GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Zlatan nie ma co oszczędzać. Gram na maszynach sony od szaraka i oryginalne pady to podstawa. Oczywiście jak kasy nie masz i Twój kontakt z konsola ogranicza się do 2 godzin na tydzień to możesz się przemęczyć na podróbach. W innym wypadku tylko się nawkurzasz a koniec końców i tak kupisz oryginalnego pada:)
 
Panowie jest jakaś gra, w której możemy znaleźć się w środku jakiejś bitwy i powalczyć mieczem? Chodzi o taką serio dobrą gierkę, z dobrą grafiką itd.
 
Ja się naprawdę bardzo dobrze bawiłem przy Chivalry Medieval Warfare. Brałem dwuręczny miecz i siekałem wszystkich ucinając im głowy i ręce. Coś wspaniałego. Wyobrażałem sobie wtedy, że to trolle z Cohones.
 
Faktycznie chyba godne uwagi z tego typu gier są tylko War of the Roses i Chivalry. Chivalry zajebiste, a w WotR nie grałem. Oba tytuły to gierki multiplayerowe.



Też w Chivalry zazwyczaj pykam dwuręcznym. Tomek grałeś tym wojem ciężkozbrojnym czy zwykłym? Ja zawsze tym zwykłym, był szybszy a i tak miał sporo hp.
 
Grałem bardzo dawno, tuż po premierze, więc nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie. Wtedy chyba była tylko jedna klasa, która miała dwuręczny. Na początku grałem halabardzistą, ale jednak dwuręczny miecz, to dwuręczny miecz. Super sprawa.
 
Jak ja grałem to były cztery klasy:



-gość z lekką zbroją z jednoręcznym mieczem



-łucznik



-gość z mieczem dwuręcznym, halabardą albo włócznią (tego zawsze wybierałem)



-ciężkozbrojny koleś z dwuręcznym mieczem, ewentualnie z jednoręcznym i tarczą
 
A jakieś takie co można pograć single, nie w multi?



Gra ktoś w World of Tanks? Bo planuję zacząć i nie wiem czy koniecznym jest czytać jakieś poradniki czy można grać normalnie i w trakcie gry wszystko wywnioskować.



EDIT:



Ponoć Chivalry Medieval Warfare była do kupienia w biedrze za 10zł w ostatnich tygodniach... Ehh przegapiłem :-)
 




jaram się tą grą,premiera już nastąpiła



Mam do Was pytanie,czy ktoś wie czy ta gra wyjdzie w pudełku z płytą czy będzie tylko w cyfrowej dystrybucji.tyczy się to głównie X360
 
Kurde, to jutro przetrzepie chyba 3 biedronki w innym mieście, bo w biedronce w mojej miejscowości nie ma :-)



Dobra, zaczynam grać w WoT'a. Szykujcie się na masę pytań :-)
 
Ponoć we wszystkich możliwych biedronkach są już tylko jakieś ostatki z tej promocji i marna szansa na zdobycie jakiegoś dobrego tytułu.
 
Może ktoś polecić stragtegię, w której główny nacisk nie jest stawiany na masę jednostek typu Total War, tylko ich liczba jest ograniczona i stosunkowo mała?
 
Hubi - WoT jest banalny - bierzesz czołg i grasz, zdobywasz punktu, budujesz go, potem kupujesz nowy itd :) Różnią się jedynie klasami - każdy ma swoje zadanie, lekkie to zwiadowcy, w bezpośredniej walce nie ugrasz dużo raczej, średnie są szybsze i całkiem niezłe na bezpośrednia starcia(mój ulubiony typ do walki bezpośredniej) oraz ciężkie - wolne,ale mają mocny pancerz i mocną siłę rażenia, z tym, że gra się nimi dość trudno i trzeba im więcej czasu poświęcić. No i jest jeszcze artyleria - będą Cię nienawidzić :D jak dobrze się przyczaisz to możesz siekać jednego za drugim. Zwykle kampie i gram artą własnie :) Niestety, w walce bezpośredniej ani nimi nie spierdzielisz bo są masakrycznie wolne, ani nie powalczysz(czas przeładowywadnia, zwrotność pojazdu), choć przy odrobinie szczęścia możesz oddać ten jeden celny strzał który Cię uratuje:) Sam kiedyś miałem sytuację, że ukończyłem artą plansze i byłem ostatni w drużynie, z przewagą przeciwnika. Jakoś tak mi się nawijali, że posprzątałem ostatki przeciwnej drużyny :)
 
No ba. Najlepszy był Majin Vegeta. Pamiętam jego ciosy: Przód+dół+tył+fire = FINAL FLASH. Ogólnie w tej grze robiło się półkółka. Mega zabawa była. A na końcu Broly :D.
 
W tę bijatyke grałem najwiecej:) Całe dnie z kumplem na jednej klawiaturze hehe:) Pamiętam, że uwielbiałem Trunkiem robić kombo mieczem, że jucha zalewała cały ekran, krytyczny cios to był :) Goku SSJ też dawał radę, szczególnie w momencie kiedy dopadał się do genki damy :)



Ile to frajdy kiedyś było - jedna klawiatura na 2 - Mugen 2, DSJ, Actua Soccer 3 i się dzieciak cieszył :) Potem pojawiła się Fifa 2000 oraz Serious Samy, co też pochłaniało dnie :) Niezapomniany klimat :)
 
Na jednej klawiaturze przeważnie z kuzynem męczyliśmy Colina 2. Już nie robią takich rajdówek ... ;( aktualnie gram w Grid 2 i muszę powiedzieć, że pierwsza część była dużo lepsza głównie z trybem drift. Tutaj to jakaś porażka ;/ a tak liczyłem na powtórkę z rozrywki ... chyba trzeba będzie znowu pierwszą część zainstalować ;/
 
mam do sprzedania kilka gier na ps3



- UFC Undisputed 3



- Fight Night Champion



- Army of Two 40 day



- Fifa 13 i 12



- Fifa Street



- Test Drive Unlinited 2



- The Godfather The Don's Edition
 
Back
Top