Na żywo HIGH League 2: pashaBiceps vs Owca – wyniki gali

I Bekonis nic specjalnego nie pokazał, a mialo byc zrównanie z ziemia i wynoszenie na noszach typa co wazy ponad 20kg mniej. I jeszcze te pierdolenie o Ngannou i ze na ulicy moglby cos mu zrobic. I te żebranie o walkę z Pudzianem. Bekonis chce przytulac łatwą kasę,jakby chcial wyzwan to poszedlby do ALMMy i powalczyl, ale tam nic nie płacą i jeszcze mozna dostac wpierdol od kogos w takiej samej wadze.
 
nie jeden wielki mistrz ufc czy innych organizacji dostał wypierdol na ulicy od zwykłego chłopa
Jakieś przykłady poza pijanym B. J. Pennem (będącym lata po zakończeniu kariery i lata świetlne od swojej szczytowej formy) i Tito Ortizem (aczkolwiek on nie dostał od zwykłego chłopa)?
 
Jak myślicie podpatrywał konkurencje czy był inny powód wizyty:jjsmile:
 

Attachments

  • IMG_3220.jpg
    IMG_3220.jpg
    1.1 MB · Views: 80
Obejrzałem sobie walkę Pashy

Jak na "debiut" pokazał się bardzo dobrze i tylko chwilowo odpaliła mu się cepeliada. Z tego co mi wiadomo to on i tak jest bardziej parterowcem więc :frankapprove:

Owca się złapał za twarz przed przerwaniem jakby mu Pasha oczodół wbił do środka :zakręcony:
 
Last edited:
Obejrzałem sobie walkę Pashy

Jak na "debiut" pokazał się bardzo dobrze i tylko chwilowo odpaliła mu się cepeliada. Z tego co mi wiadomo to on i tak jest bardziej parterowcem więc :frankapprove:

Owca się złapał za twarz przed przerwaniem jakby mu Pasha oczodół wbił do środa :zakręcony:
tez o tym pomyslalem, za kazdym razem jak oczodol zlamany to zawodnicy sie tak lapia
 
Podejrzewam, że sprzedali ogromną ilość PPV poza granicami stąd ten anglojęzyczny anonser

FK2rRS3WYAQpHJ3

Przeglądnąłem twittera i tam było ogromne zainteresowanie, w chuj ludzi komentowało, pytało gdzie obstawiać.
 
Podejrzewam, że sprzedali ogromną ilość PPV poza granicami stąd ten anglojęzyczny anonser

FK2rRS3WYAQpHJ3

Przeglądnąłem twittera i tam było ogromne zainteresowanie, w chuj ludzi komentowało, pytało gdzie obstawiać.
coz, ja jako gimb wstawalem czasem w weekend na te wszystkie WCG, ESWC i inne, wtedy nawet Pashy nie bylo w teamie z Neo, Luqiem itd :D ale nic dziwnego ze to poszlo viralowo, high league moim zdaniem musi zatrzymac pashe bo to jest mega plus do zasiegow, troche inna kategoria niz jacys przyjebani youtuberzy 12+
 
Podejrzewam, że sprzedali ogromną ilość PPV poza granicami stąd ten anglojęzyczny anonser

FK2rRS3WYAQpHJ3

Przeglądnąłem twittera i tam było ogromne zainteresowanie, w chuj ludzi komentowało, pytało gdzie obstawiać.
Nieżle nie spodziewałem sie az takiego hype na jarka. To pokazuje , że swój chłop normalny człowiek może wzbudzać zaintersowanie swoimi osięgniaciami i stylem bycia a nie patusiarskim, zadymiarskim, pajacowaniem. Podejrzem ze sprzedali z 400k
 
Teraz pewnie Pinky i Mózg (Kalwi i Lewo) myślą co odpierdolić i komu wziąć do ryja żeby Pasza do nich dołączył. Refleksja w ich przypadku przyszła oczywiście za późno :siara: :muttley:
 
kawul i lewy mogli miec zyle zlota przeciez w tej norwegii i szwecji esport jest bardziej popularny niz mma a w esporcie kazdy zna pashe
na szybko zawodnicy z ksw do porobienia przez pashe
- sarara
- erko jun
- akop szostak
 
Durniat pierdolił na friki a komentuje HL. Ja pierdole :pociesznymirek:
Ciekaw jestem, kiedy pisałem lub mówiłem coś złego o freak fightach jako zjawisku? Znajdź moje wypowiedzi, w których mówię coś złego o freak fightach (ogólnie, nie o konkretych walkach). Podpowiem, nie znajdziesz, bo takich nie było, za to łatwo sięgniesz po takie, w których piszę lub mówię, że nie oglądam gal freak fightowych, ale że sam się na takich starciach w Pride wychowywałem i mnie nie dziwi ich fenomen.

A pracuję na co dzień jako komentator i chętnie skomentuję - najlepiej jak umiem - nawet wyścigi królików, jeśli będzie mi to odpowiadało pod każdym względem.
 
Ciekaw jestem, kiedy pisałem lub mówiłem coś złego o freak fightach jako zjawisku? Znajdź moje wypowiedzi, w których mówię coś złego o freak fightach (ogólnie, nie o konkretych walkach). Podpowiem, nie znajdziesz, bo takich nie było, za to łatwo sięgniesz po takie, w których piszę lub mówię, że nie oglądam gal freak fightowych, ale że sam się na takich starciach w Pride wychowywałem i mnie nie dziwi ich fenomen.

A pracuję na co dzień jako komentator i chętnie skomentuję - najlepiej jak umiem - nawet wyścigi królików, jeśli będzie mi to odpowiadało pod każdym względem.
Kojarzę, jakieś wypowiedzi albo pisemne albo w rozmowie z kimś odnośnie niechęci do FAME MMA (1/2 lata temu?) Czym się różni FAME od HL? Tu i tu friki.
 
Kojarzę, jakieś wypowiedzi albo pisemne albo w rozmowie z kimś odnośnie niechęci do FAME MMA (1/2 lata temu?) Czym się różni FAME od HL? Tu i tu friki.
Na pewno pisałem negatywnie o walkach/otoczce na pierwszych kilku galach, bo byłem tam na żywo (na jednej nawet montowałem wywiady dla kolegi) i mi się nie podobało to, co tam zastałem. Ale o konkretnych sprawach, nie o zjawisku. Teraz też Fame już jest inne, niemniej różnic dalej jest moim zdaniem sporo.
 
Na pewno pisałem negatywnie o walkach/otoczce na pierwszych kilku galach, bo byłem tam na żywo (na jednej nawet montowałem wywiady dla kolegi) i mi się nie podobało to, co tam zastałem. Ale o konkretnych sprawach, nie o zjawisku. Teraz też Fame już jest inne, niemniej różnic dalej jest moim zdaniem sporo.
Pieniądz nie śmierdzi więc myślę, że nie masz się co tłumaczyć - zwłaszcza na forum anonimów :fjedzia:
 
Na pewno pisałem negatywnie o walkach/otoczce na pierwszych kilku galach, bo byłem tam na żywo (na jednej nawet montowałem wywiady dla kolegi) i mi się nie podobało to, co tam zastałem. Ale o konkretnych sprawach, nie o zjawisku. Teraz też Fame już jest inne, niemniej różnic dalej jest moim zdaniem sporo.
OK, o jakich różnicach mówimy? Nie ukrywam, że nawet mnie to ciekawi.
 
Back
Top