Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

To nie randka, żeby szczególnie zajmować się czyimś wyglądem i ewentualnymi rozczarowaniami z tego tytułu. No, chyba, że tutaj same samce alfa na winku, którzy płaczą, gdy im spadają obwody albo wzrasta poziom fatu.
 
Ja pisalem juz kilka razy, ze chodze w wadze okolowiewiorkowej i mam wyjebane, chce sie nachlac z ludzmi, ktorzy maja taka sama zajawke, a dodatkowo wiedze w wielu zakresach. :D
Nas naprawdę jebie jak Wy wszyscy wyglądacie:), każdy jest jaki jest, liczy się tylko, czy umie się dobrze bawić i czy ludzie będą chcieli się z nim znowu spotkać. A czy masz 22 czy 52cm w łapie, to jeden chuj dla nas.
 
Kurwa ale co ma jedno do drugiego. Czy ktoś jest wysoki czy niski, czy gruby czy chudy, czy jest z Faveli Krakowskiej i chodzi w sweterkach :lol: czy jest z Warszawy i chodzi w bluzie Legii. Chodzi o to żeby się spotkać, posiedzieć, pogadać, obejrzeć wspólnie galę MMA i się napić piwa z Ziomeczkami. To nie jest randka w ciemno tylko ZLOT COHONES !!!
 
Kurwa ale co ma jedno do drugiego. Czy ktoś jest wysoki czy niski, czy gruby czy chudy, czy jest z Faveli Krakowskiej i chodzi w sweterkach :lol: czy jest z Warszawy i chodzi w bluzie Legii. Chodzi o to żeby się spotkać, posiedzieć, pogadać, obejrzeć wspólnie galę MMA i się napić piwa z Ziomeczkami. To nie jest randka w ciemno tylko ZLOT COHONES !!!
Właśnie boję się wpierdolu od ziomali z WWA i chyba nie założę sweterka i koszuli.
 
W Warszawie strój dowolny, oby tylko bez nazw klubów którym kibicujecie, sam nawet w Legii nie przyjdę bo komuś po pijaku może się coś załączyć :-D
 
Czekałem na ten temat i jak by się nie pojawił do początku lutego to sam chciałem zakładać :D

U mnie sprawa ma się tak, że na 90% hala, a potem do Was na miasto i na UFC 197 (zobaczyć jak Irol przegrywa). Warszawy generalnie nie znam.
@Dooży&Grooby co Ty na to?
 
Zapraszamy @midern, jak będziecie brali taxe czy coś to mówcie że pod klub Sogo :-D cała Warszawa wie gdzie to jest :-D
 
Zapraszamy @midern, jak będziecie brali taxe czy coś to mówcie że pod klub Sogo :-D cała Warszawa wie gdzie to jest :-D
Akurat D&G sam z Wawy jest, więc pewnie będzie ogarniał co i jak. U nas kwestia dogadania.
W tym klubie jak puszczą UFC? Na ESC tak? Czy ktoś na FightPassa się loguje? :D

BTW, chcę się z wami naświndolić po raz kolejny :D
 
@midern gardzisz popijawą z wiarą z Cohones :lol:? Nie wiem jak to będzie, ale pewnie na ESC. Jak D&G jest z WWA to luźno, na banka wie gdzie to jest.
 
Jako że zlot w Warszawie to z chęcią wpadnę poznać forumowe mordy. Na UFC w Krakowie poznałem o ile dobrze pamiętam @Vic3k bo siedzieliśmy obok siebie, teraz czas na resztę ekipy.
 
Hahahaha, nie pytajcie czy częściej byłem w City24 czy w Sogo :crazy: Warszawiak od 3 pokoleń, i to jeszcze z Pragi :boss: No ja i @midern wpadniemy po gali. To jest Polsat, są reklamy, więc ME będzie ok.24, to my będziemy ok.2 w Sogo tzn. w City24. P.S. Dobra tam szama jest, browar z kija Okocim i Carlsberg więc szału nie ma. Z dworca głównego do City jest 1 przystanek, do PiwPaw tak samo się wysiada tylko trzeba dojść kawałek, bo Foksal to ulica odchodząca od Nowego Światu, czyli takich stołecznych Krupówek :D Oba miejsca bardzo dobrze rozlokowane pod kątem każdych atrakcji :evil:
 
Trasa: Dw.Centralny -> PiwPaw
Dw_Centralny_Warszawa_do_Foksal_16_Warszawa.jpg


Trasa: PiwPaw -> City24/Sogo
Foksal_16_Warszawa_do_City_24_Restaurant_Grill.jpg
 
Back
Top