High League

tak mnie ciekawi ile tacy ludzie przyjeżdżający na wpierdole dostają kasy za walki, co ich motywuje. W Bocianach mają miliony do spłacenia czy co :korwinlaugh:
Tak samo na galach Wasilewskiego: przecież nie dostają tak takiej kasy, że przez cały rok nie muszą później pracować, wiec takie szaleństwo....

Jak się zarabia niewiele ponad średnia krajową danego kraju, boks uprawia hobbystycznie to nawet parę stówek za 1 wieczór wydaje się być atrakcyjną ofertą + pozwiedza nowy kraj przy okazji :lol:
 
Jak to mozliwe że tutaj jest 140 ponad stron... Czy to forum to licealiści sami? Dramat kurwa...
i wszedłeś tu tylko po to, by popłakać? dramat, to jest wtedy, jak ktoś nie ma nic konkretnego do powiedzenia, ale i tak wpierdoli się w temat by inni widzieli, jaki to on wszechwiedzący i oświecony

zluzuj gumę, nie marnuj czasu, jak kłuje w oczy - zignoruj, wszystkim będzie łatwiej
 
Jak się zarabia niewiele ponad średnia krajową danego kraju, boks uprawia hobbystycznie to nawet parę stówek za 1 wieczór wydaje się być atrakcyjną ofertą + pozwiedza nowy kraj przy okazji :lol:
nie wiem jakoś szkody byłoby mi mózgu, ale w sumie jak kibole leją się za darmo po lasach i nawet nie potrafili zorganizować na dłużej organizacji z walkami grupowymi -to nie najgorzej ci kelnerzy bokserscy wychodzą w porównaniu z nimi
 
Czemu Denis nie lubi darta? Bo każdy chce tam mieć 60
503f5646d702a290413e770ee45400ec8c4e78fdcbb749d4197e6aa327d371b5.jpg
 
Co ciekawe użytkownik tego konta jest aktywny wtedy gdy żelazna pałka ma przerwę w aktywności na Twitterze. Cóż za zbieg okoliczności :DC:
View attachment 63471
Ciekawe jak ogląda jak ma zablokowany dostęp dzban xD
on chce zbudować wokół siebie uniwersum, jakbym miał więcej czasu to bym pośledził na twitchach i innych gównach czy jakiś pajac nie streamuje tego przypadkiem irl

on nie może mieć więcej niż 17 lat w moim odczuciu, mam jakoś wrażenie, że większość ludzi powyżej tego wieku emoty wrzuca na koniec zdania, nie początek
 
@Ludwiczek Nie wklejajcie tu tych screenów, tyle było płaczu o niego a teraz jak ma bana to sami wstawiacie te głupoty i śledzicie go na Twitterze
 
Pierdolenie, Cwelik Śmietana się odkleił i poleciał za grubo ze swoim prostactwem, a to nie służy ani HL ani jemu samemu, więc Czeczeni z HL mu dali pstryczka w nos i teraz tłumaczą, że to celowy zabieg. Cwelik jak każdy ruchacz kóz to prostak gardzący niewiernymi ale jednocześnie pełen kompleksów, które próbuje ukryć przez obwieszanie się złotem i wieśniackimi ciuchami z wielkim logo. To łączy ciapaków, cyganów i murzynów- niezależnie ile będą mieli kasy to i tak zawsze będą zadrościli białym, bo mają wrodzone poczucie niższości.
Pięknie Pan to ujął Panie Macieju
 
Google mnie rozpierdziela :D

Ile waży Malik Montana?


Odpowiedź: Łańcuch Malika Montany waży mniej więcej 0,133 kilograma.
 
Back
Top