High League

Burneika to chyba opcja po taniości? Gość to odgrzewany kotlet, dawno nikt go już nie chciał we freakach. Chyba sankcje na Czeczenów odnoszą skutek?
 
Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja denisa z lechia? Podobno mocno na niego poluja. Na ufc walka siwego zostala odwolana ciekawe jak z denisem bedzie
 
Niesamowity trash talking Burneja



Prywatnie jeden z moich ulubionych momentów w historii freak mma.

:lol::lol::lol::lol::lol:

 
Last edited:
JA PYERDOLE ALE MISS MATCH I BOKS BIRMAŃSKI XD
qrwa.jpg
 
rynek frikow jest strasznie ubogi w zawodnikow szczegolnie to widac u kobiet gdzie raz walcza na fame a raz na hl
 
To po gali Krwawy Sport się działo na obwodnicy w trójmieście więc kto wie może masz rację.



Tak się kończy jak się wszędzie gada że nikt się z nim bić nie chce a wcześniej że każdy elany się boi i nikt nie wyjdzie 5vs5, mimo że na tym the war nie było przedstawicieli najsilniejszych polskich ekip, bo oni nie mają zamiaru robić z siebie celebrytek, robią to dla zabawy, w lesie, na swoich zasadach bez kamer ;).
A ostatnio to Denis już się z Elaną nie utożsamia więc w razie co może mieć duży problem ze wsparciem.
 
co ten litewski paralita gra w tekkena w worem? jak ważyłem 50kg to mocniejsze kopnięcia robiłem... kolejny żebrak wyczuł sianko
 
Back
Top