GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

mi się TLOU nie podoba, GTA5 musowo musisz zagrać.



tak samo Soulsy wszystkie części, ja najbardziej Demon's polecam.
 
DickNiaz ja kupiłem oba. Pierwsze DLC warto, drugie... do drugiego DLC mam ambiwalentne uczucia. Z jednej najtrudniejsi bossowie (licząc podstawkę) i dość ciekawa lokacja, a z drugiej jakoś tak jak mało oryginalne to wszystko było. Dla samych bossów jednak warto zakupić oba DLC. Na dniach wyjdzie trzecie DLC i również kupię, choć już teraz widzę, że poszli mega na łatwiznę (kraina śnieżna z pełną mgłą). No i przede wszystkim dużo do fabuły Dark Souls dodają te dodatki.
 
Ah, no nic. Skoro wytrzymałem tyle bez tych dodatków to już poczekam na jakąś wspólną paczke. Właśnie głośne opinie o braku oryginalności czy nawet dosłownym 'kopiuj-wklej' (niebieski smelter demon!) spowodowały, że nie śpieszyłem się z zakupem.
 
Tak, niebieski smelter to taki trochę zawód (choć był trudny), ale już np. Fume Knight z tego samego DLC to najlepszy boss z całej gry. Przyjemnie się z nim walczyło. Sir Alonne też niczego sobie, więc to tak pół na pół. Jeden boss zerżnięty, a dwójka pozostała świetna.
 
Panowie kończą mi sie powoli gry. Co polecacie na ps3?


Np. "Enchanted Arms" jak lubisz jRPG daje radę. O ile nie jest jakoś szczególnie rewelacyjna to na pewno nie dłuży się i wciąga bardzo. Jeszcze inną ciekawą grą, również jRPG, jest "Tales of the Graces". Polecam jak lubisz dynamiczne, zręcznościowe walki.
 
Grał już ktoś z Was w Obcy: Izolacja? To jeden z ostatnich tytułów które mam zamiar sprawdzić na PS3 i bardzo mnie kusi.
 
Ja od dziś rozkminiam nowego Sherlocka. Szkoda że nie ma napisów PL na Xboxa i muszę bardziej główkować. Jak na razie to przypomina poprzednią część czyli na +
 
@Gambit: Obcy izolacja chyba dopiero wyjdzie na dniach. Widziałem gameplaye i zapowiada się zacnie - w końcu gra horror z obcym a nie strzelanka.



Btw grał ktoś w Wolfenstein New Order? Ma niezłe recki, podobno dobra fabuła i klimat, i jeszcze motywy polskie... chyba się kurde skuszę.
 
Ja grałem i po godzinie odpadłem. Nuda i przeciętność w każdym aspekcie produkcji.
 
@up: no to grubo widzę na torrentach przedpremiera :) Ja poczekam na pierwsze recki zanim się zabiorę za to ale zanosi się nieźle.
 
Fajna dziewczyna, lubię ją. Kto odgadnie z czego jest początkowy utwór w tym filmie ten dostanie +1 do rankingu użytkowników (podpowiedź: z pewnej bijatyki).
 
Aliena nawet nie ruszam. Za straszne dla mnie :) Za dzieciaka film mnie przerażał, potem przerażało mnie granie Żołnierzem w AvP2, więc nie ma szans abym w to zagrał :)
Aktualnie gram w Fife 15 na zmianę z The Last Of Us ! :) Co prawda pograłem chwile w Skyrim, ale żądza postapo u mnie silniejsza, więc w kolejce w końcu czeka trylogią STALKERa (aż wstyd mi, że jeszcze w to nie grałem) a potem mała przerwa w klimacie na Dragon Age III :)
 
Odnośnie Aliena to mój kolega ze szkoły jak grał w pierwszą część AvP w nocy na słuchawkach do dostał zawału. Do dziś jak sobie to przypomne to się zastanawiam czy zbieg okoliczności czy naprawdę głównym powodem było AvP.
 
Ja mam za sobą pierwsze 80 minut w Alienie. Dość fajne budowanie klimatu i napięcia. Oprawa audiowizualna mega.
 
Jeszcze z horrorów lub podobnych gierek za niedługo wychodzi "The Evil Within", zapowiada się ciekawie. http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=12404



Obecnie jestem po 2h w Sherlocku, gierka dla fanów seri przednia. Trochę mnie odpycha ze względu na to że nie ma napisów PL, niby większość rozumiem ale to nie to samo :)



Tyle gierek a tak mało czasu aby pograć :(
 
Back
Top