GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Skoro używany dysk kosztuje 150zł a musisz go sobie kupić bo Ci się pierdoli, to zdecydowanie lepiej sprzedać konsole za te 450zł i kupić zupełnie nową. Wydatek 150zł i tak jest nieunikniony to w przypadku gdy uda Ci się sprzedać za te 450zł starą konsolę to tak naprawdę dokładasz 200zł do zupełnie nowego sprzętu który ma 24 miesiące gwarancji. Ja bym się nawet nie zastanawiał.
 
Tak - tylko nówka ma 12 giga :) Z tym,że na stałe zainstalowane będą 2 gry - Fifa i UFC. Reszta - przechodzę i kasuje. 12 giga na takie coś to dobra opcja?
 
matiszka1 - najlepsza gra o mma na ps3. Masa trybów, masa zawodników, interesujący tryb kariery. Dziś sprawdziłem ile mam nabice na liczniku...109 godzin grania w Ufc.



Gaara - chyba mi się nie opyla :(
 
To juz lepiej kupic nowa generacje. Tzn. sprzedac starego i kupic Xbox'a One ( bez kinecta mozna juz dorwac za 1200). Ewentualnie naprawic starego czy podlaczyc np. szybkiego pendrive'a. Skoro 12 giga Ci starcza, to tymbardziej starczy ci jakis pen na 32 GB.



Jak kupisz teraz nowke za 880. Za rok bedzie warta z 200-300 zl.
 
Z tym,że zależy mi na grach z PS3.



o co chodzi z tym pendrive? Gry się na nim instalują czy co?
 
muszę ogarnąć to UFC, ale dość drogię, może uda mi się wymienić



teraz gram w Uncharted 3 z Ps Plus bardzo dobra gra, i Red Dead jeszcze wymieniłem też zapowiada się ciekawie



co do Last Of Us gra ma niesamowity klimat i wciąga konkretnie, jednak gra jest dość krótka(14h gry) i jest bardzo dużo scen z filmikami



do tego żeby grać przez internet trzeba mieć kod online



jeszcze w GTA V bym sobie popykał
 
Panowie nowy mortal kombat zapowiedziany :) https://www.youtube.com/watch?v=Ci6lMQNLKZU
 
Przecież to dopiero tylko trailer. Gra będzie mega na bank bo wyjdzie pewnie tylko na konsole nowej generacji. Tu macie trailer z poprzedniej części:



https://www.youtube.com/watch?v=o00-MspCacs



Gameplay w rzeczywistości tak nie wygląda
 
kokaina: Xbox one bez kinekta za 1200 zł??? ty coś cpałeś,na otrzezwienie ci powiem ze 2000
 
@Yagiel



właśnie Ci miałem pisać o penie. Ja też się zastanawiałem jaki kupić dysk do xboxa360 specjalnie dla GTAV. Naczytałem się, naszukałem i wybór padł po prostu na pena 32 gb. Tak jak Ty, mam zainstalowane 2-3 gry maks i ten rozmiar wystarcza na luzie do tego. Szybkość jest bardzo ok, bo mam pendrive'a usb 3.0. Co prawda konsole starej generacji nie wykorzystują tego, ale 3.0 daje największą prędkość na usb 2.0 (zawartych w konsolach). Ja akurat kupiłem to http://allegro.pl/hit-pendrive-kingston-32gb-dt100-g3-usb-3-0-sklep-i4218467571.html . Jestem bardzo zadowolony.
 
Panowie. Zastanawiam się nad pograniem w Dragon Age 2 z dodatkami bo nigdy się za to nie zabrałem. Czy ta giera oferuje przygodę na poziomie BG1 i 2 czy IWD 1 i 2 ? Warto?
 
Ohooohooho, z całą pewnością dzieli ją przepaść między tytułami, które wymieniłeś.
 
"Warto?"



Jeśli spodziewasz się czegoś przynajmniej na poziomie prequela, albo gier z infinity engine to strogo się rozczarujesz.
 
To pytanie za które moge dostać srogo po buzi: warto w ogóle zabierać się dzisiaj za różne BG1,2 czy Planescape'y? Zdaje sobie sprawę, że są to gry archaiczne pod względem mechaniki, ale chodzi o fabułe, swobode, decyzje, dialogi, klimat... Warto dziś? Zaczynałem od Gothiców i Morrowindów w 2003 roku , więc jakoś mi umkneły te wielkie tytuły.
 
BG1,2 czy Planescape'y? Zdaje sobie sprawę, że są to gry archaiczne pod względem mechaniki, ale chodzi o fabułe, swobode, decyzje, dialogi, klimat... Warto dziś?

Ja wbrew pozorom powiem, że połowicznie warto. Musiałbyś kochać retro żeby wracać do rzutu izometrycznego. Jak chcesz po prostu wrócić bez miłości do retro, to może czekać Cię zawód, nawet pomimo dialogów, klimatu i fabuły jakie te tytuły serwowały. Niektórych rzeczy nie da się przyswoić będąc nowoczesnym graczem. Zwłaszcza jeśli zaczynałeś od TPP 3d RPG, a nie od rzutu izometrycznego.
 
Te giery wychodziły jak błem małym dzieciakiem a grałem po kilka razy więc raczej warto :)


EDIT:


jeżeli chodzi o BG to warto zwrócić uwagę na te wersje rozszerzone. Są dostosowane do nowszego sprzętu, mają więcej postaci, zadań i przedmiotów.
 
DickNiaz - warto na pewno, ale tak jak pisał Tomek - może być ciężko się przestawić. Sam miałem 3 podejścia do Fallout i za każdym razem odpuszczałem po jakimś czasie. A szkoda, bo klimat tam jest genialny. Może kiedyś jeszcze się zmotywuje
 
W sumie jeżeli są to gry 2d z recznie malowana grafiką to czemu nie, taka oprawa w ogóle się nie starzeje. Wydaje mi się, że taki Gothic 1 w którego mocno się zagrywam do dzisiaj powinien mnie odrzucić bardziej pod tym względem. Ale może tutaj działa już sentyment... Nic to, zobaczymy. Bede mial wiecej wolnego czasu to chyba sie skusze.







@Yagiel wyżej pisałem do Ciebie jakby Ci umknęło : )
 
Dick - nie widizałem, dzięki :) ja jednak postanowiłem,że opierdziele swojego szrota, opierdziele telefon i za 800 jest już do kupienia superslim z dyskiem 500 giga (nowy). Myślałem,aby złapac na raty PS4, ale na co mi to, jak nie przeszedłem jeszcze gier które mam w planach na PS3. Przejde, to bede myslal o nextgenach.



Co do Dragon Age II - grałes w jedynkę? Tak z ciekawości pytam. Mi obie części podobają się - dwójka jest słabsza od jedynki, ale nie czepiam się, napewno jest to lepsza kontynuacja niż KOTOR II (jak nie grałeś, to polecam pierwszą część). Jeśli chodzi o tego tpy to seria DA jest u mnie na trzecim miejscu zaraz za Wieśkiem i Shepardem. Gothic dla mnie to słabizna. Przeszedłem jedynkę pod wpływem komentarzy z forum i wynudziłem się katastrofalnie, aczkolwiek zdaje sobie sprawę, ze 15 lat temu otwarty świat robił ogromne wrażenie, jednak moim zdaniem, gra nie przetrwała próby czasu. Skończyłem na pierwszej części i nie mam zamiaru mordować się z resztą.
 
@Cre Zależy co lubisz. Co powiesz np. na "King's Bounty"? Albo "Mount&Blade". Albo "Xcom: Enemy Unknown + Xcom: Enemy Within". Chyba, że wolisz coś z epicką fabułą. To w takim razie polecam "Kings of the Dragons Pass". Ale tylko wtedy jeśli umiesz dobrze po angielsku bo tekstu jest w cholerę i sama gra do najłatwiejszych nie należy. Do fajnych gier cRPG należy też "Might and Magic VI" i "Might and Magic VII".
 
Ale to UFC jest spierdolone :-)Grafika, animacje, oprawa są wyjebiste ale to co najważniejsze czyli grywalność jest dla mnie tragiczna. System poddań to porażka po maksie, walka w parterze jest strasznie sztuczna, szczególne ciosy zadawane z góry, stójka ogólnie też taka jakaś drewniana. Szkoda, że EA przejęło licencję od THQ bo jeżeli THQ by zrobiło po swojemu z taką grafiką to byłby produkt idealny, a tak mamy gówno zawinięte w kolorowy papierek. Jestem strasznie rozczarowany bo specjalnie dla tej gry przesiadłem się na PS4. Tym co było przykro, że sobie nie pograją w nowe UFC a grają w UFC 2010 lub UFC 3 mówie z ręką na sercu, że nie macie czego żałować.
 
Back
Top