Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Po takich startach naszych? Ja mam wodowstręt, umyję się dopiero w niedzielę :DC:

Nie kibicuję tylko naszym, liczyłem jedynie na Kawęckiego na tych IO że może jakoś uda się zdobyć medal. Ale fakt jest dramat, jedynie Majchrzak przygotował się jak należy.
 
Jako, że ogarniasz temat, to co się stało, że chłopaków tak gremialnie capneli na tych igrzyskach? Na poprzednich zero problemów. Lekarze zapomnieli jak się cykle wylicza czy o co chodzi?
Ktoś im powiedział : teraz w modzie symbicorty i paszporty genetyczne. Starego dobrego nandrolonu nikt nie szuka już dziś. Bierz strzykawkę od wujka Miszy, nie pożałujesz maładiec
 
  • Like
Reactions: mat

#mnie #odAten2004


Jak tak myślę o szansach medalowych pod względem tych które zdobędziemy a nie "może fartem się uda" to wychodzi mi na to że Myszka, Małachowski, Fajdek, Włodarczyk, Kszczot i Fularczyk/Madaj. A reszta to będzie miłe zaskoczenie, osobiście liczę jeszcze na swoją sąsiadkę, Maję Włoszczowską !

To samo. Równać będzie się z to PORAŻKĄ I ZASKOCZENIEM NA MINUS. Włodek typował 16 :mamed:
Mimo buńczucznych zapowiedzi zdobycie ponad 10 bedzie sporym sukcesem
 
Jako, że ogarniasz temat, to co się stało, że chłopaków tak gremialnie capneli na tych igrzyskach? Na poprzednich zero problemów. Lekarze zapomnieli jak się cykle wylicza czy o co chodzi?
Nie capneli?

45-60 sportowcow z Londynu ma juz w kieszeni dyskwalifikacje - czekaja tylko do zakonczenia Rio.

To jest wyscig zbrojen jak w zimnej wojnie. Jedni ładują...inni pobierają, trzymają próbki. Patrzac na Adriana widac, że chlopak wali jak kazdy inny ciezarowiec. Co do tych konkretnych wynikow obawiam sie, ze problem tkwi duzo glebiej...Kołecki walił to samo - nandrolon (jak wszyscy)...gosc nigdy nie byl ulubiencem polskich "zwiazkowcow"...okazuje sie, ze to nie jest kwestia testow w Brazylii tylko testow z lipca z Polski. Czemu dopiero teraz to wyszlo? Testy z lipca z polski pozytywne...i szef zwiazku o tym nie wiedzial? Przypadek?

Nie sondze.
 
#GOAT awansuje z 3 czasem do półfinałów 200m zmiennym i w półfinale będzie płynął m.in. z Lochtem.
 
to jest w porzadku?
zielek.jpg
 
4 wynik na listach światoywch w tym roku, za Phelpsem, Csehem i Shieldsem. Oby chociaż się nie skompromitował i do finału wszedł.

5, jeszcze Le Clos
Stawka jest strasznie wyrównana. 1 Cesh ma 50.86, 10 Codia 51.42 (Konrad 51.22 z maja)
Na nic już sie nie nastawiam. W tak znakomitej stawce i po forme pozostałych Polaków (chociaż Czerniak trenuje oddzielnie w Hiszpani) nie liczę na medal

Na Radka liczyłem dużo bardziej
 
A na chuj w podnoszeniu ciężarów dokładać kilogramy, jest to podnoszenie ciężarów.
Też nie wiem. Ja to bym rzucił na sztangę 300 kg i kto nie podniesie, ten pizda.

Ma ktoś newsy o tenisie? Bo jak nie będą grać to chyba idę spać wcześniej, nic dzisiaj nie ma do oglądania ciekawego.

edit
No, Francja w koncu sie wziela do roboty w kosza. Najwyzszy czas, bo wstyd.
 
5, jeszcze Le Clos
Stawka jest strasznie wyrównana. 1 Cesh ma 50.86, 10 Codia 51.42 (Konrad 51.22 z maja)
Na nic już sie nie nastawiam. W tak znakomitej stawce i po forme Polaków (chociaż Czerniak trenuje oddzielnie w Hiszpani) nie liczę na medal

Na Radka liczyłem dużo bardziej

Na liście którą pobierałem przedwczoraj z fina Le Clos jest 12 z czasem 51.56. Ale mniejsza o to, jest w czołówce.
 
Tak się zastanawiam czy zasadne jest by mówić, że zawodzimy w Rio (jeśli chodzi o medale). Z takich zabitych nadziei to jedynie Zieliński prawdopodobnie nie wystartuje, no i ręczni też raczej nie ugrają za wiele. Moje typy na teraz to:
BRAK MEDALU BĘDZIE NIEMIŁYM ZASKOCZENIEM:
1. Włodarczyk
2. Fajdek
3. Kszczot
4. Kołosińska/Brzostek
5. Któraś z par męskich w plażówce
6. Siatkarze halowi
7. Lićwinko
8. Małachowski
9. Bukowiecki
10. Fularczyk/Madaj
11. Myszka
+ kajaki (wiem, że np. Walczykiewicz) ale nie pamiętam dokładnie kto :D

STAĆ ICH NA MEDAL:
1. Sobera/Wojciechowski/Lisek
2. Urbanek
3. Nowicki
4. Włoszczowska
5. Zapasy/Judo (?)
 
Tak się zastanawiam czy zasadne jest by mówić, że zawodzimy w Rio (jeśli chodzi o medale). Z takich zabitych nadziei to jedynie Zieliński prawdopodobnie nie wystartuje, no i ręczni też raczej nie ugrają za wiele. Moje typy na teraz to:
BRAK MEDALU BĘDZIE NIEMIŁYM ZASKOCZENIEM:
1. Włodarczyk
2. Fajdek
3. Kszczot
4. Kołosińska/Brzostek
5. Któraś z par męskich w plażówce
6. Siatkarze halowi
7. Lićwinko
8. Małachowski
9. Bukowiecki
10. Fularczyk/Madaj
11. Myszka
+ kajaki (wiem, że np. Walczykiewicz) ale nie pamiętam dokładnie kto :D

STAĆ ICH NA MEDAL:
1. Sobera/Wojciechowski/Lisek
2. Urbanek
3. Nowicki
4. Włoszczowska
5. Zapasy/Judo (?)
Dobrze że Bogusław na lekką nie został

Edit
Argentyna za burtą w piłce nożnej.
 
Ogarnia ktoś temat wioseł? Bo jutro mamy trzy osady w finale i o ile wiem jak wygląda sytuacja Fularczyk/Madaj to dwie pozostałe osady miały chyba eliminacyjne czasy w pierwszych trójkach. I w związku z tym nie wiem czy rywale odpuścili i stąd te czasy czy może Polaków stać na medale.

PS. Dzisiaj jeszcze Kantor/Łosiak o 21:30 jeśli się nie mylę.
 
Tak się zastanawiam czy zasadne jest by mówić, że zawodzimy w Rio (jeśli chodzi o medale). Z takich zabitych nadziei to jedynie Zieliński prawdopodobnie nie wystartuje, no i ręczni też raczej nie ugrają za wiele. Moje typy na teraz to:
BRAK MEDALU BĘDZIE NIEMIŁYM ZASKOCZENIEM:
1. Włodarczyk
2. Fajdek
3. Kszczot
4. Kołosińska/Brzostek
5. Któraś z par męskich w plażówce
6. Siatkarze halowi
7. Lićwinko
8. Małachowski
9. Bukowiecki
10. Fularczyk/Madaj
11. Myszka
+ kajaki (wiem, że np. Walczykiewicz) ale nie pamiętam dokładnie kto :D

STAĆ ICH NA MEDAL:
1. Sobera/Wojciechowski/Lisek
2. Urbanek
3. Nowicki
4. Włoszczowska
5. Zapasy/Judo (?)

1. Włodarczyk
2. Fajdek
3. Kszczot
8. Małachowski
10. Fularczyk/Madaj
11. Myszka
+ kajaki (wiem, że np. Walczykiewicz) ale nie pamiętam dokładnie kto :D

STAĆ ICH NA MEDAL:
1. Sobera/Wojciechowski/Lisek
4. Włoszczowska

Mordy co tam dzisiaj ciekawego do oglądania ? Jacyś nasi jeszcze dzisiaj startują ?

Kantor/Łosiak
Radwanska/Kubot
 
Back
Top