Igrzyska Olimpijskie 2012

Raczej nie, ale warto obserwować Ziółkowskiego w rzucie młotem.
 
Nie ma jeszcze drabinki, ale nie wcześniej niż o 14:00.



EDIT. Dobrze, że mainstreamowe media nie interesują się zapasami, bo właśnie byłaby panika związana z kłatwą wicemistrzów świata. Dziś mistrzowie ze Stambułu w dobrym stylu weszli do finałów, a wicemistrzowie przegrali pierwsze walki.
 
"Dobrze, że mainstreamowe media nie interesują się zapasami"



nie boj nic, jutro sie zainteresuja pewnie :D
 
Mogło być dużo lepsze to losowanie. Akhlaghi, jeden z głównych faworytów ma spacerek do ćwierćfinału, a Damian już w pierwszej walce trafia na bardzo mocnego Avlucę. Wprawdzie w Stambule z nim wygrał, ale z Turkiem ciężko się walczy. Jeśli go przejdzie to nie powinien mieć problemów w 1/8 finału i w ćwierćfinale stoczy strasznie trudny bój z Irańczykiem.



Bardzo ciekawie zapowiada się walka Chugajew - Selimau.



A na stronie TVP nie działa mi stream z zapasów...



I walka z Avlucą ze Stambułu



http://vimeo.com/39831933
 
Dziś dwie pierwsze kategorie. Oglądałem od 14:00, a jak przyszły walki o medale, to jest czarny ekran.
 
Już TVP Sport się ogarnęło.



A całkiem przyjemne losowanie ma Łukasz Banak. Jak jest w formie, to może się pokusić o półfinał.



Soryan jest strasznym kozakiem. Wciąż nie wiem jakim cudem spieprzył igrzyska w Pekinie.
 
Teraz Własow powinien pozamiatać w finale -74. Do finału wszedł w bardzo dobrym stylu.



Ale mocny będzie ten finał na setkę. Nie mogę się doczekać.
 
powell wchodzi z czasem,



co do finalu, stawiam na bolta, a na podium widze 2 zawodnikow jamajki i jednego amerykanina
 
Hehe :D

EDIT:
kGmsk3DvdEKV9HWfVsWCDA2.gif
 
Back
Top