GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Przecież wyszło w styczniu....
come on, sądziłem że to drwiny z tego, ile to trwało.
Jestem ostro po tyłach, jeśli chodzi o wersje PC :)
W tym roku po 20 latach łojenia na kompie ( i 4 latach posiadania PS3) przesiadłem się na PS4 i już raczej do PC nie wrócę :)
Oczywiście chodzi tylko o gry, bo w pozostałych kwestiach PC jest nie do zaje...
 
Mam pytanie, grał ktoś z Was w Fallouta 3 albo w New Vegas na konsoli?
Czy ma to w ogóle sens?
Chce się zaopatrzyć w Fallouta 4, ale opcja jest tylko na konsole, gdyż komp już takiej gry nie udźwignie... i tu się pojawia pytanie czy konsola to dobra platfroma to grania w taki rodzaj gry. Teraz przeszedlem New Vegas drugi raz na kompie i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić grę za pomocą pada..
 
Mam pytanie, grał ktoś z Was w Fallouta 3 albo w New Vegas na konsoli?
Czy ma to w ogóle sens?
Chce się zaopatrzyć w Fallouta 4, ale opcja jest tylko na konsole, gdyż komp już takiej gry nie udźwignie... i tu się pojawia pytanie czy konsola to dobra platfroma to grania w taki rodzaj gry. Teraz przeszedlem New Vegas drugi raz na kompie i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić grę za pomocą pada..
na padzie sie gra bardzo dobrze, ja przechodzilem kilka razy na ps3 i teraz dopiero pierwszy raz gram na kompie. pograsz godzine i bedzie git
 
Najbardziej mnie cieszy to, że wzieli przykład z New Vegas i choć walka toczy sie pomiędzy siłami "dobra i zła" tak jak w F3, to jest pełno pomniejszych frakcji, sojusze z nimi mają wpływ na przebieg i ostateczny rezultat gry, a czarno-białe decyzje moralne praktycznie nie istnieją. Drugą i rownie istotna rzeczą jest przemyślany świat gry, gdyż unikneli ponoć typowej dla bethesdy nijakości zadan pobocznych i powtarzalnosci lokacji (wielka wada F3, Obliviona i Skryima), a cała mapa jest bardzo dobrze przemyślana, nasycona nieschematyczną zawartością, która pogłebia immersje przez rozszerzanie informacji o świecie gry. Kolejnym wielkim plusem, jest fizoloficznie podszyty główny wątek, który ociera się o historie z Blade Runnera i każe zapytywać o to, co znaczy być Czlowiekiem. Tyle mi wystarczylo aby być spokojnym, że bedzie to dla mnie przynajmniej dobra gra. Średnia ocen tez mnie w tym utwierdza:

http://www.metacritic.com/game/pc/fallout-4
 
Najbardziej mnie cieszy to, że wzieli przykład z New Vegas i choć walka toczy sie pomiędzy siłami "dobra i zła" tak jak w F3, to jest pełno pomniejszych frakcji, sojusze z nimi mają wpływ na przebieg i ostateczny rezultat gry, a czarno-białe decyzje moralne praktycznie nie istnieją. Drugą i rownie istotna rzeczą jest przemyślany świat gry, gdyż unikneli ponoć typowej dla bethesdy nijakości zadan pobocznych i powtarzalnosci lokacji (wielka wada F3, Obliviona i Skryima), a cała mapa jest bardzo dobrze przemyślana, nasycona nieschematyczną zawartością, która pogłebia immersje przez rozszerzanie informacji o świecie gry. Tyle mi wystarczylo aby być spokojnym, że bedzie to dla mnie przynajmniej dobra gra. Średnia ocen tez mnie w tym utwierdza:

http://www.metacritic.com/game/pc/fallout-4
Grales juz? Chce wersje na PC ale slyszalem, ze sporo gb trzeba pobrac bo na plycie nie zmiescili calej gry. Z powodu ze mieszkam na wypizdowie i mam internet mobilny to pewnie bede 2 miesiace pobieral ;)
 
Grales juz? Chce wersje na PC ale slyszalem, ze sporo gb trzeba pobrac bo na plycie nie zmiescili calej gry. Z powodu ze mieszkam na wypizdowie i mam internet mobilny to pewnie bede 2 miesiace pobieral ;)
Nie jeszcze. Mowie o tym o czym wspominano w recenzjach i jest da mnie istotne. Bede mial wersje na PS4 - zamowilem preordera 2 miesiace temu i dzis zostal wyslany, a najdalej jutro ma dojsc. Czekam jak na gwiazdkę, bo dla tego tytułu kupilem we wrzesniu PS4.
 
Nie grałem nigdy w żadnego Fallouta. Czy powinienem się wstydzić?:))
 
A u mnie jeszcze Vegas nie pograne ;) Mało czasu na granie mam, a tyle gier do nadrobienia. Teraz pocinam - co prawda nie tak regularnie jakbym chciał ;( - w Pillars of Eternity. Mega giera!
 
Nie jeszcze. Mowie o tym o czym wspominano w recenzjach i jest da mnie istotne. Bede mial wersje na PS4 - zamowilem preordera 2 miesiace temu i dzis zostal wyslany, a najdalej jutro ma dojsc. Czekam jak na gwiazdkę, bo dla tego tytułu kupilem we wrzesniu PS4.
Premiera w pl jest chyba 19?
 
na kazdego fallouta ludzie na poczatku narzekali i kazdy byl zajebisty :D
Wiem wiem nie obchodzi mnie grafika raczej interesuje mnie fabuła główna czy wciąga i misje poboczne. Mój portfelu czemu jesteś taki pusty...

Nigdy nie ściągam gier na lewo mam Bogatą kolekcje na Origin i Steamie co innego ksiązki... Może doczekam w tym roku F 4 u mnie :)
 
Back
Top