1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Godsmack Cryin' Like A Bitch!! - oficjalnie z UFC

Discussion in 'Forum MMA' started by Yagiel, Apr 22, 2010.

1. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    159
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Wiem,że temat o muzyce już mamy, ale ten klip jest dość wyjątkowy, ze względu iż są w nim OFICJALNIE zawarte fragmenty z gal UFC, co jest ciekawym powiązaniem Godsmack z największą organizacją MMA na świecie.

2. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Czy ja wiem - gaymetal (czy jak go tam zwą... nu metal) dosyć średnio pasuje do mma. Już by coś wzieli z porządnego rocka, nawet ten kawałek Blue October "Say It", czy cover starej piosenki Kate Busch od Placebo "Running Up That Hill" jakim ostatnio WWE promowało walkę HBK z Undertakerem XD czy nasz polski Jelonek ("Barock" czy "Funeral of Provincial Vampire").

Juz nawet Nickelback się bardziej nadaje (Burn it to the ground czy Never Again).
    Z Godsmacka tylko "Straight Out of Line" jakoś daje sobie radę, reszta to typowa popłuczyna gaymetalowa dla przypętanych nastolatków wychowanych na Jackass i MTV.

Czemu nie wykorzystają naczelnego zespołu robiącego dla największych tv w USA akustyczny background - Explosion to the sky (słyszał ktoś o ich mega albumie "The Rescue" czy kawałkach a'la "First Breath After Coma" (MEGA wypas kawałek !!!!!!!).
    Popatrzcie co z ich podkładem zrobił Versus w corocznym promo swojej stacji:

A UFC i tak od lat męczy (zresztą nie tylko oni - SF tez poszło tą drogą :-( ) nas tym syfem, którego ktoś z czarnym poczuciem humoru nazwał muzyką....

3. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    159
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Godsmack to nie nu metal :D

a skoro twiedzisz ze Gejelonek pasuje do mma to sory, nie ma o czym z Tobą dalej duskutowac :D

Mowisz ze Godsmack jest dla takich i takich a sam Nickelback polecasz :DDD

4. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Nie tyle polecam, co pokazuje z czym mamy do czynienia. To, że panowie poszli na łatwiznę i robią radosną popelinę dla gości, którzy chcą być "cool", a nie trawią gibających się białych i czarnych nygusów. I to piszę z ręką na ramieniu, bo talentu im co nie miara, ale ja rozumiem - lepiej trzepać łatwy szmal odcinając kupony.
    Juz wolę Korpiklaani z ich "Vodka", "Beer, Beer" czy "Happy Litle Buzzer" - przynajmniej w pogo można wpaść, a Finowie nie biorą pozorów wartości artystycznej...

A jak nie gaymetal to co? Pod rock podchodzą ich niektóre kawałki, reszta to zwykły chłam. Ci co się burzą i przypisują im status nowych Alice In Chains, Helmet czy Pantery sa jacyś niepoważni. Godsmack jest w pewnym sensie jak Rammstein - klepią większość na jednym chwycie, a do tego zasuwają do germańcu....

I wiem, że Zuffie daleko do europejskich brzmień w ich oprawie, ale z mocniejszej nuty choćby metalcore'owy Killswitch Engage,czy trashmetalowy Sanctity. To jest brzmienie z kopem, które mozna wkomponować w klipy UFC.

5. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    159
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    no jak wolisz pogo na Korpiklanii to tym bardziej nie mamy o czym rozmawiac. Moje zdanie jest za bardzo różne od Twojego więc nie będę kontynuować tej dyskusji.

6. MNEMIC

MNEMIC Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    696
    Zdobyte Lajki:
    21
    Punkty:
    1,790
    Pierwsza plyta Godsmacka to bylo cos w '98, a kawalke Voodoo jest wybitny i kropka. Pozniejsze dwie plyty jeszcze w calosci sluchalem, byly dobre, nastepne juz nie bardzo. Ale nazywanie tego stricte numetalem jest przesada, nie mowiac o "geymetalu".

Wracajac do tmetu, to ten kawalek jest przecietny. Ale swietnie sie wpisuje w klimat UFC magazine, UFC gym, UFC game, UFC fanexpo-po prostu UFC staje sie nie tyle organizacaj co stylem bycia i Zuffa zaciera rece.

7. jurass

jurass BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    776
    Zdobyte Lajki:
    10
    Punkty:
    1,790
    dyrma:
    gaymetal?!?!?!!??
    wtf ?
    troche za malo falsetu i obcislych skor:P
    numetal?
    slyszales tam rap albo skrecze?

jak na godsmacka piosenka slaba, ale zeby
    pisac takie rzeczy...zwlaszcza porownujac do jelonka XDDD

8. seban28

seban28 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    821
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Czuję się zobligowany do obrony Rammsteina, co to niby "klepie większość na jednym chwycie." I mówi to ktoś który parę linijek wyżej polecał Nickelback. No comment.

Share This Page