GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

No bez kitu za gloryfikowanie padów od Xboxa powinny lecieć bany. Przecież ani to ładnie nie wygląda ani też specjalnie wygodne nie jest.
 
No bez kitu za gloryfikowanie padów od Xboxa powinny lecieć bany. Przecież ani to ładnie nie wygląda ani też specjalnie wygodne nie jest.


Za takie posty powinny bany lecieć Andrzeju :D Jak juz grasz, to skupiasz ise na tym, jak wygląda pad, czy na grze? :D Wygoda to inny temat.
 
Nigdy nie grałem na innych padach niż do PS2 i PS3. Nie mam porównania, ale grając na nich w Fife, mam wrażenie, że analog mi ucieka spod palca i czasem muszę zaprzestać biegu aby poprawić. też tak macie?
 
Nie możesz tego stwierdzić... Gdybyś spędził np. 10h na PS3 i 10h na X360 mógłbyś swoją opinie wyrazić, a grając całe życie na PS3 potem na chwile siadająć na Xboxa? Bezsens...



Ja miałem PS3 około roku czasu, teraz mam X360 i szczerze pad od Xboxa wymiata :-)
 
@up: tylko nie zrób tego błędu co ja i nie graj inżynierem. Chciałem być jak Han Solo i latać z blasterem, a wyszło na to że gra i tak cię zmusza do zostania Jedi :p
 
Tyle czasu gram na plejce, a dopiero teraz zrobilem probna wersje playstation + i sciagam za darmo Bioshock Infinite, Metro: Last Light i Borderlands 2. Kolejne darmowe gry do pobrania wyjda na poczatku marca? Moglbym wtedy pobrac kolejne 3 gierki za darmo.
 
http://lowcygier.pl/bundle/humble-indie-bundle-11/



Przelewam pieniążki i kupuję, super rzeczy tu są.
 
Premiera gry Thief już blisko stąd pytanie.Jak sądzicie,czy duża bedzie różnica w grafice pomiędzy X360/ps3 a XO/ps4?
Pytam ponieważ wszystkie te filmiki z gry są albo z wersji pc bądz z Next genów i chyba żaden nie pochodzi z mijającej generacji konsol
 
Yagiel do mnie też przyszła paczka z KOTORami - od Voranka xD Jutro zaczynam ...



Grał ktoś z Was w LEGO Marvel? Ponoć zajebista gra.
 
1660835_693553487356351_2042732612_n.jpg




1654199_693553510689682_1193544821_n.jpg




:-)
 
Jeśli chodzi o roster EA UFC to sporo nieogłoszonych jeszcze zawodników można wypatrzeć na filmiku, który wyszedł ostatnio (za plecami developera jest ściana ze zdjęciami). Poza nazwiskami zupełnie oczywistymi zauważyłęm m.in. Krzysztofa Soszyńskiego :) Oprócz tego są m.in Couture czy Coleman.
 
Fajna sprawa ten PS Plus, jest darmowa subskrypcja na 14 dni i do tego fajne gry za free mozna pobrac :-) Metro Last Light, Borderlands, Uncharted 3, Bioschock: Infinite. Podobno w marcu ma byc Tomb Raider.


 
Zlatan, tak jest od zawsze
Ale na rok za ps+ zapłacisz 240 zł czyli 20 zl miesięcznie i smigasz w multum nowych i starych tytułów, a po przejściu wypierdalasz z dysku i git.
 
Ja tam czekam na Plusa aż mi transfer zwiększą xD



Jak ja dawno w KotORa nie grałem - Cloud zmień mi nick na Revan :-)
 
Wiem, na urodziny (za 5 dni :D) kupie sobie subskrypcje na rok. Mam jeszcze kilka tytulow do dokonczenia jak GTA V, czy Uncharted 3. Potem chce zakupic sobie jeszcze The Last of Us (Kuba zyjesz? :D). Zaczalem grac w Bioshock Infinite, ale poczatkowo klimat mnie nie wciaga.



Pady do PS3 kupowac oryginalne, czy podrobki nie ustepuja w niczym ?
 
Ta subskrypcja jak dla mnie bardziej oplacalna, malo gram wiec wole wydac te 200 zl na rok niz kupowac co miesiac gry w ktore pogram chwile i beda sie kurzyc. A co do Bioshock'a to chyba najlepiej w to grac na PC, grafika na max detalach wymiata.
 
Pady do PS3 kupowac oryginalne, czy podrobki nie ustepuja w niczym ?


Grałem na podróbkach manty, a teraz na jakiś nonameach gram i w sumie nie czuje jakiejś różnicy,ale ja gram jedynie w Fife.
 
@Zlatan miałem dwa nieoryginalne podpine tylko jak "drugie pady" i oba padły a czarny kupiony razem z konsolą słuzy do dzis, jak dla mnie jest za małe przebicie cenowe żeby opłacało się szukac zamienników.
 
Back
Top