Hogwarts Legacy

Czyli co? Wy tu tak wszyscy siedzicie w tym Harrym Potterze? To nie jest dla dzieci?
:travolta:
Potem poważnie bo nigdy nie oglądałem ani nie czytałem.
 
Czyli co? Wy tu tak wszyscy siedzicie w tym Harrym Potterze? To nie jest dla dzieci?
:travolta:
Potem poważnie bo nigdy nie oglądałem ani nie czytałem.
Ogólnie ta gra z Harrym Potterem ma niewiele wspólnego bo to tylko uniwersum i jego tam nawet nie ma.
A co do czytania książek czy oglądania filmów to ja książek nie czytałem ale oglądałem filmy, pierwszy raz dałem się namówić z 8 lat temu i powiem ci że naprawdę fajne są.
 
Czyli co? Wy tu tak wszyscy siedzicie w tym Harrym Potterze? To nie jest dla dzieci?
:travolta:
Potem poważnie bo nigdy nie oglądałem ani nie czytałem.
Ogólnie ta gra z Harrym Potterem ma niewiele wspólnego bo to tylko uniwersum i jego tam nawet nie ma.
A co do czytania książek czy oglądania filmów to ja książek nie czytałem ale oglądałem filmy, pierwszy raz dałem się namówić z 8 lat temu i powiem ci że naprawdę fajne są.

Pierwsze dwie części to takie typowe dla dzieci, więc jak ktoś nie zna uniwersum i będzie chciał nadrobić teraz, to uzna to za dziecinadę i odpuści sobie niestety. Ale reszta jest już dość mroczna, szczególnie zaczyna się to od Czary Ognia, chociaż chyba akurat ten film i książkę najmniej lubię.

Pierwsze dwie części lubię oglądać w Boże Narodzenie, coś jak Kevin :lol:


A co do tego co pisałem to fajnie to przeanalizował "Na gałęzi":

 
Na moim gówno pc ledwo Bangla, ale steam deck ogarnia pięknie.
IMG20230211101938.jpg
 
Na ceneo z kodem(ceneo18) można uzyskać 30zł zniżki, ps5 to samo wychodzi, waham się czy kupić, czy jeszcze januszować :jimcarrey:
1676123972444.png
 
Back
Top