High League

Jebać pogotowie gazowe!
ide na całość, bo już dawno powinienem zostać prawlniakiem...będę w lesie na grzybach to skopie pierwszego napotkanego leśniczego
Mundurowi nie mogli grypsowac, o to w tym chodzi. Pisze w czasie przeszłym, dlatego że w tych czasach podobno prawie każdemu pozwolą grypsowac, dla korzyści, np gdy delikwent jest bogaty, albo ma bogatą pomoc z zewnątrz(rodzina).
ciekawe skąd powiedzenie "za mundurem panny sznurem"
 
ide na całość, bo już dawno powinienem zostać prawlniakiem...będę w lesie na grzybach to skopie pierwszego napotkanego leśniczego

ciekawe skąd powiedzenie "za mundurem panny sznurem"
A to się ma do marynarzy przede wszystkim i trochę mniej do żołnierzy, do nikogo więcej.
A za to za panią policjantką chłopów jak psów de facto.
 
1. O kurcze, nieźle. Szczególnie że Denis cisną hersztowi Lechii że ten się go przestraszył
2. Ten Bomba wkurwia na maksa. Kto to w ogóle jest?
3. Grabowski bez spiny wobec Denisa


Internet podaje że Scarface wbił do HL przez to, że jego dobrym kumplem jest mainstreamowy raper Żabson/miał mu pomóc załatwić angaż u Malika/ oraz, że jego dziewczyną była Zusje.
 
O kurwa. Kibole wmawiają że jak będzie wojna to oni pójdą do wojska nas bronić, a tutaj się okazuje że wojsko to frajerstwo i za bronienie ojczyzny chuj do dupy od prawilniakow
oj zdziwieni by byli ile osób z wojska siedzi za dostarczanie broni bandytom, a WSI została nazwana przez amerykańskich urzędników za polskie KGP według przecieków z wikileaks. Boże to jest tak głupie co oni gadają

Dzisiejsze więzienia to jest kurwa śmiech na sali, czy mniejsi czy więksi złodzieje głównie siedzą i piszą skargi, łącznie ze skargami typu "nie podoba mi się wystrój celi". Do tego strażnik nie ma prawa użycia środków bezpośredniego przymusu, a ludzi biorą jakichkolwiek do tej roboty i... są przypadki typów co wyskoczyli na wolność i trafili do Służby Więziennej. Ogółem więziennictwo w Polsce to jest kurwa dno i metr mułu.
To co mnie śmieszy to teksty jakby to bycie w wiezieniu to niemal równało się przejściem po Kabulu w koszulce z napisem ,,Koran nie jest fajny" :muttley:
W USA jest patologia kompletna z tymi gangami więziennymi, południowa Ameryka -jestem ciekawy ile tam by Denis wytrzymał...

W Polsce siedział nawet serbski zbrodniarz wojenny po tym jak Arabowie pocięli mu szyje w brytyjskim wiezieniu za zbrodnie na Muzułmanach -tak jest strasznie niebezpiecznie xD

https://inthecage.pl/ranking-polskich-zawodnikow-mma/ którzy z tych zawodników według Ciebie mają przeszłość bandycką?
Nie wiem, jedyne co mogę Tobie powiedzieć, że jedno mi uświadomiło jak bardzo to środowisko patologiczne -tylko Miras, Kołecki wyśmiali tą zabawe w bycie prawilnym, grypsowanie na wolności. Jocz, Kościelski? Kuźwa Jocz trenujący kiedyś z Antonim Chmielewskim u Nastuli nagle zaczął grypsować na wolności -dobrze kojarze?
 
KSW też kiedyś Kaszubskiego z Soldiciem dali na koniec gali z przyczyn bezpieczeństwa.
pamiętam, później pytali się nawet Lewandowskiego dlaczego przez większość czasu nie był na gali.
A co ci kibole Lechii tacy mocni? Myślałem, że w Krakowie są największe szaleństwa
 
Co za przygłupy na czele ze Śmietaną :beczka:
Przeciez bylo pewnym ż Lechia urzadzi na niego polowanie.

Mam propozycje,zrobcie nastepny haj lig we Wrocławiu, Słupsku albo Olsztynie. :mjsmile:
 
Back
Top