Gify KSW

1.gif
2CTlp5.gif
3.gif
 
Bardzo serdecznie uprzejmie poproszę o gifa z walki Materla-Grove kiedy po sierpie Cipka, Grove się chwieje - muszę go powkurwaić na twitterze
 
Marcin, dobre :-) :-)!
Dla takiej szlachetnej sprawy to gif musi być, liczymy na Mahonka!
 
Swoją drogą to jest zajebiste, że jak kolesie z włosami dłuższymi niż "najmodniejsza fryzura sportów walki" dostają w łeb to zawsze wygląda, jakby ich mocniej telepało tylko dlatego, że włosy fruwają na boki. Nie mówię, że ciosy Michała nie miały petardy, bo to oczywista oczywistość, że miały.
 
@Pain po prostu wpisz w google grafice "mir nogueira gif"
http://images.google.pl/search?safe=off&hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1680&bih=884&q=mir+nogueira+gif&oq=mir+nogueira+gif&gs_l=img.3...689.2463.0.2598.16.9.0.5.5.3.499.2152.0j4j3j1j1.9.0...0.0...1ac.1.17.img.351wVnt5K4Q
 
Mahon z tego vbloga Pit Bulla.. scene jedną bym prosił...Rożala jak gryzie puszke od ok 9:42 :) w czarno białym.. wymiary takie jak mam Lewego :)
 
Kurde do momentu aż wyciąga puszke z japy... i czarno białe chciałem jak da rade :D
 
Chciałbym gifa na którym Pudzian porusza się na czterech łapach podczas przenoszenia walki z McCorklem na środek ringu. Uśmialiśny się z kolegami :-) Oczywiście w rozmiarze sygnaurowym.
 
Nie ma co srać, z fotoszopów z Silvą/Mirem/Overeemem/Rashadem/Fiodorem itd. wszyscy się ładnie śmiali. Mam ogromny szacunek do Pawła bo jest legendą, ale nie róbmy z niego Kim Ir Sena Polskiego MMA :)



Dystans nikomu nie zaszkodzi, szczególnie, że to tylko gif z walki a nie jakiś prześmiewczy fotoszop.
 
Back
Top