GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

W CDA strasznie zjechali nową Castlevanie ... 5/10 i narzekanie na praktycznie każdy element rozgrywki :) Zobaczymy, może kiedyś się zaopatrzę, ale na razie sobie daruję.
 
Odpaliłem wczoraj Shadow Mana, ponownie po wielu latach. Jako dzieciak oczywiście nie potrafiłem w to grać, nieznajomość angielskiego i poziom trudności gry robił swoje. Dzisiaj po trzech godzinach jestem znacznie dalej niż kiedyś po kilku tygodniach :) Czy wytrwam do końca to nie wiem, gierka dalej jest trudna i momentami naprawdę można się zgubić. O dziwo graficznie wciąż się broni, chociaż od premiery minęło już 15 lat. No i ten NIESAMOWITY klimat, rzadko się dzisiaj robi tak mroczne i nastrojowe gry.



 
Pamiętacie darmowe Civilization i Mafię na Steam? Ta sama stronka (chyba) robi ponownie podobną akcje tym razem z grą Post Apocalyptic Mayhem! DARMOWA GRA!



https://freegame.greenmangaming.com
 
Zestawienie oczekiwanych gier w 2014 r. by Angry Joe. Wiedźmak 3 na pierwszym miejscu :) Rok zapowiada się zacnie, zwłaszcza jeśli chodzi o RPG-i (nowy Dragon Age, Witcher, Dark souls, FF)/ Problem tylko że pewnie wszystko wymagać będzie inwestycji w sprzęt or nową konsolę.
 
MGS :Ground Zeroes chyba jednak nie będzie takim krótkim prologiem. japończycy donoszą, że główny wątek faktycznie zajmuję ok 2h ale jest to 9% całej gry. reszta- misje poboczne itp ma zająć do 15h :)
 
Udało mi się dostać do bety Titanfall. Pogram jak wrócę z pracy i dam znać (późnym wieczorem) jak gra wypada :)
 
Demon's Souls jest moim zdaniem lepsze o 1,5 raz od Dark Souls. Klimat oraz degisng leveli zdecydowanie lepsze niż w sequelu. Widać, że Dark wykorzystał ile mógł z Demona. Te same dźwięki, te same, nieco zmodyfikowane potwory, te same cut-scenki. Jestem miłośnikiem obu gier, ale Demon jak na razie podoba mi się bardziej.
 
I co Tomku, jednak się potwierdziło to co przypuszczałem. Pamiętaj żeby zonglowac dobrem i złem.
 
DLC TLoU to moja dłuuugo wyczekiwana walentynka xD Tylko jak to gówno kupić :-) nie będzie w pudełku?
 
To jak się dowiesz to daj znać - bo też będzie mój pierwszy raz :-)



A tak poważnie to zrobiłem jakieś fakeowe konto na PSStore i teraz nie wiem czy ma to znaczenie przy kupnie czy nie? I ile to DLC zajmuje miejsca bo jeszcze przez parę dni nie będzie mnie w domu, a łącze mam tam tylko 2 Mb/s więc pewnie będę ściągał do usranej śmierci xD



Można podczas ściągania grać lub przerywać i wyłączać plejkę?
 
I co Tomku, jednak się potwierdziło to co przypuszczałem. Pamiętaj żeby zonglowac dobrem i złem.






Miałeś rację Gaara. Wielkie dzięki za polecenie mi Demona. Jakoś brakowało mi odwagi do tego tytułu. A co chodzi z tym żonglowaniem? Napisz coś więcej, bo jeszcze nie ogarnąłem.
 
Żeby pojawili się dodatkowi przeciwnicy, bądź sojusznicy, trzeba zmienić świat na bardziej zły, poprzez zabijanie npc, np tego chujka, co na 1-1 sprzedaje, lub ginąć w formie ludzkiej, lub bardziej dobry, za zabicie bossa w ludzkiej postaci, czy jakieś inne rzeczy, ale nie pamiętam już. Wtedy będziesz mógł wypuścić zamkniętych typów, którzy pojawią się w nexusie. Aaa, jak będziesz miał pure black, to w niektórych miejscach zaczną pojawiać się black phantoms, bardzo mocni przeciwnicy, coś na styl red eye knight. Co do reda to tylko magiczne strzały, inaczej nie podchodz, bo ma cię na strzała, chociaż myślę, że już go w 1-1 spotkałeś :D
 
ziggy123 odkąt przeszedłem Dark Souls, stałem się zagorzałym fanem gry. Przeszedłem ją później dwa razy, a do teraz robię sobie rajdy po bossach. Spędziłem godziny słuchając Dark Souls Lore. I jestem zdania, że Demon's Souls to kropka w kropkę jak Dark Souls, ale kilmat jakby cięższy i design bardziej przytłaczający. A nie wiem czy jestem nawet w połowie gry. Mega sprawa. Na pewno za Dark Souls podoba mi się bardziej w związku z historią i fabułą. Jednak jeśli chodzi o klimat to na razie Demon lekko wygrywa.
 
Na Fb wyskoczyła mi reklama, że Wiedźmin 1 i 2 są teraz na steam'ie za darmo. Niestety nie mam swojego kompa, zeby to zweryfikować.
 
Miałem wiele obaw po przeczytaniu kilku opinii na temat Double Dragon NEON. Ale guzik tam, gra mi się naprawdę fajnie. Okejka.
 
@Tomasz: no mam to samo, po DS inne gry wydają mi się jakieś płytkie :) Też przeszedłem 2 x i kusi mnie trzeci, no i oglądałem filmiki z lore i ten walkthrough. No ale Demonsy chyba mnie niestety ominą bo to PS3 exclusive.
 
Zaczynam grać w Maxa Payne'a 3 i póki co jest mocno średnio :) może też dlatego, że wybrałem wysoki poziom trudności i zamiast rozkoszowania się efektowną strzelaniną chowam się przerażony po kątach jak cipunia.
 
Czytając wasze komentarze na temat DS postanowiłęm sprubować, grę właśnie pobieram ze steam. Ciekawe jak siądzie.
 
Chcę pograć w RPGi ze świata Star Wars.



KOTOR I i II a potem Star Wars:The Old Republic? Jak oceniacie te 3 tytuły i czy SW:TOR jest kontynuacją KOTORów czy oddzielną grą?
 
Back
Top