bo jak się u nich to szambo przeleje, to najbliżej jest do nas.
A jakiś czas temu czytałem ciekawą ofertę dla polskich pracowników/czek z naciskiem na -czek, sprzątanie obozów uchodźców, włącznie z myciem toalet, słaniem łóżek i praniem brudnych gaci. Ciekawe czy się jakaś głupia skusiła.
 
Masakra :-|
Powinni ich wpakować w pociąg i wywieźć skąd pochodzą, ewentualnie w samolot. Czemu to ma być problem Europy.

Dziś jednego w jakimś małym turbanie widziałem.
 
Uwaga pan Tusk ogłosił koniec nielegalnej imigracji do Europy.
Wypracowane rozwiązania obejmują:
- 3 miliardy haraczu dla Turcji plus następne trzy po 2018
- bezwizowy ruch na terenie Unii dla obywateli ww kraju od czerwca bieżącego roku
- przyspieszenie procedur akcesyjnych Turcji do UE
- za każdego nielegalnego deportowanego do Turcji Europa dostanie w zamian legalnego z tureckiego obozu

Wiwat donald, Wiwat unia. Problem rozwiązany.

Temat do zamknięcia! :lol:
 
- bezwizowy ruch na terenie Unii dla obywateli ww kraju od czerwca bieżącego roku

Także od czerwca najazd ...:

image.jpg
 
Zastąpili siekierę toporem... I to i to islam, lenie śmierdzące tworzący getta i równoległe społeczeństwa.
 
Jeszcze więksi niech się robią, będzie łatwiej w nich trafić z jakiejkolwiek broni :) Tylko oby ją zawczasu rozdawali, ale pewnie trzeba będzie na własną rękę kombinować, bo Państwo nas spisze na straty.
W czerepach się od sterydów i chemicznego żarcia z Lidla Turasom pomieszało.
 

Co za haslo "tak sie traktuje..."
Nie robmy z kryminalu normy, bo u nas mozna by powiedziec, ze norma sa dzieci w beczkach po kapuscie.

Tym bardziej, ze nie widac co dalej, moze - w "poludniowym" zwyczaju - faceta ukamienowali. Propaganda z dwoch stron, ech...
 
Co za haslo "tak sie traktuje..."
Nie robmy z kryminalu normy, bo u nas mozna by powiedziec, ze norma sa dzieci w beczkach po kapuscie.

Tym bardziej, ze nie widac co dalej, moze - w "poludniowym" zwyczaju - faceta ukamienowali. Propaganda z dwoch stron, ech...
Dzihados widze że lubisz bombardować wszystko co wklejam.Tytuł głupi fakt. Nie sieje propagandy, chciałbym żeby co niektórzy poczuli coś co zbliża się nieuchronnie i obudzili się. Ja widziałem jak katowali dzieci muzułmanie sumując pobyty kilka tygodni w Belgii. Jak żyje kilkadziesiąt lat w Polsce nie widziałem czgoś takiego.
 
Dzihados widze że lubisz bombardować wszystko co wklejam.Tytuł głupi fakt. Nie sieje propagandy, chciałbym żeby co niektórzy poczuli coś co zbliża się nieuchronnie i obudzili się. Ja widziałem jak katowali dzieci muzułmanie sumując pobyty kilka tygodni w Belgii. Jak żyje kilkadziesiąt lat w Polsce nie widziałem czgoś takiego.
to nie jest propaganda, oni napierdalaja swoje dzieci jak cos przeskrobia i mowia o tym otwarcie
 
Te Zdziczałe Osmańske Turasy i Kaci z ISIS to tez propaganda pomylonych nawiedzonych PiSowców i bezmózgich łysych narodowców co 5 minut wcześniej kopali jakiegoś okularnika pod stadionem. Wogóle temat dla gimnazjalistów i prostaków.
 
Dzięki tym ludziom pro-imigracyjnym przynajmniej jestem w stanie poczuć co czuło pokolenie wojenne, gdy widziało volksdeautsch'ów. Tego się obawiam, czy czasem naród w wiekszości nie powie "tak", gdy myślimy, że większość jest na nie, a to tylko my...Nie chcę nawet myśleć ;]
 
Nie no bez przesady, zacytowalem cie chyba pierwszy raz :) Na luzie, to nie do ciebie, tylko do tych co te propagandowe mozgozamulajace "naglowki" tworza...

Ja tez nie widzialem takiej sytuacji w PL (bo nigdzie jej nie widzialem), ale i nie widzialem tez dzieci w beczkach (po kapuscie), choc foty w aktach sa.

Natomiast zony i dzieciaki tluczone w blokach i owszem. Sorry, jestem z blokow, nie z rezydencji Carringtonow :) Sam raz z ojcem, jakies 20 lat temu, wparowalem do sasiada, bo polamal stol na zonie, jak weszlismy to urwana noga ja okladal, na szczescie byl na tyle pijany ze ojciec sie dlugo z nim nie meczyl.

Oczywiscie sytuacja chora, niezrozumiala i mam nadzieje doczekalaby sie reakcji osob to widzacych niezaleznie od kraju w ktorym to by sie stalo, dlatego zaluje, ze nie ma kontynuacji filmiku.
 
3 raz :lol:. Oczywiście można podważać pojedyńcze filmiki artykuły ale całokształt rysuje ich obraz. Pewnie że są doniesienia przekłamane "podrasowane" by wywołać burze. Każda ze stron nie jest obiektywna. Żony i dzieci katują w kazdym narodzie ,wyznaniu i kulturze.
Gdyby istnieli Carringtonowie to była by konkretna Patologia tyle że bogata patologia.
 
Mezow tez, zeby nie bylo. Jazda bez trzymanki przynajmniej kilka dni w miesiacu :) Pomijam to wymuszone kulturowo kupowanie badyli i... ...ech, lepiej sie zatrzymam #zonazobaczyicowtedyprzeciezmanifaniepomoze :)

A na powazniej to kazda generalizacja/przeczulenie moze zdzialac wiecej przeciwko naszej intencji niz sie zdaje. #saturdaynightwisdom :)

EDIT.

No 3 razy to rzeczywiscie bombardowanie :) #kwantyfikatoryrules
 
Last edited:
U mnie w rejonie pojawia się coraz to więcej Ukraińców robią po 7zł za godzine i jeszcze się panoszą
 
Back
Top