GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Rok temu jak kupiłem ps5 to dostałem parę gier a w tym Ghost of tshushima. Można powiedzieć że dopiero do tego zasiadam, Gram już z 4 godzinkę i jest kurwa kox jak sam chuj :antonio:
Same here, napierdalam jak szalony. Super mi siadło
 
@PIR jak tam Cuszima? :antonio:
IMG_20221111_053516843_HDR.jpg
 
Rok temu jak kupiłem ps5 to dostałem parę gier a w tym Ghost of tshushima. Można powiedzieć że dopiero do tego zasiadam, Gram już z 4 godzinkę i jest kurwa kox jak sam chuj :antonio:
Sam dopiero co zainstalowałem. Czekało na ukończenie Horizona i wreszcie zacząłem. Zapowiada się wyśmienicie.
 
Sam dopiero co zainstalowałem. Czekało na ukończenie Horizona i wreszcie zacząłem. Zapowiada się wyśmienicie.
Polecam pchac sidequesty i questy z muzykami ( oznaczone na niebiesko) a na koniec fabułę, bo misji fabularnych nie jest za dużo.
 

Ten wykreowany świat jest tak świetny, że aż dziwne, że tak mało świetnych gier powstało. Większość pewnie ma związek z zachłannością Games Workshop, jak ma to miejsce w miniaturach, no nic, szkoda. Gry z serii Down of War były jednymi z najlepszych strategii w tym świecie. Jeszcze jakby powstał, jakiś multiplayer shooter, ale na zasadach gracz kontra gracz, to byłoby świetnie.
 
Ktoś pyka w coda najnowszego ?
Ja od premiery. Na początku byłem zachwycony, ale teraz multi strasznie wk+%"ia. Mnóstwo ludzi z tarczami czy op shotgunami na 40m :D

teraz tylko czekam na wz2, a międzyczasie nowy God of War. Boże jaki to jest sztos!
 
Właśnie skończyłem Darkwood i polecam bardzo mocno. Świetny survival horror z nieoczywistą fabułą osadzony w Polsce w latach osiemdziesiątych. Za dnia eksplorujemy tytułowy las próbując znaleźć drogę ucieczki z niego, a noce staramy się przetrwać zabunkrowani w kryjówkach. Jak ktoś lubi horrory, swojskie klimaty, ciekawe niezależne gry koniecznie niech sprawdzi.

 
Back
Top