High League

:siara::matt: Chyba nie dam rady z ciebie zrobić eksperta od SW. Poddaje się. Czasami myślałem, ze trolujesz, ale ty serio słabo czytasz ten biznes :lol:

Bo jestem fanem sportu, a nie biznesu. Jóźwiak już w tamtym roku mówił o walce z Najmanem. I co? Jakoś dalej czekamy na Godota. To zwykłe podbijanie zasięgów, coś jak debiut Forda w KSW, albo Jon Jones w HW. Ciągle to jutro i jutro niczym u Makbeta :lol:
 
comment_1654275843rN1N14SyoWdrvX7laMQMjr.jpg
 
Jaki kurwa hedonista?! Tybura to sportowiec z krwi i kości, profesjonalista pełną gębą, nie bez przyczyny toczy walki w UFC

Primo to nie aktor tylko typ co gra w paradokumentach i jakimś amatorskim teatrzyku kiedyś grał. Secundo no niestety tu na forum wszyscy wiedzą, że zjeb, ale są ludzie którzy biorą tego farmazona na poważnie.
Faktycznie chodziło mi o Trybsona :korwinlaugh:
Nie wiem co nawywijał Tybura, ale mi nie chodzi o to, że zawodnicy MMA mają przeszłość (albo często jeszcze sie w to bawią) czysto bandycką i nie jakieś ładne przestępstwa białych kołnierzyków tylko bandycka robota fizyczna -problem polega na tym, że środowisko MMA zaczyna to promować, wręcz bandyta staje się pozytywnym znaczeniem. Gość, sztywny no taki odważny. Środowisko boksu raczej milczało o tym do czasu Szpilki, a ta forma promocji walki Popka z Oświecimskim, Różale mówiące o jakiś moralnościach i kogo można szanować. Oświecimski to prostak, ale mało mnie obchodzi, że był konfidentem. Przecież to że większość bandytów donosi na siebie to nie jest odkrycie Ameryki: a skąd niby miałaby się brać "wiedza operacyjna" Policji, która jakoś nie jest materiałem na proces xD
Chociaż na Gromdzie raczej była cisza w wyzywaniu się od konfidentów, może Borek coś zadziałał i uciszył ich.
To nie jest wina środowiska MMA, to wina właścicieli frikowych organizacji którzy wyznaczają granicę zachowania na konferencjach i pozwalają na rynsztok który tam się odpierdala dokładnie wiedząc jaki przedział wiekowy ich ogląda.
Myślę, że to się zaczeło na mocniejszą skale od tej promocji walki Popek vs Oświecimski i Szpilka vs Zimnoch, tych wywiadów...
....a później znaleźli się ludzie, którzy postanowili to nieźle monetyzować.
Mnie bardziej zastanawia, że YouTube na to pozwala. Te konferencje, wywiady z tymi pseduo fanami gangsta kultury nie mają ograniczeń tylko dla dorosłych, kliknę w jeden wywiad to od razu wyskakuje mi masa tego w proponowanych, wchodzę na kartę na czasie a tam FAme i High...
Jak w ogóle filmiki z Kamerzystą mogą trafiać na kartę na czasie? Gdybym był posłem zagłosowałbym aby ukarać YouTube jakimś 30% Vatem na reklamy...
Kiedyś Rozmowy w toku dostawały kary od KRRiT za nieprzyzwoite treści a teraz? YT daje takie coś na karte na czasie...
 
Faktycznie chodziło mi o Trybsona :korwinlaugh:
Nie wiem co nawywijał Tybura, ale mi nie chodzi o to, że zawodnicy MMA mają przeszłość (albo często jeszcze sie w to bawią) czysto bandycką i nie jakieś ładne przestępstwa białych kołnierzyków tylko bandycka robota fizyczna -problem polega na tym, że środowisko MMA zaczyna to promować, wręcz bandyta staje się pozytywnym znaczeniem. Gość, sztywny no taki odważny. Środowisko boksu raczej milczało o tym do czasu Szpilki, a ta forma promocji walki Popka z Oświecimskim, Różale mówiące o jakiś moralnościach i kogo można szanować. Oświecimski to prostak, ale mało mnie obchodzi, że był konfidentem. Przecież to że większość bandytów donosi na siebie to nie jest odkrycie Ameryki: a skąd niby miałaby się brać "wiedza operacyjna" Policji, która jakoś nie jest materiałem na proces xD
Chociaż na Gromdzie raczej była cisza w wyzywaniu się od konfidentów, może Borek coś zadziałał i uciszył ich.

Myślę, że to się zaczeło na mocniejszą skale od tej promocji walki Popek vs Oświecimski i Szpilka vs Zimnoch, tych wywiadów...
....a później znaleźli się ludzie, którzy postanowili to nieźle monetyzować.
Mnie bardziej zastanawia, że YouTube na to pozwala. Te konferencje, wywiady z tymi pseduo fanami gangsta kultury nie mają ograniczeń tylko dla dorosłych, kliknę w jeden wywiad to od razu wyskakuje mi masa tego w proponowanych, wchodzę na kartę na czasie a tam FAme i High...
Jak w ogóle filmiki z Kamerzystą mogą trafiać na kartę na czasie? Gdybym był posłem zagłosowałbym aby ukarać YouTube jakimś 30% Vatem na reklamy...
Kiedyś Rozmowy w toku dostawały kary od KRRiT za nieprzyzwoite treści a teraz? YT daje takie coś na karte na czasie...
https://inthecage.pl/ranking-polskich-zawodnikow-mma/ którzy z tych zawodników według Ciebie mają przeszłość bandycką?
 
https://inthecage.pl/ranking-polskich-zawodnikow-mma/ którzy z tych zawodników według Ciebie mają przeszłość bandycką?
Jakby to ująć... dzisiejsi zawodnicy to co innego, ale podobnie jak dziś do GROMDY początkowo rekrutowano z kibolskich ekip. Juras wywodzi się z Teddy Boyz i prawdopodobnie miał powiązania z grupą mokotowską. Materla ganiał po Szczecinie. Antek dostał wyrok za grupę przestępczą. Kołacina kiedyś pamiętam sądzili za jakieś pobicie czy coś. Było jeszcze dwóch na początku KSW którzy mieli "spaprany" życiorys, ale dziś większość to czyści sportowcy, a w bandyterkę bawią się być może absolutni przeciętniacy którzy wiedzą, że na tym nie zarobią w stylu Serka Uzarka który siedzi za stręczycielstwo ponoć.. były przypadki jak Wieczorek i Salim (a wcześniej Materla), czyli ludzi których pomówiono dodatkowo.
 
Coraz bardziej żenujące się to wszystko robi. Denis wyzywający się z 13 latkiem o CSa jest w świetle kamer jest w kryminale ok, pisanie listów ze skruchą jest ok, ale strażak jest frajerem :D
Mundurowi nie mogli grypsowac, o to w tym chodzi. Pisze w czasie przeszłym, dlatego że w tych czasach podobno prawie każdemu pozwolą grypsowac, dla korzyści, np gdy delikwent jest bogaty, albo ma bogatą pomoc z zewnątrz(rodzina).
 
Coś obiło mi się o uszy, że Załęccy nie zawalczą jutro ze względu na swoje powiązania z Elaną ktoś moze potwierdzic?
 
Mundurowi nie mogli grypsowac, o to w tym chodzi. Pisze w czasie przeszłym, dlatego że w tych czasach podobno prawie każdemu pozwolą grypsowac, dla korzyści, np gdy delikwent jest bogaty, albo ma bogatą pomoc z zewnątrz(rodzina).
Dzisiejsze więzienia to jest kurwa śmiech na sali, czy mniejsi czy więksi złodzieje głównie siedzą i piszą skargi, łącznie ze skargami typu "nie podoba mi się wystrój celi". Do tego strażnik nie ma prawa użycia środków bezpośredniego przymusu, a ludzi biorą jakichkolwiek do tej roboty i... są przypadki typów co wyskoczyli na wolność i trafili do Służby Więziennej. Ogółem więziennictwo w Polsce to jest kurwa dno i metr mułu.
 
Był wczoraj już na wywiadach.


Co do pojedynku Ferrari vs Scarface po walce Scarface. Uważam że jest bardzo możliwa. Scarface myślę że może chcieć go przekopać.


A gdzieś w tle jeszcze jest Alanik, który może dołożyć bonusa ;)


Tu może się więcej dziać poza galą niż na samej gali ;)
 
Back
Top