Na żywo HIGH League 3 – wyniki gali

A co ci kibole Lechii tacy mocni? To co ten Zalecki zrobił?
Myślałem, że w Krakowie są największe wariaty.
 
Ochronie? Mówisz o tych emerytach i osobach z grupą inwalidzką w kamizelkach "Służba Informacyjna"?
Śmieszne, nie śmieszne, że to cholera często prawda. Albo emeryci, albo koksy które przez nadmiar sterydów nie myślą podczas interweniowania...
 
Śmieszne, nie śmieszne, że to cholera często prawda. Albo emeryci, albo koksy które przez nadmiar sterydów nie myślą podczas interweniowania...
Abstrahując czy śmieszne czy nie, tak po prostu jest. Policja nie może "obstawiać" tego typu imprez, zresztą nie takie jest ich zadanie, a osoby w kamizelkach są raczej od tego aby powiedzieć Ci na jakim miejscu usiąść, albo że nie możesz dokądś wejść z piwem. Przy 1-2 "ostrzejszych" interwencjach jeszcze sobie poradzą, ale umówmy się że zmasowane zadymy to robota dla oddziałów w kominiarach xD.
 
Ojciec Denisa jeździł do Gdańska załatwiać synusiowi spokój, ale jak widać nie zalatwił albo hajsu zabrakło :waldeklaugh:

Ale serio, kogoś to wszystko dziwi? Chłopak latał w ekipie, która robiła z siebie uj wie kogo, "wszyscy im odmawiali", miał kulawy epizod z Lechią i sprzętem, poza tym pozoruje się na gita, wszystkich wyzywa od frajerów, a sam pisał listy do prokuratora, jak to zrobi wszystko, żeby wyjść. To była tylko kwestia czasu, aż ktoś go będzie chciał wyjaśnić :facepalm: I też nie ma co rozpaczać, że kibolstwo rozwaliło jakąś sportową imprezę, tylko zwyczajny cyrk z patusami na trybunach. Pół kraju wiedziało, jak to się skończy, ale po co wydać więcej hajsu na ochronę, przecież saldo się musi zgadzać.
 
Jeśli ktoś sam się pisze na takie zabawy to niech się nie dziwi, że piwo się nawarzyło
Owszem ja tam się nie dziwię, że kibole odwiedziny na gali zrobili, tylko nie bardzo rozumiem co to ma do praworządnych, prawilnych, grypsujacych czy nie grypsujacych na forum.
 
Owszem ja tam się nie dziwię, że kibole odwiedziny na gali zrobili, tylko nie bardzo rozumiem co to ma do praworządnych, prawilnych, grypsujacych czy nie grypsujacych na forum.
Bo wszyscy tu płaczą jak panienki.
 
Back
Top