Highlights

@d-amian-enp



Genialny. Właśnie też miałem go wrzucać. Chael jest również świetym mówcą nie tylko komikiem :)
 
Zajebisty ten ostatni, świetne sceny, muzyka i lektor zawodników. A Sonnen jest mega inteligentnym gościem.
 
Nie wiem czy tu higlights ma dotyczyć tylko i wyłącznie MMA ale jeśli nie to również proszę o ocenkę ;)
 
Mój dzisiejszy filmik TOP 10 Head Kicków .. no moze nie wszystkie klasyczne ale w łeb sie dostaje :)







Na moim profilu jest jeszcze pare filmow i highlightów o MMA.



Od dziś planuje robić serie TOP 10 Head Kick ale teraz od 2010 roku w dół czyli 09, 08, 07, bo mam juz TOP 10 - 2011. Czyli w miare dostepnosci materialow na necie zobaczycie klasyki nokautu na moim kanale :)
 
Wczoraj przewinal mi sie nawet twoj hl na facebooku :-)



Ogolnie, brakuje tylko opisu z jakich walk, pochodza te nokauty.
 
[strike]@Tykersky



Fajny HL tylko Cro Copa brakowało.[/strike]



EDIT:



Sory nie przeczytałem.
 
Własnie turas, przez takie niedopatrzenie pojebani ludzie od kilku miesiecy hejtowali moj filmik z top 10 KO z 2011 roku z tylko jednego powodu - DLACZEGO NIE BYLO CROCOPA? - Jedna za przeproszeniem kurwa to mi nawet śmierci życzyła więc na drugi raz czytajcie o co chodzi, chociaż wy ludzie obsługujący sie jezykiem polskim :D. Więc koniec końcow skasowalem film.



A tak na nawiasem mam do was prośbę. Jest mi potrzebna walka Anthonego Johnsona z Charliem Brennemanem z UFC live 6 a dokładniej ten jego head kick, bo mi brakuje jednego do nowej składanki z 2011 roku. Byłbym wdzięczny za wskazanie walki.
 
Back
Top