Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

W Pl żyję w państwie katolickim, a Katolikiem nie jestem i większości nauk tej religii nie podzielam tak samo jak islamu :fjedzia:
I nikt ci za to nawet włosa z głowy nie strąci. Ja też nie jestem katolikiem i żyję. I nic do katolików nie mam. Dzięki nim mam wolne w święta itd. Żyłem kilka lat za granicą i wolę 100 razy bardziej żyć wśród katolików niż muzoli.
 
Tak samo jak fundamentalizm katolicki, w Hiszpanii Izabela z Ferdynandem to ładnie pokazali w ... XV w. :) Nie wspominając to tym, kto wyrżnął obie Ameryki i z czyim imieniem na ustach.
Żeby dopuszczać się takich czynów, trzeba: a) źle interpretować Biblię, lub: b) dobrze interpretować koran.
Mam wrażenie, że niektórzy nie zauważyliby różnicy między religiami, nawet gdyby czyimś "Chrystusem" był morderca pedofil.
oh wait...
 
Screenshot_20190318-132452.jpg
 
Czyli co nie bylo przypadku, ze tam wjechal z kalachem
wychodzi na to, ze swietoszki tam nie chodzily.

islamisci juz sie odgrazaly za ten atak, ze bedzie rewanz, a czy rewanzowaliby sie, jesli ten australijczyk wymordowal kogos, kto nie zgadza sie z ich przekonaniami?

juz turek dzisiaj poszalal w utrechcie, ciekawe czy to mialo cos z tym wspolnego
 
Tak to tu tylko zostawię, Serbowie wiedzieli co jest 5 z islamem, niestety zachód "pomógł" niewłaściwej stronie. Kosowo to własnie przykład do czego prowadzi tolerancja islamu na ziemiach europy. Mnożą się jak szczury przeludniają teren i przejmują.
 
Tak to tu tylko zostawię, Serbowie wiedzieli co jest 5 z islamem, niestety zachód "pomógł" niewłaściwej stronie. Kosowo to własnie przykład do czego prowadzi tolerancja islamu na ziemiach europy. Mnożą się jak szczury przeludniają teren i przejmują.

Dobry kanał.



Slucham sobie Remove Kebab w aucie i dorzucilem do playlisty na siłownię :conorsalute:

Trenujcie Panowie, niech nokauty na lewakach sie posypia gdy nadejdzie czas
 
Kolejny instruktażowy film do upartych obrońców islamu, co nie potrafią uwierzyć jak odmienną cywilizacją jest cywilizacja islamu - profesor z Holandii, aktualnie chyba ma zakaz wystąpień w tym kraju.
 
Rok 2039 Bundestag, Berlin, Niemcy, koloryzowane:
Szejk Muhammad Mustafa Abdel Kader: Każdy system polityczny inny niż islam jest dla nas nie do przyjęcia. Nie żartuję. Mądrale, którzy siedzą tutaj, mówią, co jest dobre dla kraju i jak to można osiągnąć. Dla nas nic nie jest dobre poza islamem. […] Wy politeiści! Wy apostaci! […] Banda mętów społecznych popełniających wszystkie rodzaje zepsucia! Jak oni mogą dokonać reform? Kraj ma być oddany tym mądralom? […] Te mądrale chcą, by cały kraj pełen był krajem zepsucia i cudzołóstwa… Nie uda wam się, obrzydliwi ludzie! Kraj należy do muzułmanów. Ten kraj należy do muzułmanów, obrzydliwi komuniści! Muzułmanie mogą mieć [ze sobą] nieporozumienia, ale podstawą jest islam. Wy obrzydliwi komuniści! Wy apostaci! Wy niewierni!
 
Wesoło w tych niemcach pijane turasy rozpierdalają się ciężarówkami, ciekawe KTO ZA SZKODY ZAPŁACI, był najebany czyli obowiązuje go regres ubezpieczeniowy 34 auta rozjebane plus ciężarówka i dom się zapalił, ale pewnie głupie szwaby zapłacą...

 
Dlaczego te małpy nie chcą zostać w abu zabi a koniecznie chcą do usa? Dlaczego araby z abu zabi się nimi nie zajmą???
:zakręcony:


Biali ludzie o kulturze chrześcijańskiej frajerzy pewnie niedługo wyślą po nich samolociki i pobudują im domki.
 
Back
Top