High League

Panowie, przecież mówiłem, że środowisko bokserskie ma dość Brodnickiej. Nie tylko fani, ale dziennikarze wiedzą jak słaba ona w rzeczywistości była. Obijanie 40-letnich Włoszek i siostry Mathysse'a doprawdy nie znaczą NIC (co dobitnie pokazała Mayer deklasując Pontona do jednej mordy).
 
dla ewki szkoda ze freaki tak pozno powstaly bo juz ma prawie 40 lat a gdyby freaki byly w jej prime to bylaby wielka gwiazda - jej jedyny minus we freakach to chujowe umiejetnosci walki i nudny styl oparty na faulowaniu rywalek, reszta sie zgadza
 
Apropo żeńskiego freaku. Myślicie że Jędrzejczyk i Kowalkiewicz za dobrą kasę są skłonne zawalczyć na HL gdy odejdą z UFC ?

Oraz Blachowicz ?
 
Panowie, przecież mówiłem, że środowisko bokserskie ma dość Brodnickiej. Nie tylko fani, ale dziennikarze wiedzą jak słaba ona w rzeczywistości była. Obijanie 40-letnich Włoszek i siostry Mathysse'a doprawdy nie znaczą NIC (co dobitnie pokazała Mayer deklasując Pontona do jednej mordy).
Że o zrobieniu wagi nie wspomnę
 
Tv reklama zatrudniła nowa dziennikarkę , jej debiut był wczoraj na HL. Coś czuję , że ma duże papiery na taką sławę jak Monika :lol:




 
Ta Dagmara Szewczyk była jedną z ring girls Fame MMA (nie mylić z Danielą Szewczyk, ring girl Babilona) :cool:
 
Obejrzałem urywki z tej konferencji i nie bardzo rozumiem postawę Malika Montany. Zamiast promować swoich zawodników, którzy mają mu przynieść pieniądze, to ten otwarcie ich poniża, przekonuje, że w ogóle ich nie zna. Dziwna wizja prowadzenia biznesu. Gość zachowywał się tak, jakby siedział tam za karę i chciał udowodnić, że jest ponad ludźmi, których sam zatrudnił. On naprawdę nie wie kim są Ci ludzie i zamiast to ukryć, to eksponuje ten fakt na potęgę.
 
Obejrzałem urywki z tej konferencji i nie bardzo rozumiem postawę Malika Montany. Zamiast promować swoich zawodników, którzy mają mu przynieść pieniądze, to ten otwarcie ich poniża, przekonuje, że w ogóle ich nie zna. Dziwna wizja prowadzenia biznesu. Gość zachowywał się tak, jakby siedział tam za karę i chciał udowodnić, że jest ponad ludźmi, których sam zatrudnił. On naprawdę nie wie kim są Ci ludzie i zamiast to ukryć, to eksponuje ten fakt na potęgę.
No właśnie on chyba sam ich nie zatrudnił, skoro nawet udziałów w tej gali nie ma, jest w zasadzie tylko twarzą tej gali, coś jak Jóźwiak w fenie. Chociaż Malik nawet nie jest wpisany jako prezes na krs'ie xD
 
1627599233206.png
 
No właśnie on chyba sam ich nie zatrudnił, skoro nawet udziałów w tej gali nie ma, jest w zasadzie tylko twarzą tej gali, coś jak Jóźwiak w fenie. Chociaż Malik nawet nie jest wpisany jako prezes na krs'ie xD

Dopóki w mediach funkcjonuje High League - nowa federacja Malika Montany nie ma znaczenia kto jest jej właścicielem. Podobnie jak z VIP i Najmanem. Nawet jeśli ktoś firmuje galę znaną mordą, to taka postawa to słaby marketing. Chyba, że on tam przyszedł robić za ciecia pilnującego porządku. Jedyne, co robił to strofował uczestników.
 
Back
Top