Inby z Twittera

Status
Not open for further replies.
Ciekawe czy Piotrek zdaje sobie sprawę, że tworzy podcast dla tych frajerów...

Abstrahując już od tej inby, nie lubię jego podcastów, gościa strasznie ciężko się słucha. Niby stara się być elokwentny, ale jakoś ciężko mu się wyrazić werbalnie. Zanim zapyta o coś rozmówcę to gada, gada, gada, krąży, a na koniec się okazuje, że mógł to pytanie zadać jednym zdaniem. Większość jego wypowiedzi to dla mnie zwykłe pustosłowie bez ładu i składu, ale oczywiście jest to wyłącznie moja opinia.
 
Kurwa to co teraz administracja odpierdala w mediach społecznościowych to chuj :D, nie mam pytań :DC:
 
@Piotr Pędziszewski Nie ma to jak najpierw zwyzywać od durniów, a kilka wyrazów dalej napisać "Ci" - formy grzecznościowej wyrażającej szacunek.
W tym wypadku "ci" raczej w ogóle nie powinno być pisane dużą literą. Forma grzecznościowa ma sens, gdy zwraca się bezpośrednio do kogoś. Tutaj "ci" to "oni", a nie "Ty". Przynajmniej tak podpowiada mi logika.

Ps
Glina z jakiej został ulepszony Juras ujawniła się, gdy relacjonował rozpad u P.Jeleniewskiego (one side story, a później refleksja i rżnięcie głupa, iż od początku w planach było przedstawienie obu wersji) i komentował bilety-gate z Ł.Zaborowskim ("to prywatne sprawy" - "kalinizm" typowy dla gości publicznie bawiących się w "moralizatorów")
 
Last edited:
W tym wypadku "ci" raczej w ogóle nie powinno być pisane dużą literą. Forma grzecznościowa ma sens, gdy zwraca się bezpośrednio do kogoś. Tutaj "ci" to "oni", a nie "Ty". Przynajmniej tak podpowiada mi logika.

Ps
Glina z jakiej został ulepszony Juras ujawniła się, gdy relacjonował rozpad u P.Jeleniewskiego (one side story, a później refleksja i rżnięcie głupa, iż od początku w planach było przedstawienie obu wersji) i komentował bilety-gate z Ł.Zaborowskim ("to prywatne sprawy" - "kalinizm" typowy dla gości publicznie bawiących się w "moralizatorów")
Pisząc o podobieństwie miałem na myśli mniej lub bardziej klasycznych trolli. Też się nie oszukujmy, że tutaj siedzą same wybitne jednostki
 
Też się nie oszukujmy, że tutaj siedzą same wybitne jednostki

giphy.gif
 
Proszę, proszę. Segregacja ludzi ze względu na glinę. Ciekawe kiedy plan ostatecznego rozwiązania kwestii ludzi z gorszej gliny. Co na to papież Franciszek?
A z jakiej gliny ludzie mogą słuchać podcastu? Z tej gorszej też mogą? Czy to tylko audycje dla tych lepszych? Pewnie Ci najgorsi też mogą słuchać bo jak pokazał przykład Popka w KSW, dla Piotrka najważniejszy jest hajs.
 
A z jakiej gliny ludzie mogą słuchać podcastu? Z tej gorszej też mogą? Czy to tylko audycje dla tych lepszych? Pewnie Ci najgorsi też mogą słuchać bo jak pokazał przykład Popka w KSW, dla Piotrka najważniejszy jest hajs.
To zabawne jak dla pieniędzy człowiek może się zmienić/otworzyć prawdziwe oblicze
 
To jemu trzeba napisać na Twitterze,bo jak może z Wami dyskutować na tym forum,jak nie wie,że piszecie o nim?
 
A z jakiej gliny ludzie mogą słuchać podcastu? Z tej gorszej też mogą? Czy to tylko audycje dla tych lepszych? Pewnie Ci najgorsi też mogą słuchać bo jak pokazał przykład Popka w KSW, dla Piotrka najważniejszy jest hajs.
My jesteśmy z chujowej gliny:
glina%20wedkarska%20wiazaca.jpg

to glina wędkarska:
a) jest wiążąca - nasze hejty są wiążące dla Panów Jurkowskiego i Pędziszewskiego, aby - mimo, że lud cohones to nic nie znaczące pionki - za każdym razem nam odpowiadać
b) pozwala złapać nawet tak Grube Ryby, jak Pan Jurkowski, czy Pan Pędziszewski
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top