GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Graliście w tego Bloodborna? Dobre to? Pobrałem z ps plus w promocji ale jakoś nie mogę się wciągnąć (wprawdzie dużo nie grałem ale jakoś nie mogę się zabrać)
ja gralem, ale bardzo trudne i tez sie zastanawiam czy sprobowac jeszcze raz
 
Nie słuchaj się Alebaby. Gra ma fabułe, ukryta co prawda, ale łatwo się odnaleźć (o wiele łatwiej niż w Soulsach). Jest ekstra. Bez spoilerow powiem, że zaczyna się jak dobry gotycki horror, a potem przechodzi w opowiesc godna Lovecrafta.
Przeszedłem ostatnio, nawet pisałem o tym. Wbiłem platynę więc poradniki czy coś to taguj mnie tutaj ;) ale polecam.

WAAAAARTOOOO
 
Nie słuchaj się Alebaby. Gra ma fabułe, ukryta co prawda, ale łatwo się odnaleźć (o wiele łatwiej niż w Soulsach). Jest ekstra. Bez spoilerow powiem, że zaczyna się jak dobry gotycki hirror, a potem przechodzi w opowiesc godna Lovecrafta
To spróbuję jej podołać w takim razie. Muszę jeszcze się wziąć za Kingdom Come ale to jeszcze musi poczekać;)
 
Nie słuchaj się Alebaby. Gra ma fabułe, ukryta co prawda, ale łatwo się odnaleźć (o wiele łatwiej niż w Soulsach). Jest ekstra. Bez spoilerow powiem, że zaczyna się jak dobry gotycki horror, a potem przechodzi w opowiesc godna Lovecrafta.
Przeszedłem ostatnio, nawet pisałem o tym. Wbiłem platynę więc poradniki czy coś to taguj mnie tutaj ;) ale polecam.

WAAAAARTOOOO
ale czemu to takie trudne?
 
W dwójkę nie grałem, więc nie wiem, ale trójka jest łatwa w porównaniu do pierwszej części.
Dwójka najłatwiejsza imo. Zwłaszcza dla Tanka.
Trójka też łatwa, ale nie aż tak.
Jedynka też nie jest aż tak trudna na NG.
Ogólnie jest xssdaz że najtrudniejsze są pierwsze soulsy w jakie grasz ale nie zgadzam się do końca z tym. Najwięcej pułapek w mechanice i budowie gry ma jedynka, ale po ogarnięciu mechanik łatwo się grało
 
Ale czy jest epickie i zajebiste jak wiedźmin czy tylko ok ja się pytam
Masz PS4 i się pytasz czy warto grać w Bloodborne? Nabyłeś konsole przypadkiem?
A na serio - graj, jest zajebiste i wcale nie jest trudne, po prostu nie jest tak łatwe jak większość dzisiejszych gier. Ja wcześniej nie grałem w żadne Soulsy, a tutaj nabiłem nawet platyne.
 
Masz PS4 i się pytasz czy warto grać w Bloodborne? Nabyłeś konsole przypadkiem?
A na serio - graj, jest zajebiste i wcale nie jest trudne, po prostu nie jest tak łatwe jak większość dzisiejszych gier. Ja wcześniej nie grałem w żadne Soulsy, a tutaj nabiłem nawet platyne.
Nie jestem wielkim znawca gier i tez jestem dosyc wybredny, gdzie nawet niektore najlepsze tytuly mnie nie porywaja. No ale po opisie itp wygladalo dobrze, choc troche sie obawiam samego zabijania potworow i nic wiecej. Lubie gry z dobra fabula
 
Nie jestem wielkim znawca gier i tez jestem dosyc wybredny, gdzie nawet niektore najlepsze tytuly mnie nie porywaja. No ale po opisie itp wygladalo dobrze, choc troche sie obawiam samego zabijania potworow i nic wiecej. Lubie gry z dobra fabula
No tutaj fabuła nie jest tak łatwo podana i można przejść tą grę wiedząc tyle, że zabijasz potwory. O otaczającym nas świecie i co właściwie robimy dowiadujemy się z opisów przedmiotów, krótkich opcjonalnych dialogów itp.
Mi się taki format podoba, jest oryginalny, daję satysfakcję jak poukładamy sobie pewne fakty i dodaje coś do klimatu.
Naprawdę warto dać szansę i nie zrażaj się przy walce z Ojcem Gascoigne (zazwyczaj drugi boss) - dla mnie to było największe wyzwanie, potem już było tylko łatwiej (no może nie było, ale już lepiej umiałem grać).
 
Jak się ma poziom trudności Bloodborna do takiego Lords of the Fallen ? Bo ten drugi tytuł przeszedłem choć paru bossów męczyłem kilkanaście razy.
 
Jak się ma poziom trudności Bloodborna do takiego Lords of the Fallen ? Bo ten drugi tytuł przeszedłem choć paru bossów męczyłem kilkanaście razy.
imo trudniejszy, Lord of Fallen tez troche gralem i dawalem rade, a tu padalem co chwile
 
Naprawdę warto dać szansę i nie zrażaj się przy walce z Ojcem Gascoigne (zazwyczaj drugi boss) - dla mnie to było największe wyzwanie, potem już było tylko łatwiej (no może nie było, ale już lepiej umiałem grać).

Generalnie lepiej się nie zrażać, ponieważ im dalej tym trudniej ;) Ale naprawdę warto.

Najtrudniejsi są bossowie z dodatku. Sieroty nie byłem w stabie ubić samemu i udało mi się dopiero za ok 30 podejściem, kiedy to wezwałem innego gracza do pomocy.

@Baton17 Jak coś to dodaj mnie do znajomych, to będę mógł Ci pomóc w niektórych fragmentach gry.

Nick: Sykh_86
 
Generalnie lepiej się nie zrażać, ponieważ im dalej tym trudniej ;) Ale naprawdę warto.

Najtrudniejsi są bossowie z dodatku. Sieroty nie byłem w stabie ubić samemu i udało mi się dopiero za ok 30 podejściem, kiedy to wezwałem innego gracza do pomocy.

@Baton17 Jak coś to dodaj mnie do znajomych, to będę mógł Ci pomóc w niektórych fragmentach gry.

Nick: Sykh_86
Z ojcem chodzi mi o to, że jeszcze nie ogarniałem tak dobrze mechaniki (nie grałem wcześniej w żadne Soulsy), a serio był dość mocnym przeciwnikiem. Taką Bestię Kleryka pokonałem przy drugim podejściu.
 
Jakaś przygodówka z fajnymi zagadkami i klimatem, przy której można się wyczilować. Dajcie jakieś propozycje ;)
 
Ma ktoś jakąś wersje (może być torrent) Warhammer 40k Dawn of War z dodatkami (a przynajmniej Dark Crusade), żeby na lanie były dostępne wszystkie rasy, a nie np tylko dwie z danego dodatku?
 
Jakaś przygodówka z fajnymi zagadkami i klimatem, przy której można się wyczilować. Dajcie jakieś propozycje ;)
Goblins, Gooblins, Goooblins (ale ciężko z czilem, bo brzuch boli od śmiechu a łeb od kminienia), Grim Fandango, The Whispered World, The Longest Journey, A New Beginning, Machinarium, Chuchel, Samorost 1,2&3, Leasure Suite Larry (wszystkie , hehe!), Orwell: Keeping an Eye on You , Deponia (wszystkie!), To The Moon, Tormentum: Dark Sorrow (polskie, grafiki jak z Beksińskiego!), Kajko i Kokosz -wszystkie!, Botanicula,
Włatcy Móch, The night of The Rabbit, King's Quest (wszystkie!), Monkey Island (wszystkie!), FoxTail, Evoland, Memoria, Gods will Be Watching, Aviary Attorney, Broken Age, Day of the Tentacle:Remastered(!),Hammerwatch ,A Bird Story , The Inner World (!), Superbrothers:Sword&Sorcery, Tsioque (pl), Gabriel Knight (hehe), Technobabylon , Old Man's Journey, Endless Fables, Seasons After Fall, DiscWorld !, Woodruff And The Schnibble of Azimuth, Sherlock Holmes: The Mystery of the Persian Carpet, Resonance , The Miskatonic,
Indiana Jones (wszystkie, plus ma wyjść coś teraz nowego z tej serii), The Silent Age, Bolek i Lolek (!) , The Darkside Detective, The Little Acre,
Long Gone Days, Randal’s Monday, Apocalipsis (pl, Behemoth i Nergal jako narrator...), Shadowgate , Cart Life, Hamlet, Cinders , Fire,
Symmetry (PL)...
 
Back
Top