Grupa Początkująca

Może zaprosisz do rozmowy Pawła Jóźwiaka. Gość pracujący w UEFA, który 2 lata temu zaczynał przygodę z MMA, a obecnie robi naprawdę fajną robotę dając młodym perspektywicznym fighterom walki oraz promocję w mniej lub bardziej dostępnych telewizjach. Myślę, że chłop ma jaja by mówić o jakichś trudnych sprawach i nie wymiguje się od niewygodnych pytań. Można podpytać skąd pomysł na organizację, o UEFA, o KSW, o współprace z Mirkiem. Naprawdę myślę, że to człowiek z którym jest multum tematów do rozmowy.
 
Piotrek pewnie siedzi cicho, a w rzeczywistości ma przygotowane kozackie materiały, którymi uraczy nas przed, i w czasie świąt.
 
Witam,

Mam 2 pytania do Kuby Mauricza jak będzie znowu ;)

1. Co myślisz na temat łączenia białek w ciągu dnia. Czy jednego dnia powinniśmy spożywać tylko jeden rodzaj białka np. Pon wieprzowina, Wt ryby, itp ... Pytam bo czytałem tą książkę: http://www.dietaoptymalna.com/dieta_dobrych_produktow_ksiazka.php i kobieta kładzie duży nacisk na to aby nie łączyć białek.

2. Jak sprawdzić czy mamy "cieknące jelito" hehe ;)

Pzdr,
 
Słuchajcie Panowie (i Panie) ja nie mam jakiś szczególnych planów, listy życzeń są fajne ale to nie jest takie łatwe. Jak będzie opcja na zrobienie podcastu z Tomkiem i innymi to jasne.
 
Jakby można było spytać kogoś z KSW (właścicieli, pracowników, KASTĘ, itp ) to byłoby miło...

Jaki jest plan B na wypadek nagłej niedyspozycji zdrowotnej Waldemara Kasty? (biegunka, chrypa, itp) Powiedzmy, że taki problem występuje na godzinę, pół przed OPENINGIEM? Co wtedy robią włodarze KSW? Jak z tego wybrną?

Pytałem już o to kiedyś. Była grupa chyba z Maćkiem Kawulskim ale o tym nie słyszałem. Więc przypominam się. :crazy: Nie jest to oczywiście pytanie, które spędza mi sen z powiek , ale jestem po prostu ciekawy odpowiedzi. :cool:
 
Back
Top