HIGH League 2: „pashaBiceps” wygrywa z „Owcą”! Potężne ciosy, nokaut po świetnej walce!

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
PashaOwca-2.jpg


Już w drugiej rundzie zakończyła się walka wieczoru gali HIGH League 2. Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski pokonał przez techniczny nokaut Michała "Owcę" Owczarzaka w starciu na zasadach boksu w małych rękawicach do MMA.

Starcie rozpoczęło się spokojnie. Obaj byli bardzo mobilni na nogach. Po około 30 sekundach obaj weszli w wymianę, bez gardy i kalkulacji wyprowadzali serię ciosów. "Owca" skupiał się na potężnych sierpach, jednak "pashaBiceps" starał się unikać niebezpiecznych akcji rywala. Jarząbkowski przez cały czas był skupiony, bardzo dobrze zajął środek klatki i spychał rywala pod siatkę, dokładając co chwilę kolejne uderzenia. Bardzo mocnym ciosem trafił "pashaBiceps" pod sam koniec rundy, "Owca" był liczony! Gdy Owczarzak podniósł się, w dalszym ciągu chwiał się na nogach, jednak do końca rundy pozostało już tylko 5 sekund, które przetrwał.

Od pierwszych sekund drugiej rundy Michał Owczarzak poszedł do przodu z ogromną serią ciosów. Jarosław Jarząbkowski pozostał jednak spokojny i wydawało się, że w każdej sekundzie kontroluje przebieg starcia. Po przetrwaniu ofensywy rywala, "pashaBiceps" trafił niezwykle mocną kombinacją przeciwnika, który osunął się na matę i przykładając rękę do oka, dał sędziemu jasno do zrozumienia, że nie ma ochoty kontynuować pojedynku.
 
Dawno nie cieszyło mnie tak niczyje zwycięstwo, a nawet typa nie oglądam.

Owca dostał w łeb i się poddał, można spać spokojnie :)
 
Dawno nie cieszyło mnie tak niczyje zwycięstwo, a nawet typa nie oglądam.

Owca dostał w łeb i się poddał, można spać spokojnie :)
Wiesz jak odróżnić SPORTOWCA od FREAKA (NIE SPORTOWCA)?? Odpowiadam ci. SPORTOWIEC CHCE WYGRAĆ, Owca i Pasha w wywiadach mówili że każdy by chciał z nich wygrać. FREAKI za to nie mówią że chcą wygrać tylko że chcą zrobić krzywdę przeciwnikowi. Tak samo jest z kibicami. Kibic Sportowy kibicuje swojemu zawodnikowi cieszy się jak wygrywa i smuci jak przegrywa ale nie wyśmiewa przeciwnika. Kibic nie mający pojęcia o sporcie wyśmiewa się z przeciwnika. Zgadnij do której grupy należysz??
 
Wiesz jak odróżnić SPORTOWCA od FREAKA (NIE SPORTOWCA)?? Odpowiadam ci. SPORTOWIEC CHCE WYGRAĆ, Owca i Pasha w wywiadach mówili że każdy by chciał z nich wygrać. FREAKI za to nie mówią że chcą wygrać tylko że chcą zrobić krzywdę przeciwnikowi. Tak samo jest z kibicami. Kibic Sportowy kibicuje swojemu zawodnikowi cieszy się jak wygrywa i smuci jak przegrywa ale nie wyśmiewa przeciwnika. Kibic nie mający pojęcia o sporcie wyśmiewa się z przeciwnika. Zgadnij do której grupy należysz??
Na moje oko, mordo, to do tej, która kładzie chuja na Twoją opinię.

Dobry jesteś, żeby tak dzielić ludzi i wpierdalać ich w grupy, nie wiedząc o nich kompletnie niczego. Chodziłem z Owcą do tej samej szkoły, to mój rówieśnik, od czasów szkoły szczerze go nie lubię, mam za pozera i głupka. Możesz sobie szczekać, co Ci się żywnie podoba, nie oczekuj tylko, że ktokolwiek weźmie Cię na poważnie.
 
Co to to nie. Rozal wydaje się być takim gościem co by tam w klatce wolał i mógł raczej zginąć w imię walki, wojny niż się poddać

:kis:
Hahaaha chyba nie widziałeś Rurzala jak płakał bo na oko nie widzi :rutekajak:
 
Back
Top