Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

07/01/2023 17:30 CET
Stal Ostrow (over 84.5) - Anwil Wloclawek
1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)/1.88 (ETOTO)
5/10
71:68 i tym razem lipny typ mocno.

08/01/2023 17:30 CET
Myke Henry (Astoria - MKS Dąbrowa) over 14.5 punktów
1.95 (Fuksiarz/Totalbet)/1.85 (Betfan)/1.83 (Betclic)/1.75 (ETOTO/STS)
5/10

Henry to zawodnik, który żyje z wjazdów na kosz, szybkiego ataku i wymuszania fauli. MKS Dąbrowa w ostatnich meczach tworzy szybkie widowiska, w których traci masę punktów z "trumny" oraz popełnia masę fauli. Jest to świetne środowisko dla Henry'ego do zrobienia tej linii. Dodatkowo widać, że trener stawia mocno na niego i daje mu wiele minut (37 minut w ostatnim meczu z Toruniem).

08/01/2023 19:30 CET
Start Lublin - Spojnia Stargard over 163.5
1.87 (Fortuna/ETOTO)/1.85 (STS)
5/10

Jestem bardzo mile zaskoczony, że taka niska linia jest w tym meczu. Początkowo wystawione było na 162.5, ale gracze dalej podbili tylko o punkt wyżej. Ja się spodziewałem tutaj linii na poziomie 167.5-169.5. Przewiduję w tym meczu bardzo szybkie tempo, gdzie Spójnia powinna cały mecz iść od do kosza i grać możliwie najszybciej jak się da. Lublin zapewne pójdzie na to i będzie szybki mecz i jeśli nie będzie jakiejś tragicznej skuteczności to powinno łatwo pójść z overem w tym meczu.

I LIGA Polska
08/01/2023 18:00 CET
Gornik Walbrzych - Decka Pelpin over 158.5
1.90 (STS/ETOTO)
5/10

Górnik powinien z meczu na mecz grać lepiej ofensywnie, bo Sitnik i Arinze Chidom wzmocnia im atak i poszerzają rotację. Decka natomiast gra ostatnio szybkie, szalone mecze i tym razem z klasowym przeciwnikiem na tym poziomie rozgrywek sądzę, że zrobią wyższy mecz punktowo.
 
A przestan się sugerować Pudzianem. Robiłes kawał dobrej roboty, aczkolwiek wiem jak jest bo sam siedziałem z kilku forach i jak były zielone serie to było klepanie po plecach. Kilka wtop i zaczelo się rzucanie błotem...

Szóstka generalnie powinna być jak się nikt kluczowy nie rozsypie nam w tym sezonie już, a nad przyszłym pracujemy żeby zwiększyć liczbę dziewczyn na poziomie bo teraz z dwoma bramkarkami mamy tylko 9-10.

Akurat wczoraj pierwszy mecz który opuściłem od paru lat, ale byłem w Kato właśnie u Pawła na BOP napić się z ziomami wódki.
 
Kopana w ten weekend to był dramat. Może MŚ w ręcznej dadzą zarobić? Powalczymy z Francją na inaugurację? Gramy u siebie a Francuzi początki mają słabsze.
 
08/01/2023 17:30 CET
Myke Henry (Astoria - MKS Dąbrowa) over 14.5 punktów
1.95 (Fuksiarz/Totalbet)/1.85 (Betfan)/1.83 (Betclic)/1.75 (ETOTO/STS)
5/10

08/01/2023 19:30 CET
Start Lublin - Spojnia Stargard over 163.5
1.87 (Fortuna/ETOTO)/1.85 (STS)
5/10


08/01/2023 18:00 CET
Gornik Walbrzych - Decka Pelpin over 158.5
1.90 (STS/ETOTO)
5/10
2-1. Niepotrzebnie zagrałem tę 1 ligę, bo padlina totalna był ten mecz.

FIBA EUROPE CUP
11/01/2023 18:00 CET
Keravnos - Oradea (over 81.5)
2.00 (STS)/1.99 (ETOTO)/1.97 (Fortuna)
5/10

Oradea w ostatnich 10 meczach nie zrobiła tej linii 1 raz. Z Anwilem, kiedy przeciwnicy zagrali chyba najlepszy mecz w sezonie. Ten sam Anwil zdemolował Keravnos 92:63. Ekipa z Cypru gra szybko, w swoich rozgrywkach może grać dobrze, ale ta liga należy do jednych ze słabszych w Europie, a Keravnos też miał dużo szczęścia z awansem do tej fazy rozgrywek. Oradea po porażce z Anwilem powinna być mocno skupiona na tym meczu, żeby awansować dalej to muszą tutaj wygrać, bo inaczej będzie mega ciężko. Keravnos z Bambergiem się postawił, ale tam zabrakło Patricka Millera i to był ważny ubytek dla nich.
 
11/01/2023 18:00 CET
Keravnos - Oradea (over 81.5)
2.00 (STS)/1.99 (ETOTO)/1.97 (Fortuna)
5/10
77:75.

14/01/2023 15:30 CET
Cleveland Melvin (Astoria-Start) poniżej 17.5 punktów
1.85 (Fortuna/Betfan/Fuksiarz)/1.70 (STS) - można szukać po innych bukach tych mniejszych może mają lepsze kursy
5/10

Melvin poza pojedynczymi meczami gra bardzo rozczarowujący sezon i jest cieniem zawodnika ze wcześniejszych swoich sezonów w PLK. I chociaż Lublin gra fatalny sezon to Melvin jest jednym z ojców tego stanu. Linia jest podbita meczem sezonu przeciwko Spójni, kiedy mu świetnie wpadała trójka, ale to dla mnie gracz mega chimeryczny i przy tym swoim płaskim stylu rzucania nie sądzę, żeby dziś znowu był w takim gazie, a pewnie Astoria też skupi się na kryciu go.

14/01/2023 17:30 CET
Spojnia Stargard - Slask Wroclaw 1 połowa: over 81.5 punktów
1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)
5/10

Obie ekipy według mnie bardzo mocno zaczynają spotkania na wysokim tempie, a potem trochę opadają z sił i tempa. W Spójni rozgrywający Courtney Fortson kręci tempo, a w Śląsku Jeremiah Martin i zapewne przy dużych minutach, które grają potem mają mniej pary i dlatego zwalniają.

Spodziewam się, że dziś mocno wystartują oba zespoły i pierwsza połowa będzie mocno ofensywna. Dodatkowo w Śląsku zabraknie Ramljaka, a on gra świetnie w defensywie na warunki PLK i to duży plus dla overa.
 
14/01/2023 15:30 CET
Cleveland Melvin (Astoria-Start) poniżej 17.5 punktów
1.85 (Fortuna/Betfan/Fuksiarz)/1.70 (STS) - można szukać po innych bukach tych mniejszych może mają lepsze kursy
5/10


14/01/2023 17:30 CET
Spojnia Stargard - Slask Wroclaw 1 połowa: over 81.5 punktów
1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)
5/10
1-1.

15/01/2023 15:30 CET
Legia Warszawa - Sokol Lancut over 154.5
1.85 (wszyscy)
5/10

Legia otworzyła się ostatnio na bardziej otwarty basket i gra też lepiej ofensywnie. Linia jest niska i myślę, że oba zespoły uporają się z tym.

15/01/2023 19:30 CET
Stal Ostrow - King Szczecin (over 80.5)
1.90 (wszyscy)
5/10

King jest w świetnej formie i ostatnio zmiata przeciwników rzucając przy tym masę punktów. Stal natomiast ma niskie wyniki, ale z Kingiem widzę otwarty mecz z dużą ilością punktów.
 
Gram tylko hokej i siatkówkę. Na dzis chciałem się podzielić propozycja kuponu, oba mecze hokejowe.

Kassel z DEL 2,
Brynas z Damhockeyliga

W PZbuk mamy fajny kurs 1.99 na dubelka.
Będę naprawdę zdziwiony jeśli któraś z ekip nawali.

Gram tylko hokej i siatkówkę. Na dzis chciałem się podzielić propozycja kuponu, oba mecze hokejowe.

Kassel z DEL 2,
Brynas z Damhockeyliga

W PZbuk mamy fajny kurs 1.99 na dubelka.
Będę naprawdę zdziwiony jeśli któraś z ekip nawali.
4-1
7-2.

Siedzi aż miło :)

Na dzis dwie propozycje z ligi Szwedzkiej, kursy zacne a i szanse spore.

Gram MoDo z meczu z Djurgardens. Gospodarze pewnie zmierzaja po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Już w tamtym roku byli gotowi na awans, lecz lige zdominowal HV71, a i przyszła wpadka w półfinale PO, gdzie po ciężkich siedmiu bojach odpadli z mocnym Bjorkloven.
Dzis podejmują spadkowicza SHL, który miał poprzedni sezon katastrofalny, a dodatkowe mecze barażowe przegrali z Timra w stosunku 0:4. Maja aspiracje wrócić do elity, ale uważam że ten sezon będzie nalezal do MoDo, ktore u siebie na tafli z możliwych 48 punktów, zgromadzili az 40!

Kurs 1.86 (RT)

Druga propozycja to

HC Dalen z Sodry. Skład jak na te ligę dość mocny, juz w tamtym roku grali w serii kwalifikcyjnej do zaplecza elity. Na swojej tafli pokonywali Nybro czy Troje, czyli ekipy mocniejsze niż dzisiejsi goście, którzy wyraźnie złapali zadyszkę.

Kurs: 1,86 (RT)

Jeśli ktoś nie lubi grac "60 to polecam podeprzeć sie zwycięstwem z dogrywka. Pzbuk daje nam za takiego dubelka 2.27.
 
15/01/2023 15:30 CET
Legia Warszawa - Sokol Lancut over 154.5
1.85 (wszyscy)
5/10


15/01/2023 19:30 CET
Stal Ostrow - King Szczecin (over 80.5)
1.90 (wszyscy)
5/10
1-1.

19/01/2023 17:30 CET
Zastal Zielona Gora (under 86.5) - King Szczecin
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10

King w ostatnich 10 meczach w czasie regulaminowym tracił tyle punktów dwa razy. W meczu z Arką, gdzie popełnili 24 faule i wysyłali Arkę wielokrotnie na linię rzutów wolnych i Arka miała 31 oddanych rzutów wolnych i 88 punktów. I szalonym meczu z Astorią. Jednak Kingowi tej linii ostatnio nie rzuciła Stal Ostrów (84 w regulaminowym czasie) i mega ofensywna i zdecydowanie mocniejsza od Zastalu - izraelska Nes Ziona w ENBL.

Zastal ostatnio rzucił 88 punktów Anwilowi, ale doskonale za trzy tutaj rzucali Brewton i Żołnierewicz, którzy dla mnie mają mega niepewne jednak te rzuty z dystansu i nie wierzę w obu w długim dystansie. Ogólnie Zastal ma wielu chimerycznych zawodników z średnią/niską jakością ofensywną i myślę, że dziś o ile King nie będzie masowo faulował to nie rzucą tej linii.
 
19/01/2023 17:30 CET
Zastal Zielona Gora (under 86.5) - King Szczecin
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10
78:79 dla Kinga.

21/01/2023 17:30 CET
Slask Wroclaw - Legia Warszawa over 159.5
1.85 (STS)/1.82 (Fortuna)
5/10

Pisałem tydzień temu, że Legia gra bardziej ofensywnie. Dziś zadebiutuje nowy PG Kyle Vinales, który powinien rozbujać atak, a tercet Vinales - Garrett - Leslie powinien stawiać teraz mocniej na atak. Nie ma dziś Koszarka, ale on jednak w tym sezonie w większości zwalnia akcja i nie nakręca szybszego grania. Śląsk w topie tempa w PLK. Dziś bez Ramljaka i Nizioła. Brak Ramljaka zawsze na plus, bo to topowy obrońca na PLK.

21/01/2023 19:30 CET
Astoria Bydgoszcz - Spojnia Stargard (over 44.5) 1 POŁOWA
1.87 (ETOTO)/1.86 (Fortuna)
5/10

Spójnia dziś cała zdrowa, a to daje szeroką rotację, w której 35-letni Courtney Fortson będzie miał wielu kolegów do gry, co powinno jak zwykle dać szybkie granie, a Astoria dodatkowo gra najszybciej w lidze, co da Spójni wiele posiadań i szans na punkty. Patrząc na ostatni mecz z Lublinem, to defensywa Astorii nie istnieje i Fortson powinien mieć dziś miejsca na kreowanie partnerów oraz sam będzie mógł desantować na kosz. Jeśli Mathews i Gruszecki nie będą w jakiejś fatalnej dyspozycji za trzy, to powinno się fajnie udać z tym zakładem.

Dla mnie pewniejszy wydaję się zakład na 1 połowę, kiedy Fortson zawsze ma więcej sił, niż w 2 połowach oraz na wypadek, jeśli Spójnia odskoczyłaby mocno i Śnieg oraz rezerwa grała większe minuty na koniec meczu.
 
Widzę mega duże value w tym typie, żadne buki jeszcze nie wystawiły na to kursów, więc nie mam porównań kursowych ale wydaje mi się, że powinno być na odwrót, Kaczka nabija tych asów sporo na tym turnieju, najwidoczniej miękkie piłeczki mu podpasowały, bo wiadomo że inni zawodnicy na nie narzekają, że nie da się nimi grać.
1674381190153.png

Ewentualnie można zagrać jeszcze asy serwisowe Kaczki po linii 9,5 @1.85.
1674381240404.png

Wydaje mi się, że tutaj też są na odwrót linie, ponieważ w dzisiejszym meczu z Hubertem Korda linie asów serwisowych miał 8,5 bodajże.
Dajcie znać czy coś pograliście i co myślicie o tych zakładach, piona
 
Widzę mega duże value w tym typie, żadne buki jeszcze nie wystawiły na to kursów, więc nie mam porównań kursowych ale wydaje mi się, że powinno być na odwrót, Kaczka nabija tych asów sporo na tym turnieju, najwidoczniej miękkie piłeczki mu podpasowały, bo wiadomo że inni zawodnicy na nie narzekają, że nie da się nimi grać.
View attachment 54674
Ewentualnie można zagrać jeszcze asy serwisowe Kaczki po linii 9,5 @1.85.
View attachment 54675
Wydaje mi się, że tutaj też są na odwrót linie, ponieważ w dzisiejszym meczu z Hubertem Korda linie asów serwisowych miał 8,5 bodajże.
Dajcie znać czy coś pograliście i co myślicie o tych zakładach, piona
pięknie siadło!
 
Lehecka win 6,00

Tsitsipas po 1,17? To jest jakaś pierwsza runda czy ćwierćfinał? Ja za takie coś podziękuje. Czech jest rozpędzony, gra agresywnie co dla Greka nie jest dobrym prognostykiem. Oczywiście Lehecka ma 21 lat i może się spalić (jak do tej pory nic takiego się nie działo nawet jak przegrywał pierwszego seta). Na rozkładzie lepszych oponentów w turnieju ma Jiri. Tsitsipas w ostatniej rundzie z Sinnerem wyglądał bardzo dobrze w dwóch pierwszych setach, ponieważ rywal grał pasywnie. Jak zaczął atakować to losy spotkania zaczęły się odwracać i przy stylu Czecha właśnie na to liczę. Poza tym co kilka lat w AO mamy niespodziewanych finalistów turnieju, dlaczego tym razem nie może być to Jiri Lehecka? Po takim kursie próbuje.
 
Lehecka win 6,00

Tsitsipas po 1,17? To jest jakaś pierwsza runda czy ćwierćfinał? Ja za takie coś podziękuje. Czech jest rozpędzony, gra agresywnie co dla Greka nie jest dobrym prognostykiem. Oczywiście Lehecka ma 21 lat i może się spalić (jak do tej pory nic takiego się nie działo nawet jak przegrywał pierwszego seta). Na rozkładzie lepszych oponentów w turnieju ma Jiri. Tsitsipas w ostatniej rundzie z Sinnerem wyglądał bardzo dobrze w dwóch pierwszych setach, ponieważ rywal grał pasywnie. Jak zaczął atakować to losy spotkania zaczęły się odwracać i przy stylu Czecha właśnie na to liczę. Poza tym co kilka lat w AO mamy niespodziewanych finalistów turnieju, dlaczego tym razem nie może być to Jiri Lehecka? Po takim kursie próbuje.
Akurat mogę zerknąć meczyk więc polecę bezpieczniej że wygra 1 set @1.76, żeby się lepiej oglądało:roybelly:.
 
21/01/2023 17:30 CET
Slask Wroclaw - Legia Warszawa over 159.5
1.85 (STS)/1.82 (Fortuna)
5/10

21/01/2023 19:30 CET
Astoria Bydgoszcz - Spojnia Stargard (over 44.5) 1 POŁOWA
1.87 (ETOTO)/1.86 (Fortuna)
5/10
2-0.

FIBA Europe Cup
25/01/2023 18:00 CET
Keravnos (+3.5) - Anwil Wloclawek
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Anwil bez Josha Bostica (27.5 MPG, 14.3 PPG, 2.7 APG) oraz Lee Moore'a (29.6 MPG, 12.8 PPG, 5.8 APG, 5.3 RPG). Bostic w PLK grał jak grał, ale w FIBA Europe Cup dawał wiele dobrej gry i też dlatego Anwil grał tak dobrze w tym pucharze. Przy okazji Anwil z serią 6 porażek z rzędu. Keravnos natomiast jednak we własnej hali jest bardzo groźny. 50-50% mecz z Bambergiem, gdzie minimalnie przegrali i ostatnio 50-50% z Oradeą, gdzie przepchnęli mecz na swoją korzyść.

Patrząc na braki Anwilu i postawę Keravnosu w ostatnich meczach, to ich stawiam w roli faworyta meczu minimalnie. Nie zwracałbym też uwagi na ich pierwszy mecz, bo Keravnos zagrał najgorszy mecz, a Anwil jeden z najlepszych w sezonie.

25/01/2023 19:30 CET
Budivelnik - Hapoel Hajfa (over 75.5)
1.95 (STS/Fortuna)
5/10

Hapoel w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych robił tę linię. Problemy mają we własnej hali, gdzie mają spotkania z niskimi wynikami, ale na wyjazdach robią wysokie wyniki. Wydaję mi się, że ten mecz też powinien być wyrównany i bardziej go widzę w kierunku 50-50%. Hapoel jak na ten puchar ma dosyć ciekawy i mocny skład. Budivelnik zdecydowanie słabszy, niż rok temu, bo brakuje zawodnika pokroju Clavella.
 
25/01/2023 18:00 CET
Keravnos (+3.5) - Anwil Wloclawek
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10


25/01/2023 19:30 CET
Budivelnik - Hapoel Hajfa (over 75.5)
1.95 (STS/Fortuna)
5/10
1-1.

26/01/2023 17:30 CET
King Szczecin - Sokol Lancut over 159.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna/ETOTO)
5/10

King oprócz spotkania z Zastalem, gdzie słabo rzucano rzuty wolne w czterech wcześniejszych spotkaniach mocno bił tę linię. Sokół również ostatnie cztery mecze to trzy razy pobita ta linia, a w meczu z Legią było fatalne rzucanie. Ale po tych wzmocnieniach jest to całkiem sensowy zespół, który jest w stanie się stawiać przeciwnikom.

Dziś zapewne trener Sokoła Marek Łukomski będzie podwójnie zmotywowany, bo to rodowity gość z tego miasta, a także były trener Kinga. Dodatkowo w drużynie James Eads, który zamienił Kinga na Sokół. Linia jest niska i dla mnie dobra do gry.
 
26/01/2023 17:30 CET
King Szczecin - Sokol Lancut over 159.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna/ETOTO)
5/10
Mecz utopił Eads, który w ostatniej akcji Kinga totalnie zaspał i Mazurczak uwolnił się na wolną pozycję. Uratowało ich też chomikowanie przerw przez Miłoszewskiego, który w ostatnich 30 sekundach miał dwie przerwy, bo tak po wolnym Thornthona musieliby grać z końca boiska i pewnie nie trafiliby. Cóż, lipny zakład i tragiczna gra obu zespołów, które muliły w tym meczu ile się dało.

27/01/2023 17:30 CET
Spójnia Stargard (over 80.5) - Legia Warszawa
1.95 (STS/Fortuna)
8/10

Jak widać gram to za mocniejszą stawkę. Spójnia robiła tę linię w 11 meczach z rzędu i ostatni raz nie rzucili takiej linii 30 października 2022 roku. Courtney Fortson prowadzi doskonałą ofensywę, a Legia w ogóle nie ma obrońcy na niego - Vinales, Koszarek i Garrett to wszystko słabi obrońcy i nie sądzę, żeby podołali zadaniu. Na wyższy pozycjach też nie ma nikogo kto za nim będzie w stanie biegać. Dlatego Fortson już ma w tym meczu duży handicap i ofensywa Spójni powinna przez to hulać mocno. Nie zgadzam się też z kursami, bo dla mnie lekkim faworytem po ostatnich meczach jest Spójnia.

Dodatkowo dochodzi handicap, że prawdopodobnie zostanie uruchomione specjalne faulowanie Groselle'a i zabawa w hackowanie, a gość rzuca w tym sezonie 34% z wolnych, a tamten sezon we Włoszech miał tak samo. Dotychczas nikt tego nie robił, a Spójnia ma to w swoich planach. Wtedy będzie szybko zatrzymywany czas i więcej czasu na swoje akcje, a Groselle przy pudłach opuści zapewne boisko i Legii będzie jeszcze trudniej.
 
Back
Top