GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A ja sie zastanawiam czy isc w konsole (raczej PS4) czy kupic stacjonarny... Niby mam lapka z i7 ale mam tylko i4000 :(

No bo gamingowy lapek to jakies 8k+ heheh
 
@kokaina w tą grę należy grać tylko na padzie. Inaczej się nie da... #SłabyPort
Edit: co do super zwiastunów, mnie najbardziej przypadł do gustu drugi Darksiders. Sam Deus Ex to dla mnie gra roku 2011. Chcę więcej takiego klimatu w grach.
 
A ja sie zastanawiam czy isc w konsole (raczej PS4) czy kupic stacjonarny... Niby mam lapka z i7 ale mam tylko i4000 :(

Mam ten sam problem. Taki znosny komp do grania to jakos obecnie 1800 zł. Konsola 1500. Ale na PC tansze gry mimo wszystko, chociaz widze, ze mozna kupic prawie wszystko na nowe konsole w wersji cyfrowej po 120 zl na allegro ;P

Mnie jedyne co jeszcze kusi bardziej w stronie kompa to granie w FPS'y na myszce online. Na padzie online to jednak calkiem inna gra (imo duzo mniej ciekawa). Tak samo czasem jakies MMO.
 
U mnie za konsola przemawia fakt, ze to takie wlacz i graj, no i cena. Na gry i tak duzo nie wydam, bo duzo nie bede gral. Dodatkowo, za konsola, a przeciwko PC: nie chce miec dodatkowej mega puchy w okolicach biurka... Z kolei przeciwko konsoli - pewnie kusiloby mnie zeby zrezygnowac z XBMCbuntu na starutkim Dellu D620, ktore jest moim centrum multimedialnym (podlaczonym m. in. do NASa), po to by zrobic miejsce w okolicach TV i centrum zrobic z PS4.

Za PCtem - cena + funkcjonalnosc, oraz fakt, ze i tak raczej gram w gry wymagajace myszki (nie chce mi sie przyzwyczajac do pada, wiem ze to mozliwe, ale nie bede gral na tyle duzo, by ten proces przeszedl sprawnie i szybko)...

Najlepszy bylby lapek... Moj ma w sumie dwa lata juz... Sprzedac go? Ale nie chce dokladac 6-7k, to juz za duzo...

Chyba bedzie PS4...
 
Last edited:
Mam takie same spostrzeznia tylko, ze jak cos to i tak PC chowam za TV i podlacze go pod TV nie bawiac sie monitor. Lapki niestety traca bardzo na wartosci i sprzedaz raczej sie nie oplaca. Nowy lapek do grania w nowe tytuly to 4000 zl za MSI z GTX860M.

U mnie chyba jednak tez PS4 ;)
 
1417100227.8905.jpeg



Są to telefony graczy CS:GO które musiały zostać zdeponowane (przed wejściem na halę gdzie odbywająsię rozgrywki) u organizatorów Dreamhack Winter 2014 aby uniemożliwić przesyłanie haxów z telefonu na komputery. @dzihados mówiłem o tym na chatcie


Edit:
a tu fotka naszej drużyny (jednej z dwóch) Która wczoraj wygrała swoją grupę (oba mecze 16-2) i dziś za jakieś 45 minut rozegrają kolejny mecz.

http://static.hltv.org/images/galleries/6306-medium/1417126387.262.jpeg
 
Last edited:
@cRe: ja starcrafta mam na monitorze obok :)

A nie prosciej powylaczac bluetooth, oraz fizycznie nie dac dostepu do komputera?
Sa szafki (przy tej musieliby grac na stojaco heheh):
304_big.jpg

Albo nawet sejfy :)
207x207_1.jpg
 
Ciężko nie dać dostępu do kompa bo oni podłączają własne myszki, klawiatury i słuchawki na których przyzwyczajeni są grać. (mają zakaz podłączania jakichkolwiek pamięci USB pod groźbą dyskwalifikacji.)
 
Rozwaliło mnie to podpałko :) Przecie to wygląda jak jakaś straszna amatorka xD

Już lepszym rozwiązaniem wydają się sejfy XD
 
Te sejfy, zamykane szafki maja mozliwosc wyprowadzenia USB, USB hub na dwa urzadzenia i tyle.

Ale podstawa to odpowiednie skonfigurowanie systemu.

Poza tym w klawiaturze czy myszce tez mozesz miec teoretycznie ukryty port / dodakotwa pamiec USB, zaden problem. A urzadzenie bluetooth moze miec rozmiar guzika do spodni. Mieli bramki jak na lotniskach? :)
 
Od 2 tygodni ogrywam Call of Duty Advanced Warfare na PS4 praktycznie samo multi i mniej więcej mogę się wypowiedzieć ogólnie na temat tej gry.Zalety już widać gołym okiem ,grafika poszła do przodu ,wszystko jest wyrazniejsze sporo detali 1080p w koncu z 60 kls na Playstation 4,sama gra zyskala na dynamice i nie jest już tak sztampowa jak Ghost z przed roku.Ciężej i trudniej nabija sie preki gdyż trzeba zdobywać zabójstwa pod rząd żeby odpalic jakiegoś specjala przeciwnikowi .Mapy są zróznicowane i przypadło mi do gustu 11 z 13 wszystkich map czyli ogólnie bardzo dobrze .Boosty w powietrzu ,uniki i podwójne skoki nadają innego znaczenia tej serii .Minusy są oczywiste dla każdej czesci COD czyli głupie respowny i niektóre mapy sątak zbudowane żeby przeciwnik nieco raz zachodził nas za plecy co demotywuje do dalszych zmagań,teraz lece na prestiżu i jest ogromny syndrom jeszcze jednego meczu, u mnie sie to konczy 5 godzinną nieprzerwaną rozgrywką przed konsolą :) .Kampanie ledwie ruszylem jakaś godzina gry ,jestefektownie ale przewidywalnie i po sznurku.Także ode mnie jeśli miałbym oceniac to dałbym 9-
 
@dzihados , nie wiem jak dokładnie wyglądają te dodatkowe zabezpieczenia. Na pewnie nie mieli dużo czasu bo wykryli haxy u porgraczy dopiero na dzień przed wylotem drużyn na lana więc już wszystko było przygotowane i dopięte. Zrobili właściwie wszystko co mogli mając te kilka dni. A Nasi właśnie wygrali mecz (16-9 i 16-5) i przechodzą do półfinału. A co do tego że mogą mieć coś w myszkach albo klawiaturach to też nie jest tajemnica i jakoś tego też pilnują ale nie jestem w stanie powiedzieć jak bo nie jestem tam na miejscu. Może po turnieju się coś dowiem.
 
Jak myślałem, tak zrobiłem :)
2w3c9x0.jpg

Sorki za jakościową padakę zdjęcia. Wrzucę też zdjęcie katalogowe:
2f0a976.jpg

Miał być Gigabyte, ale nie było i musiałbym prawie tydzień czekać... A że cierpliwość nie jest moją najmocniejszą stroną, pojechałem więc do sklepu z alternatywą w zanadrzu. Ta była. Jestem o 168 GBP lżejszy, ale banan na mordzie jest. A teraz czas na testy :D
 
Motyl z lasu pokonany. Najłatwiejszy boss chyba. Nie wiem tylko, czy iść do sen fortress czy wrocić do undead asylum
 
Motyl z lasu pokonany. Najłatwiejszy boss chyba. Nie wiem tylko, czy iść do sen fortress czy wrocić do undead asylum

Pokręć się wokół motyla to znajdziesz klucz do celi Havla. Jeśli jeszcze nie pokonałeś Hydry obok Havla, to udaj się tam na jezioro i po pokonaniu quasi-bossa, wejdź drabiną do góry (od wodospadu) i zwiedzaj drugą część lasu. Las lepiej zaliczyć przed Sen Fortress. A takie pytanie: po co wracać do Undead Asylum? Nie byłeś w dolnej części czy co?
 
Powiedz mi który masz level i daj mi screena Twoich statystych oraz inwentarza (jakiej zbroi używasz oraz broni).
 
W meczu o półfinał między szwedzkim Fnatic a francuskim LDLC było 1:1 w mapach. Na trzeciej która miała roztrzygnąć tą konfrontacje po stronie terrorystów gracze LDLC wygrywali 13:2, po zmianie stron Frnatic doprowadziło do 14:16 wykorzystując nie do końca czystą akcję co rundę (zasady turnieju jej nie uwzględniały, a dawała kolosalną przewagę). Oficjalnie admini nie mogli uznać jej za nielegalną więc francuska formacja mecz wygrała ale całe community CS:GO wyraziło swoje oburzenie na profilach FB graczy oraz w komentarzach pod newsami na największym portalu o tej tematyce.

https://www.facebook.com/olofmeister?fref=ts

http://www.hltv.org/news/13721-fnatic-to-semi-finals-over-ldlc

Przeszli do półfinału ale tyle kibiców i szacunku wśród innych graczy ile stracili to już chyba nigdy nie odzyskają. Poniżej komentarze innych uczestników turnieju:

Pasha, Virtus.pro : "Myślałem ze tylko u nas Polaków "wszystkie chwyty dozwolone" nie krytykuje często ale to nie był cs"
Richard "Xizt" Landström, NiP: "Pretty sure this is against the rules, @LDLC_NBK should have a talk with admins. "Article 17. Forbidden in-game actions""


tak to wyglądało:

http://i.imgur.com/AROrw0u.jpg


edit:

Został złożony protest, zebrała się specjalna grupa adminów i mają rozstrzygnąć czy mecz zostanie rozegrany ponownie i od jakiego momentu.
 
Last edited:
Karta ciągnie aż miło. Far Cry 4 w Full HD na ustawieniach Nvidia daje średnio 45- 50 FPS, tylko zmniejszyłem okluzję otoczenia do SSAO, bo na wyższym poziomie w ciemnym miejscu jest czarno, że oko wykol :D

6z3nn6.jpg
 
@Halny ten tweet jest sprzed analizy screenshotów i przed tym jak złożono protest. TO ktoś z hltv.org zapytał admina

@dzihados tak, wykorzystali buga gdzie stoisz w powietrzu i z tego miejsca widać prawie całą mapkę. Prawdopodobnie mecz będzie powtórzony od stanu 1:1 w mapach i 13:2 w rundach dla LDLC
 
A, no chyba, że tak. Mam nadzieję, że jednak rozegrają mecz od nowa.

Żeby nie było pustych przelotów, śmieszny wywiad z Pashą :D
 
B3ix8n5IUAA4WrW.png


Przy wczorajszej instalacji Assasins Creed: Unity spotkała mnie mała niespodzianka. Takie proste rozwiązanie, które pozwala na granie przed pobraniem całej gry, a jeszcze nie jest normą na kilku innych platformach.
 
Last edited:
Back
Top