High League

IMG_20220214_211347.jpg
 
Ten cały Raubo to jeden z trenerów odpowiadających za obecny stan polskiego boksu olimpijskiego
 
Putin już oficjalnie robi zajazd na Ukrainie. Zobaczymy, czy Ruscy mocodawcy z HL przeżyją w naszym kraju polityczny odwet. UE może nic nie zrobić, ale rozwalić takie HL to kilku polityków będzie w stanie. I żadne miliony wyświetleń Montany mu nie pomogą.
 
Putin już oficjalnie robi zajazd na Ukrainie. Zobaczymy, czy Ruscy mocodawcy z HL przeżyją w naszym kraju polityczny odwet. UE może nic nie zrobić, ale rozwalić takie HL to kilku polityków będzie w stanie. I żadne miliony wyświetleń Montany mu nie pomogą.
Wątpię, w zarządzie poza Edelbievami są jeszcze dwie osoby z Polski.
Jeżeli faktycznie ktoś się przyjebie to wystarczy ze się Edelbievy wypiszą z krs a tamci dalej będą ogarniać.
HL na pewno nie zniknie bo za dużo na tym zarabiają siana, to nie jest ACA którego nikt nie oglada tylko poważna federacja.
 
I to pokazuje kim jest przeciętny fan freaku w Polsce. Każdy kto ogląda HL jest szmatą, a ta organizacja nie ma prawa dłużej funkcjonować na polskim rynku. Oby to był początek oczyszczania tego pięknego sportu z freakowego raku.
View attachment 34122
Angażujesz się w pomoc Ukrainie?
Bo ja przykladowo teraz dawałem ciuchy na zbiórkę.
A ty wklejasz takie rzeczy i co, czujesz ze pomagasz światu?
Takie gowna w paincie jak to twoje to każdy może zrobić i raczej Ukraińcom to nie pomoże.
Dołóż się do jakiejś zbiórki, wyślij ciuchy czy coś a nie próbuj tu w ten sposób błyszczeć na forum bo to żadna pomoc dla tych biednych ludzi.

Fani sportu co chodzili na czeczeńskie gale aca i je oglądali też?
To już jest za trudne pytanie dla niego, łatwo coś wrzucić ale trudniej się do tego odnieść
:DC:
 
Angażujesz się w pomoc Ukrainie?
Bo ja przykladowo teraz dawałem ciuchy na zbiórkę.
A ty wklejasz takie rzeczy i co, czujesz ze pomagasz światu?
Takie gowna w paincie jak to twoje to każdy może zrobić i raczej Ukraińcom to nie pomoże.
Dołóż się do jakiejś zbiórki, wyślij ciuchy czy coś a nie próbuj tu w ten sposób błyszczeć na forum bo to żadna pomoc dla tych biednych ludzi.


To już jest za trudne pytanie dla niego, łatwo coś wrzucić ale trudniej się do tego odnieść
:DC:
Jakbyś chciał wiedzieć to tak angażuje się i to mocniej od Ciebie pewnie bo przeznaczam mieszkanie dla rodziny uchodźców. Wpłaciłem spore pieniądze na siepomaga, a do tego dzięki zasięgom w SM (które mam niemałe) kolportuje info o pomocy i inne ważne informacje. Rozmawiasz z kimś w kim płynie ukraińska krew więc strzał kulą w płot.
A co do potępiania. Tak należy potępiać, że gówniarze mogą oglądać legalnie działającą w Polsce organizacje w rękach czeczeńskich. ACA nigdy nie oglądałem prócz jednej gali która leciała na TVP i jedynie biernie śledzę też więc kulą w płot. A to że wy jesteście tak zjebani by nie widzieć, że takie HL jest zarządzane przez zbrodniarzy i walczą tam kurwy w stylu Natsuu to cóż, współczuję was rodzicom.
 
Jakbyś chciał wiedzieć to tak angażuje się i to mocniej od Ciebie pewnie bo przeznaczam mieszkanie dla rodziny uchodźców. Wpłaciłem spore pieniądze na siepomaga, a do tego dzięki zasięgom w SM (które mam niemałe) kolportuje info o pomocy i inne ważne informacje. Rozmawiasz z kimś w kim płynie ukraińska krew więc strzał kulą w płot.
A co do potępiania. Tak należy potępiać, że gówniarze mogą oglądać legalnie działającą w Polsce organizacje w rękach czeczeńskich. ACA nigdy nie oglądałem prócz jednej gali która leciała na TVP i jedynie biernie śledzę też więc kulą w płot. A to że wy jesteście tak zjebani by nie widzieć, że takie HL jest zarządzane przez zbrodniarzy i walczą tam kurwy w stylu Natsuu to cóż, współczuję was rodzicom.
No i elegancko ze pomagasz, trzeba się wspierać.
 
Malik Montana z 2 mln odsłuchów na Spotify. Obecnie na 2 mln pływa oprócz niego z Polski tylko Mata.
Jego najnowszy numer leci na 20 mln.

 
A to że wy jesteście tak zjebani by nie widzieć, że takie HL jest zarządzane przez zbrodniarzy i walczą tam kurwy w stylu Natsuu to cóż, współczuję was rodzicom.
ja oglądam na strumyku więc też się zaliczam? :korwinlaugh:

A na poważnie bo temat poważny: ciekawe jak to Czeczeni w papierach poustawiali. Teraz robią narrację, że High League to z pieniędzy zarobionych w Polsce przez Czeczenów, którzy uciekali w latach 90 przed wojną...
Oczywiście oparte jak to lubią arabskie clany na więzach rodzinnych. Oczywiście w KRSie właścicielem nie jest przedstawiciel ACA na Polskę tylko jego brat jeśli dobrze pamiętam. Mam nadzieje, że ABW zbada dokładnie przelewy, źródła finansowania itp. Wcale bym się nie zdziwił jakby teraz dużo osób chciało kupić HL...
Będą tłumaczenia, że jeśli osoba A zna osobę B, która zna osobę C, która zna osobę D to wcale nie oznacza, że osoba A zna osobę D...

ACA ciężko było się czepiać dopóki oficjalnym sponsorem Ligii Mistrzów był Gasprom. Teraz niech idą do diabła...
 
Back
Top