GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

na PC tylko. W sumie dużo szrotu. Ja niesety nic ciekawego nie znalazłem, ale byłem w biedrze po południu.
 
W sumie jest pare dobrych tytulow i oplaca sie wydac takie grosze na to.


http://www.mmlodz.pl/471798/2014/2/10/biedronka-giermasz-cdppl-wyprzedaz-gier-rusza--lutego?category=news



pewnie najlepsze juz dawno znikly :-)
 
Chivalry, Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy, Planescape: Torment, Red Faction Armageddon, Rise of Nations: Rise of Legends, Saga Gothic, Saga Icewind Dale, Shogun 2 Zmierzch Samurajow, StarCraft + Brood War, Symulator Wędkarstwa, Turok.
 
Turok. Zawsze chciałem pyknać w tego "nowego" i zawsze mi to umykało. Mocno się to zestarzało do dziś ?
 
Turok nie zestarzał się, grafika i mechanika dają radę. cała reszta już nie bardzo.



do już wymienionych wyżej gier z bierdorki dodał bym Jericho, Devil May Cry 4, Fahrenheit, Hard Reset, Homefront, Suffering, Torchlight, Viking,
 
Ten Homefront daje radę? Jaka Wasza opinia? Jutro chciałbym na niego zapolować i Dawn of War 2 Złota Edycja ;)
 
Jak tak sobie dłuzej myślę, to nie pamiętam w jaką odsłonę UFC grałem na xboxie. Czy to była ta od EA, czy THQ? Jedną grałem normalnie, a drugą demo (ale nie wiem, czy to nowsza odsłona, czy inna gra). W demo mi się słąbo grało, natomiast na pełnej wersji, jak grałem z kuzynami i kumplami, to było kozacko. Najczęściej jednak umawialismy się tak, ze całą walkę toczymy w stójce, bo była efektowna, a jak ktoś padł do czekalismy aż wstanie. Jdno co irytowało, to jak był knockdown, i leciało G&P, to byliśmy praktycznie bez szans na obronę.
 
Ja lubilem znecac sie nad kumplami i meczyc ich w parterze :-) pozniej bylo gadanie ze w stojce bym przegral a i tak ich jechalem :-)
 
To znaczy wiesz, jak graliśmy już z parterem, to unikaliśmy tego G&P po knokdownie, a resztę już na całość jechaliśmy. Ciosy, dźwignie. A w stójce były fajne akcje, animacje itp, więc to była główna płaszczyna walk :)



No i muszę przyznać, że właśnie od czasu tej gry i walki w kat. cieżkiej, zacząłem kibicować Reemowi, bo mi się nim dobrze grało, a potem nadrobiłem jego karierę :D
 
@midern



Czyli to nie było UFC żadne, tylko EA MMA, bez zawodników UFC skoro był tam Reem. Chyba, ze pobrałeś go sobie lub wpisywaleś kod na Aliego.
 
Nie :) Gra na Xboxa 360, żadnych kodów, żadnego pobierania. Było wielu znanych zawodników, np. Ali, Fedor, Shamrock, Mayhem Miller itp. To było jeszcze jakiś czas przed tym, zanim "na poważnie" zacząłem się interesować MMA. Ale właśnie nie pamietam, jaka wersja gry to była.



Moze kogoś naprowadze trochę, podczas wyboru "rodzaju" rozgrywki, były chyba dwie federacje do wyboru z różnymi zasadami. Na pewno UFC, no i albo Pride, albo Strikeforce. Skoro nie było tylko UFC, to może faktycznie było MMA EA? No nie wiem..
 
Nie było to na 100% UFC... To było EA MMA, powinieneś rozróżniać już federacje, że UFC to nie Strajkforsy :-)
 
Jak był Fedor to nie mogło być UFC:) Fedor był twarzą EA MMA. Był tam też Randy. Pride też raczej nie było bo to właśność Zuffy.
 
Dobra, z ciekawości aż musiałem sprawdzić na YT. Rzeczywiście, to było EA MMA. Ale kuzyn (bo to jego konsola) nie wpisywał żadnych kodów, nie ściągał nic dodatkowego. No i wychodzi na to, że w UFC Undisputed bodajze 2010 grałem demo. Czyli sprawa się wyjaśniła :D



https://www.youtube.com/watch?v=7GMNCVYA6aI





Nie było to na 100% UFC... To było EA MMA, powinieneś rozróżniać już federacje, że UFC to nie Strajkforsy
smile.gif


Panie, aż takim Januszem nie jestem :D Już w momencie pisania, coś mi tu nie switało, skąd strikeforce znalazłoby się w UFC :]
 
Homefront jest gorszy od serii Call of Duty jeśli chodzi o rozgrywkę single, nawet nie wiem czy tryb multi jest, ale ogólnie za dyszkę można zagrać smiało.
 
wg mnie Homefront nie jest gorszy od CoD ale to żaden wyczyn :) fabuła w miarę jak na fpsa, gameplay bardzo podobny do CoD chociaż mniej skryptów itp.



multi było ale to gra thq więc pewnie serwery już dawno wyłączone.
 
kurwa panowie, ja to uwielbiam EA MMA i straaasznie ubolewam, że elektronicy wyłączyli serwery. Eh, jedyna gra multi w którą naprawdę wymiatałem :D



A tutaj dzisiejszy, pierwszy gameplay z naszego polskiego Dark Souls robionego przez twórce wieśka i (uwaga) City Interactive XD



http://uk.ign.com/videos/2014/02/10/seven-minutes-of-developer-gameplay-lords-of-the-fallen



dopiero zaczynam oglądać więc nie wiem czy chała czy dobre
 
Nic szczególnego ta gra. Bardziej pozytywne emocje we mnie wzbudziła ta gra co się toczyła w Śródziemu.
 
Wyglada ciekawe choc z tego co doczytalem to nie bedzie tam walk ? Jak dla mnie ze strategii to tylko i wylacznie niesmiertelne Age of Empires 1-2 oraz Age of Mythology. Do dzis lubie sobie do tego powrocil.
 
Back
Top