Igrzyska Olimpijskie 2012

A teraz palestynka biegnie w chuście i spodniach.... Ktoś mi powie , że Ci arabi są normalni?







Escobar - popieram Cię w tej dyskusji , ale z tym porównaniem to bez urazy, pieprznąłeś jak dzik w sosne.
 
@Esco



Nie czuje sie jako ekspert wiec nie wiem o czym do mnie piszesz, typuje sobie jak w typerze na mmarocksach raz lepiej raz gorzej. Wygrana na igrzyszkach jest po czesci wypadkową wielu czynników. Nie zawsze faworyci wygrywają. A o dyscyplinach i zawodnikach na igrzyskach mam przynajmniej podstawową wiedze. Nikt nie wymaga o mnie szczegolowej wiedzy na temat kazdego zawodnika. Pisze co wiem i moje osobiste zdanie/odczucia. Na pewno nikogo nie bede ogłaszał medalistą przed startem danego zawodnika/zawodników. I nie interesują mnie na fb jednodniowi lub sezonowi "eksperci", oni beda zawsze dopóki beda igrzyska i jakiekolwiek turnieje i konfrontacje zawodnikow.
 
O 14:00 Iwona Matkowska



O 14:40 Monika Michalik



@ Tykersky



Dziwiło mnie, że nie widzisz naszych kajakarzy w gronie medalistów, więc zapytałem skąd taki typ. Tyle. Pozdro.
 
Wspaniałe4 miejsce kajakarek mnie rozbiło. Obstawiam nasze zapaśniczki na 4 miejscu zatem. Kolejny polski dzień. Ehhhh
 
W drugiej walce spacerku już nie będzie. Tam trzeba pokonać wicemistrzynię świata z 2011 roku Davaasókhiin Otgontsetseg, która co prawda nie zachwyciła w swojej walce w pierwszej rundzie i straciła punkt z mało ogarniętą Kolumbijką.
 
Mongołka nie miała jakieś super trudnej przeprawy do finału MŚ, a poza tym najlepiej spisuje się w nieolimpijskiej wadze do 51 kilo, zresztą tak jak Iwona. To oczywiście bardzo dobra zapaśniczka i będzie faworytką, ale bym jej nie demonizował. Da się na niej robić punkty. Jeśli Engelhardt urwała jej rundę w Stambule, to Iwona może z nią wygrać.
 
Co do siatkówki. Na wp(tak, wiem) ukazał się artykuł, że podobno nasi siatkarze...dźwigają ciężary również w trakcie igrzysk :-)
Jeśli to prawda i przemęczenie jest powodem naszych porażek, to wynik może być tylko jeden: Rosja wygra bez większego wysiłku...
 
kur. wa co to jest. nie mogę . Polka faworytka przegrywa pierwsza walke od roku a komentator że spokojnie bo jest dużo czasu. Jasne. Nic sie nie stało...
 
Od jednej wicemistrzyni do drugiej wicemistrzyni. W ćwierćfinale Matkowska zawalczy z Mariyą Stadnik, Ukrainką reprezentującą Azerbejdżan. Dodatkowo mistrzyni z 2009 i brązowa medalistka sprzed czterech lat.
 
Back
Top