Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Czy są tutaj prawdziwi Polscy Patrioci jeszcze ?!
angry-muslim2-5f13b21b0ea9a68b75,2,0.jpg
 
Podczas zbliżającego się ramadanu Pegida zamierza upiec prosiaki przed pięcioma meczetami w Arnhem, Goudzie, Rotterdamie, Utrechcie i Hadze. Antyislamska organizacja uważa, że akcja będzie dozwolona. Wszystkie pięć zaangażowanych w nią gmin zostało już poinformowanych.

Rzecznik Hagi poinformował, że zamierza porozmawiać z organizacją i ocenić jej zamiary. Wniosek o zezwolenie na demonstracje rozważają także pozostałe gminy. Rzecznik Utrechtu przypomniał także, że prawo do demonstracji jest podstawowym prawem obywateli, ale gmina ma zamiar upewnić się, że wszystko przebiegnie zgodnie z przepisami.

Pierwsza demonstracja planowana jest na 4 czerwca przed meczetem Ulu Camii w Utrechcie. Następnie 5 czerwca Pegida zbierze się pod meczetem Aya Sofia w Arnhem, 6 czerwca przed meczetem En-Nour w Goudzie, 7 czerwca przed świątynią HDV Laleli w Rotterdamie i 8 czerwca przed meczetem As-Soennah w Hadze. Grillowanie prosiąt ma zaczynać się codziennie o 20:30. Antyislamska organizacja zapowiada, że - Każdy, kto przyniesie własny talerz i sztućce oraz dobry antyislamski nastrój, jest mile widziany.
:mamed:
 


Deportuja afgana ze szwecji. Studentka w jego obronie nie chce zajac miejsca. Po 15 minutach osiaga swoj cel. Afgan zostaje w szwecji...ja pierdole
 


Deportuja afgana ze szwecji. Studentka w jego obronie nie chce zajac miejsca. Po 15 minutach osiaga swoj cel. Afgan zostaje w szwecji...ja pierdole

Za dwa miesiące będzie o niej w gazecie, tym razem prawdopodobnie będzie to ostatnia wzmianka na temat tej kretynki. Kilka takich już było przed nią, tępych blond szwedek, pomagających tym dzikusom. Jak skończyły, wszyscy wiemy.
 

Ja nie mam nic przeciwko nim jako ludziom ale to w ogóle nie pomaga w asymilacji. Pamiętam jeszcze na studiach miałem kilku gości którzy dostali indeks na uczelni w ramach jakiegoś partnerstwa międzynarodowego. Zaczynali studia rokiem zerowym który miał ich przygotować głównie pod kątem języka. Kolesie na 3 roku jeszcze pisali egzaminy ze slownikami (w których mieli ściągi ale to nie jest ważne) bo średnio z tym polskim. Siedzieli w swoim sosie, razem w pokojach (później na wynajmie) i jak mają jeszcze wszędzie wszystko po swojemu to już w ogóle nie potrzeba się internować z lokalną społecznością.
 

Ok spoko, ale po raz kolejny zadam pytanie, co to ma wspólnego z tematem:

Integracja (nic wspólnego z integracją, zwykła zawiść za karynę, angole też leją się tłuką, a u muzułmanów jest ogólny zakaz spotykania się ich kobiet z niewiernymi czy to z dobrych domów czy z plebsu, narzucony koranem) Uchodźcy (nie, chyba, że uchodzili z kapitalistycznej Polski, co by w biedrze na kasie nie robić) Muzułmanie (nie) Muslim (nie) Inwazja (nie, nie chcą wprowadzać swoich praw w anglii, chyba że sam czujesz się jak najeźdźca w anglii, bo chyba tam siedzisz)

nie wiem co chcesz udowodnić, poza tym, że mamy swoich polskich kretynów jak ci w twoim linku.
Więc po co sprowadzamy do europy kolejnych jaskniowców, którzy do tego lepiej od tych tępaków operują nożem i jest wśród nich zdecydowanie więcej niebezpiecznych ludzi niż wśród polskiego plebsu?
Przy okazji zobacz, że dostali uczciwy wyrok - 10 lat pierdla a nie jakieś śmieszne roboty społeczne itd.
Jeszcze ten idiotyczny wpis na angielskiej stronie "racist attack" co to ma niby z rasą wspólnego. Biały białego to napaść na tle rasowym?
 
Back
Top