Insidery by saku

Renato -> Ja mam prośbę. Mógłbyś nie być złośliwy? A jeśli masz inne zdanie na temat typów to przedstaw to w mniej inwazyjnej formie - jako Twoje zdanie, a nie wyśmiewczej i będzie się wszystkim żyło lepiej.
 
Koszykówka Euroliga
Galatasaray - Olympiakos
Typ: Olympiakos -3
Kurs: 1.76
Stawka: 4/10
Buk: pinny


Galata ma problemy finansowe, tylko 8 zawodników w składzie, dzisiaj bez widzów na trybunach

- 4 u



#8

Uganda ;-)
URA SC - Express FC
Typ: over 2.5
Kurs: 2.4
Stawka: 4/10
Buk: bet365

Info od znajomego który pracuje u buka. Nienaturalnie duże kwoty pieniędzy idą na ten rezultat
 
dla mnie to był jakiś kosmos heh : ) wyższy poziom bukmacherki... chętnie poczytam co proponujesz na weekend, święta idą, fajne prezenty trzeba porobić : )
 
Uganda ;-)
URA SC - Express FC
Typ: over 2.5
Kurs: 2.4
Stawka: 4/10
Buk: bet365

- 4 u

#9
Turcja
Diyarbakir Diski - Galatasaray
Typ: over 3.5
Kurs: 2.25
Stawka: 5/10
Buk: bet365

#10
Turcja
Diyarbakir Diski - Galatasaray
Typ: over 5.5
Kurs: 7.0
Stawka: 2/10
Buk: bet365
 
Co prawda zagrałem tylko za 15 zł ale rownież dzięki i szacun za dobre chęci :) i życzę Wesołych Świąt i samych udanych typów !!!
 
#11
Portugalia, puchar
Guimaraes - Sporting
Typ: Guimaraes +0
Kurs: 1.83
Stawka: 5/10
Buk: pinny

Mecz się zaczyna za 20 min, info za chwilę

Info: Guimares w najsilniejszym składzie. Wygrali już w tym sezonie ze Sportingiem (grającym w silnym zestawieniu) Wielu fanów przyszło wspierać ich dzisiaj na trybuny

Sporting wystawia dzisiaj drużynę B. Kłopoty między managerem a prezydentem. Poza tym były problemy z autobusem i piłkarze dotarli na stadion w ostatniej chwili.

Jak by nie było gram asekuracyjnie (+0) bo i tak kurs całkiem soczysty
 
Last edited:
#11
Portugalia, puchar
Guimaraes - Sporting
Typ: Guimaraes +0
Kurs: 1.83
Stawka: 5/10
Buk: pinny

-5 u

Ech, kaszanka...

Walczymy dalej:

#12
Grecja
AEL Larissa - Karditsa
Typ: Karditsa
Kurs: 4.75
Stawka: 3/10
Buk: bet365

Gospodarze mają spore problemy finansowe. Musieli rozwiązać kilka kontraktów, mają do dyspozycji tylko 11 piłkarzy, z czego 2 to bramkarze ;-)

Chętnie zagrał bym grubiej x2 ale nigdzie tego nie ma
 
#13
Cypr
Paralimni - Paphos
Typ: over 2.5
Kurs: 1,83
Stawka: 7/10
Buk: dafabet

grubo bo info dobre, kto nie zdąży może złapie na live
 
Saku jakie wtopy coraz większe hee , tak to jest jak się gra public bet . Nikt tajnych inf nie ma i nie będzie miał a jak już to wie o tym kilka osób a nie ktoś taki jak saku
 
Uwielbiam takie komentarze-jak idzie dobrze,to się nawet nie pucujesz,że pograłeś,a jak nie włazi,to jakieś mądrości.Jak ktoś ma czas,to niech analizuje mecze samodzielnie,a jak idzie na łatwizne i gra typy innych,to niech chociaż nie marudzi.
 
Witam

Suchar: Nie składałem nikomu żadnych deklaracji, chyba że coś mnie ominęło ;-) Moje typy można grać, obserwować, olać lub traktować jako ciekawostkę

Renato: Nie gram public betów

Pamiętajcie że mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy ;-)

#14
Cypr
Italy » Lega Pro - Group C
Typ: Foggia
Kurs: 2.3
Stawka: 5/10
Buk: betway
 
Back
Top