Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

To elegancko bo w Polsce kurwy ostro zdzierają na biletach. Portugalki puszczalskie czy grają niedostępne ?!
nie no w Poznaniu tragedii na challenger nie ma chyba :D
Chyba, że WTA w Warszawie to tak bo Świątek to przebitki są konkretne
w Estoril w tamtym roku były chyba za pierwsze dni 20 euro za sesje kupiłem na drugi dzień, żeby zobaczyć Hurkacza a dostał na dziurę w 1 rundzie
 
nie no w Poznaniu tragedii na challenger nie ma chyba :D
Chyba, że WTA w Warszawie to tak bo Świątek to przebitki są konkretne
w Estoril w tamtym roku były chyba za pierwsze dni 20 euro za sesje kupiłem na drugi dzień, żeby zobaczyć Hurkacza a dostał na dziurę w 1 rundzie
Na mące to jest cipeusz.
 
BAFTA odpuściłem, bo coś czułem, że wygrają tam sami faworyci i tak też było. Nie było za bardzo czego grać po wyższych kursach. Natomiast 10 marca Oscary i tutaj będę starał się coś ustrzelić. Pierwszym typem jest Chłopiec i Czapla w kategorii Najlepszy długometrażowy film animowany po kursie 2.50. Film Hayao Miyazakiego, pierwsza jego produkcja od 10 lat, kultowe studio. Są jakieś plotki, że prawdopodobnie jego ostatni film. Na koncie w tym roku ma już Złotego Globa, a wczoraj doszło do tego BAFTA - przy obydwu nagrodach pokonał Spider-Mana, który według bukmacherów jest faworytem tej kategorii. Tak samo na koncie ma nieco mniejsze, ale liczące się nagrody typu London Film Critics Circle Awards. Wszędzie Chłopiec i Czapla pokonuje Spider-Mana i nie rozumiem, dlaczego na Oscarach miałoby być nagle inaczej. Według mnie ten tytuł zgarnie Oscara i kurs 2.50 jak najbardziej mi tu odpowiada przy tym typie. Mimo, że nie uważam tego tytułu za najmocniejszego w karierze Miyazakiego, to i tak jest to lepsza produkcja o Spider-Mana według mnie i Spider-Man drugi raz Oscara raczej nie dostanie (w 2019 roku otrzymał, ale uważam, że konkurencja była wtedy średnia).

Lista typów podanych w 2024 roku (prowadzę listę dla własnych statystyk i kontroli, żeby nie przekroczyć założonego budżetu do grania, a gram cały czas i tak małymi stawkami :beer:):

12.01 - [UFC FN: Ankalaev vs Walker] McGhee przed czasem (1.82) + Miller przed czasem (2.25) = 4.10
01.02 - [Grammy] Victoria Money z nagrodą Grammy w kategorii Nowy Artysta = 4.00
05.02 - [KSW Epic] Remis w walce Adamek vs Khalidov = 7.00
17.02 - [KSW 91] Mariusz Joniak = 2.10
18.02 - [UFC 298] Ilia Topuria = 1.98
19.02 - [Oscary] Chłopiec i Czapla z nagrodą Oscar w kategorii Najlepszy długometrażowy film animowany = 2.50

Jak ktoś skorzystał to właśnie weszło :beer:



Podsumowanie podanych typów w tym roku:

Lista typów podanych w 2024 roku (prowadzę listę dla własnych statystyk i kontroli, żeby nie przekroczyć założonego budżetu do grania, a gram cały czas i tak małymi stawkami ):

12.01 - [UFC FN: Ankalaev vs Walker] McGhee przed czasem (1.82) + Miller przed czasem (2.25) = 4.10
01.02 - [Grammy] Victoria Money z nagrodą Grammy w kategorii Nowy Artysta = 4.00
05.02 - [KSW Epic] Remis w walce Adamek vs Khalidov = 7.00
17.02 - [KSW 91] Mariusz Joniak = 2.10
18.02 - [UFC 298] Ilia Topuria = 1.98
19.02 - [Oscary] Chłopiec i Czapla z nagrodą Oscar w kategorii Najlepszy długometrażowy film animowany = 2.50
08.03 - [Boks] Anthony Joshua decyzją sędziów = 4.00
08.03 - [UFC 299] Michel Pereira przez poddanie = 7.00
 
Last edited:
Jak ktoś skorzystał to właśnie weszło :beer:



Podsumowanie podanych typów w tym roku:

Lista typów podanych w 2024 roku (prowadzę listę dla własnych statystyk i kontroli, żeby nie przekroczyć założonego budżetu do grania, a gram cały czas i tak małymi stawkami ):

12.01 - [UFC FN: Ankalaev vs Walker] McGhee przed czasem (1.82) + Miller przed czasem (2.25) = 4.10
01.02 - [Grammy] Victoria Money z nagrodą Grammy w kategorii Nowy Artysta = 4.00
05.02 - [KSW Epic] Remis w walce Adamek vs Khalidov = 7.00
17.02 - [KSW 91] Mariusz Joniak = 2.10
18.02 - [UFC 298] Ilia Topuria = 1.98
19.02 - [Oscary] Chłopiec i Czapla z nagrodą Oscar w kategorii Najlepszy długometrażowy film animowany = 2.50
08.03 - [Boks] Anthony Joshua decyzją sędziów = 4.00
08.03 - [UFC 299] Michel Pereira przez poddanie = 7.00

Dziękuje Jakub, klasa :applause:
 
Sezon trwa w pełni a Movie przepadł. Gdzie się podział nasz ulubiony koszykarski typer :(
Nie grałem przez ten cały okres. Dziś pierwsze zagranie od listopada:

Liga Afrykańska/Koszykówka
14/03/2024 18:00 CET
FUS Rabat - Petro de Luanda over 152.5
1.85 (Superbet)/1.79 (Betcris)/1.76 (Totalbet)
*153
1.82 (LVBet)/1.81 (ETOTO)
*153.5
1.85 (STS)/1.84 (Totalbet)
5/10

Mecz wg mnie dwóch najlepszych ekip w tej grupie. Dynamo zostało wyrzucone z powodów politycznych i zostało Cape Town (Kapsztad) Tigers, które jest workiem do bicia i obie ekipy łatwo wygrały z nimi swoje mecze. Rabat zatrzymał ich na bardzo niskiej liczbie, bo 58, ale ofensywa Cape Town jest mocno ograniczona. Petro gra szybko i jest obudowanie wokół reprezentantów Angoli + ich legend, które już nie grają dla kadry jak Carlos Morais i Yanick Moreira + amerykański skrzydłowy Markeith Cummings (można pamiętać go z PLK). Rabat to amerykańscy guardzi + Aliou Diarra (na miejcu klubów PLK leciałbym do tej Afryki podpisać z nim na miejscu 2-3 letni kontrakt, bo koleś ma ogromny potencjał, a dopiero 22 lata i dziwne, że tam gra).

Ogólnie spodziewam się tutaj szybkiego meczu, a zarazem ogromnej walki, która spowoduje wiele rzutów wolnych i przebicia tej linii.

King Szczecin - Dziki Warszawa over 162.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

King idzie w szybkie granie. Wzmocnili sobie mocno ofensywę ostatnimi ruchami, a zarazem powinni skasować najgorsze elementy ofensywy (Żmudzki) i mogą grać teraz na bardzo wysokiej intensywności, bo mają 11 graczy do gry w rotacji. To oni nadawali tempo w meczu z Zastalem i myślę, że podobnie dziś będzie z Dzikami, których wrzucą w szybkie tempo i ofensywny mecz. Myślę, że to King narzuci warunki i jako mocni overowcy wrzucą Dziki na swoje warunki i wynik będzie wysoki w przeciwieństwie do obrony i wolnego grania jakie lubią Dziki.
 
Last edited:
Screenshot_2024-03-15-18-50-21-33_d6a4e93012a416de269812daf2550b09.jpg

Szybka sesyjka i można zacząć weekend
 
Back
Top