GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Zapewne każdy tak jak ja ograł to już na wszystkie strony, ale ogłosili datę next-genowej wersji W3 dla PS5 i Xbox series S/X .

Jak macie obecnie przypisaną do konta to aktualizacja będzie darmowa, a co ciekawe ma wjechać też jakiś patch poprawiający wersję pecetową.

Na ps store full zestaw jest obecnie za 4 dyszki.

Edit: Był za 4 dyszki, po ogłoszeniu cdpr Sony skasowało promocję :beczka:
 
Last edited:
Dziękuję wszystkim za polecenie Tsushimy, ostatnio tak dobrze bawiłem się przy RDR2 :antonio:
Jedyny minus, że muszę w to grać na ps4 fat i te 30kl/s kłuje w oczy. Jak wyjdzie na PC to zaliczę na nowo w 165 fpsach :bleed:
Ja na swieta ogram, bardzo rozlegly swiat?
 
Ja na swieta ogram, bardzo rozlegly swiat?
Spory, choć część pobocznych aktywności nieco powtarzalna (zwłaszcza wyzwalanie obszarów), ale tego nie da się uniknąć przy sandboxie. Mam ograne myślę koło 30h i dopiero drugi akt, ale czyszczę wszystkie sidequesty i pytajniki na mapie, więc trochę z tym schodzi. Do tego w tej nowej wersji Director's cut masz jeszcze dodatkową lokację, a to też kilka dodatkowych godzin zabawy.
Generalnie polecam, bo gra się bardzo przyjemnie, świetna walka, niektóre historie mega ciekawe (Masako <3), no i japońskie udźwiękowienie niesamowicie robi robotę
 
Spory, choć część pobocznych aktywności nieco powtarzalna (zwłaszcza wyzwalanie obszarów), ale tego nie da się uniknąć przy sandboxie. Mam ograne myślę koło 30h i dopiero drugi akt, ale czyszczę wszystkie sidequesty i pytajniki na mapie, więc trochę z tym schodzi. Do tego w tej nowej wersji Director's cut masz jeszcze dodatkową lokację, a to też kilka dodatkowych godzin zabawy.
Generalnie polecam, bo gra się bardzo przyjemnie, świetna walka, niektóre historie mega ciekawe (Masako <3), no i japońskie udźwiękowienie niesamowicie robi robotę
Ja bede bral w ta wersje jaka jest na ps extra, nie wiem czy to ta o ktorej mowisz. Ale widze na ps plus wlecial tez skyrim, tez do ogrania. Ogolnie mam do ogrania god of war, wiedzmina, rdr2 i zastanawiam sie co mi zajmie najkrocej :)
 
Ja bede bral w ta wersje jaka jest na ps extra, nie wiem czy to ta o ktorej mowisz. Ale widze na ps plus wlecial tez skyrim, tez do ogrania. Ogolnie mam do ogrania god of war, wiedzmina, rdr2 i zastanawiam sie co mi zajmie najkrocej :)
To właśnie ta z dodatkową zawartością. :) Najkrótszy będzie God of War, ale to sobie zostaw aż spadną ceny za kontynuację i wtedy hukniesz maraton. :)
 
4 dzień w czuszimie za mną. Gra jest naprawdę dobra . Jestem na górnej części mapy i jest co raz lepiej także graficznie mam wrażenie. Platyna wleci
 
4 dzień w czuszimie za mną. Gra jest naprawdę dobra . Jestem na górnej części mapy i jest co raz lepiej także graficznie mam wrażenie. Platyna wleci
Ja już dawno wbiłem i 2 razy nowa gre+ szedłem, gra jest kozak. Dawno tyle czasu przy konsoli nie spędziłem. (ograna w wersji directors cut razem z dodatkową mapą)

Aktualnie platynuje Horizon Forbidden West tylko mi z tym schodzi bo małe przemeblowanie było i jeszcze konsola nie podpięta... Tak od miesiąca
:homer:
 
Ja już dawno wbiłem i 2 razy nowa gre+ szedłem, gra jest kozak. Dawno tyle czasu przy konsoli nie spędziłem. (ograna w wersji directors cut razem z dodatkową mapą)

Aktualnie platynuje Horizon Forbidden West tylko mi z tym schodzi bo małe przemeblowanie było i jeszcze konsola nie podpięta... Tak od miesiąca
:homer:
Horizon spoko. Już ukończony na 100% . Trochę drewniany fabularnie ale jakos tak się wkręciłem że ukończyłem 3 razy i platyna oraz wszystkie puchary z nowej gry +
 
szukam kogos kto chcialby mi sprzedac bo jak na razie jakis fajnych promek nie widzialem w ps.

Dzisiaj ten black frajder niby, jest za 8 dyszek w PS Store.

 
Dzisiaj ten black frajder niby, jest za 8 dyszek w PS Store.

no wlasnie czekam na jakas szalona obnizke:) bo tak serio to ja w cos zagram raz na pol roku i skoncze, a mam do ogrania tyle rzeczy.
 
Back
Top