GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Pękły mi właśnie 23 godziny. Wskoczyłem przed chwilą na 5 poziom, dwóch magów rzuca kulami ognia :antonio: rozjebalem ciotke, draguerow i przesyta. W końcu mogłem się posunąć do przodu, ale pierwszy akt to pewnie dopiero w weekend skończę
 
Pękły mi właśnie 23 godziny. Wskoczyłem przed chwilą na 5 poziom, dwóch magów rzuca kulami ognia :antonio: rozjebalem ciotke, draguerow i przesyta. W końcu mogłem się posunąć do przodu, ale pierwszy akt to pewnie dopiero w weekend skończę
Mam ponad 30h i nie wiem w ogóle o czym piszesz ;) Dopiero niedawno w jakąś łajbę w podmroku wsiadłem.
 
I nie pomagales przed tym grzybom? Ja w żadnej lajbie jeszcze nie byłem xD
A to ten gościu co szuka butów ? Przekonałem go, że jesteśmy kumplami i zabrał mnie do swojej bazy i mnie już łeb boli ile tam mam zrobić... to nie znaczy, ze i tak mu kosy później nie sprzedam :boystop:
 
A to ten gościu co szuka butów ? Przekonałem go, że jesteśmy kumplami i zabrał mnie do swojej bazy i mnie już łeb boli ile tam mam zrobić... to nie znaczy, ze i tak mu kosy później nie sprzedam :boystop:
Ta, ten od butów. Rozjebalem go I teraz dostałem kolejna misję, żeby wybić szefa i cała tę klikę od wewnątrz. Ale ładnie widać jak każdy może grać inaczej i podejmowane wybory maja wpływ na dalszą rozgrywkę
 
Ta, ten od butów. Rozjebalem go I teraz dostałem kolejna misję, żeby wybić szefa i cała tę klikę od wewnątrz. Ale ładnie widać jak każdy może grać inaczej i podejmowane wybory maja wpływ na dalszą rozgrywkę
Najlepsze, chyba, ale i tak nie przekreśliłem sobie tego zadania u grzybów bo cały czas jest aktywne a mogę robić zadania u tych draugerow. Ciekawie czy jak ty się tam dostaniesz to też będziesz miał możliwość infiltracji bazy, pewnie tak, bo jest tam zbyt dużo wątków.
 
Screenshot_2023-09-14-22-34-45-51_d4e14ecfd5e59a7d7ce990cb86d97f17.jpg

Screenshot_2023-09-14-22-34-54-03_d4e14ecfd5e59a7d7ce990cb86d97f17.jpg

Screenshot_2023-09-14-22-37-36-78_d4e14ecfd5e59a7d7ce990cb86d97f17.jpg

Screenshot_2023-09-14-22-45-22-03_d4e14ecfd5e59a7d7ce990cb86d97f17.jpg

Screenshot_2023-09-14-22-45-42-54_d4e14ecfd5e59a7d7ce990cb86d97f17.jpg

Screenshot_2023-09-14-22-46-22-88_d4e14ecfd5e59a7d7ce990cb86d97f17.jpg

Screenshot_2023-09-14-22-49-21-63_d4e14ecfd5e59a7d7ce990cb86d97f17.jpg


Screenshot_2023-09-14-22-49-29-61_d4e14ecfd5e59a7d7ce990cb86d97f17.jpg

Do pierwszej walki wszystko jest jak w oryginale, tylko z grafą zrobioną od nowa... Potem się trochę zmienia, bo gierka pyta ile chcemy pobrać danych (całość czy minimum, czyli 3/5 GB), i informuje że możemy grać w różne fragmenty... Dalej nie sprawdzałem, ale trochę dziwne. Zresztą zerknijcie sami:
Screenshot_2023-09-14-22-51-32-62_d4e14ecfd5e59a7d7ce990cb86d97f17.jpg


Wygląda ładnie, chodzi płynnie, tylko wczytuje w dokładnie tych samych momentach, co w oryginale... Kurwa, to mogli zmienić po dwudziestu czy dwudziestu pięciu latach.
 
View attachment 77768
View attachment 77769
View attachment 77770
View attachment 77771
View attachment 77772
View attachment 77773
View attachment 77774

View attachment 77775
Do pierwszej walki wszystko jest jak w oryginale, tylko z grafą zrobioną od nowa... Potem się trochę zmienia, bo gierka pyta ile chcemy pobrać danych (całość czy minimum, czyli 3/5 GB), i informuje że możemy grać w różne fragmenty... Dalej nie sprawdzałem, ale trochę dziwne. Zresztą zerknijcie sami:
View attachment 77776

Wygląda ładnie, chodzi płynnie, tylko wczytuje w dokładnie tych samych momentach, co w oryginale... Kurwa, to mogli zmienić po dwudziestu czy dwudziestu pięciu latach.
co to za wersja?
 
View attachment 77768
View attachment 77769
View attachment 77770
View attachment 77771
View attachment 77772
View attachment 77773
View attachment 77774

View attachment 77775
Do pierwszej walki wszystko jest jak w oryginale, tylko z grafą zrobioną od nowa... Potem się trochę zmienia, bo gierka pyta ile chcemy pobrać danych (całość czy minimum, czyli 3/5 GB), i informuje że możemy grać w różne fragmenty... Dalej nie sprawdzałem, ale trochę dziwne. Zresztą zerknijcie sami:
View attachment 77776

Wygląda ładnie, chodzi płynnie, tylko wczytuje w dokładnie tych samych momentach, co w oryginale... Kurwa, to mogli zmienić po dwudziestu czy dwudziestu pięciu latach.
Skończyłem na PS4 zaraz po premierze, a dziś zainstalowałem wersję na ps5. Cudo. Jeśli jeszcze nie ogarnąłes "zakończenia" to nie będę spojlerował. Powiem tylko że pewna dziewczyna możliwe że nie zginie tym razem
Edit teraz widzę że to mobilne. Kończy się jak remake na duże konsole czy cała historia jak oryginał?
 
Skończyłem na PS4 zaraz po premierze, a dziś zainstalowałem wersję na ps5. Cudo. Jeśli jeszcze nie ogarnąłes "zakończenia" to nie będę spojlerował. Powiem tylko że pewna dziewczyna możliwe że nie zginie tym razem
Edit teraz widzę że to mobilne. Kończy się jak remake na duże konsole czy cała historia jak oryginał?
No właśnie nie wiem, ale początek identyko jak na PS1, bo pamiętam dobrze :jarolaugh:
 
 
Screenshot_2023-09-17-00-51-20-49_42417b40ec114a6d1428d6362352ddc6.jpg

Screenshot_2023-09-16-16-00-03-46_42417b40ec114a6d1428d6362352ddc6.jpg


Screenshot_2023-09-16-15-53-51-20_42417b40ec114a6d1428d6362352ddc6.jpg

Screenshot_2023-09-15-23-38-14-24_42417b40ec114a6d1428d6362352ddc6.jpg



Monster Hunter Now na androida. Proste, w miarę przyjemne, dobra animacja (choć po śmierci potwora czasem stoimy na jego np skrzydle, ale przenikając przez nie, zamiast stać na nim).

W stylu wiedźmina na androida, tylko przyjemniejsze.
 
Pany, ma ktoś Nintendo Switch? Kupiłem jakiś czas temu głównie dla dzieci (pokemony, mario, jakieś wyścigi) ale sam też w końcu ograłem Wiedźmina 3 oraz kilka starych gier sentymentalnie (FF7, FF8, Grandia I i II, Diablo2). I tutaj zaczyna się mój problem ponieważ chciałbym zagrać w coś nowego ale totalnie nie wiem co jest warte polecenia. Możecie polecić coś wartego uwagi z gatunku rpg/jrpg? Może być coś co jest klasycznym rpg nastawionym na fabułę ale również coś co jest bardziej siekanką.
 
Pany, ma ktoś Nintendo Switch? Kupiłem jakiś czas temu głównie dla dzieci (pokemony, mario, jakieś wyścigi) ale sam też w końcu ograłem Wiedźmina 3 oraz kilka starych gier sentymentalnie (FF7, FF8, Grandia I i II, Diablo2). I tutaj zaczyna się mój problem ponieważ chciałbym zagrać w coś nowego ale totalnie nie wiem co jest warte polecenia. Możecie polecić coś wartego uwagi z gatunku rpg/jrpg? Może być coś co jest klasycznym rpg nastawionym na fabułę ale również coś co jest bardziej siekanką.
Zelda Breath of the Wild i Tears of the Kingdom jest warta uwagi.
Z jrpg ponoć Xenoblade jest spoko.
Jeśli lubisz klimaty sci-fi to Metroid Prime Remake i Metroid Dread jest godne polecenia.
 
Pany, ma ktoś Nintendo Switch? Kupiłem jakiś czas temu głównie dla dzieci (pokemony, mario, jakieś wyścigi) ale sam też w końcu ograłem Wiedźmina 3 oraz kilka starych gier sentymentalnie (FF7, FF8, Grandia I i II, Diablo2). I tutaj zaczyna się mój problem ponieważ chciałbym zagrać w coś nowego ale totalnie nie wiem co jest warte polecenia. Możecie polecić coś wartego uwagi z gatunku rpg/jrpg? Może być coś co jest klasycznym rpg nastawionym na fabułę ale również coś co jest bardziej siekanką.
Final xvi
 
Pany, ma ktoś Nintendo Switch? Kupiłem jakiś czas temu głównie dla dzieci (pokemony, mario, jakieś wyścigi) ale sam też w końcu ograłem Wiedźmina 3 oraz kilka starych gier sentymentalnie (FF7, FF8, Grandia I i II, Diablo2). I tutaj zaczyna się mój problem ponieważ chciałbym zagrać w coś nowego ale totalnie nie wiem co jest warte polecenia. Możecie polecić coś wartego uwagi z gatunku rpg/jrpg? Może być coś co jest klasycznym rpg nastawionym na fabułę ale również coś co jest bardziej siekanką.
Na pewno tytuły wskazane przez @vitas . Oprócz tego z innych gier warto sprawdzić:

Perełki tj. exy:
Super Smash Bros. Ultimate
Mario Kart 8 Deluxe
Mario Odyssey
Pokemony

Inne:
Shin Megami Tensei 5
No Ni Kuni
Fire Emblem
Dragon Quest

Gry na spotkania/coop:
Super Mario Party
Mario Party Superstars
The Jackbox Party Pack 3
Overcooked 2
WarioWare: Get It Together!
TowerFall
Carnival Games
 
Na pewno tytuły wskazane przez @vitas . Oprócz tego z innych gier warto sprawdzić:

Perełki tj. exy:
Super Smash Bros. Ultimate
Mario Kart 8 Deluxe
Mario Odyssey
Pokemony

Inne:
Shin Megami Tensei 5
No Ni Kuni
Fire Emblem
Dragon Quest

Gry na spotkania/coop:
Super Mario Party
Mario Party Superstars
The Jackbox Party Pack 3
Overcooked 2
WarioWare: Get It Together!
TowerFall
Carnival Games
Dobra lista.
Ja bym jeszcze dorzucił Splatoon 3.
Fajna gierka zarówno dla starych koni jak i dzieciaków.
 
Final xvi

Na pewno tytuły wskazane przez @vitas . Oprócz tego z innych gier warto sprawdzić:

Perełki tj. exy:
Super Smash Bros. Ultimate
Mario Kart 8 Deluxe
Mario Odyssey
Pokemony

Inne:
Shin Megami Tensei 5
No Ni Kuni
Fire Emblem
Dragon Quest

Gry na spotkania/coop:
Super Mario Party
Mario Party Superstars
The Jackbox Party Pack 3
Overcooked 2
WarioWare: Get It Together!
TowerFall
Carnival Games

Dobra lista.
Ja bym jeszcze dorzucił Splatoon 3.
Fajna gierka zarówno dla starych koni jak i dzieciaków.
Dzięki! Dziś doszła do listy jedna pozycja must have - moje dzieciaki usłyszały od znajomych, że niedługo ma wyjść gra „Bluey” :lol:

A grał ktoś z Was w tą nową grę w uniwersum Harrego Pottera? Jest to coś warte? Zastanawiam się nad kupieniem jak już wyjdzie na Switcha
 
A grał ktoś z Was w tą nową grę w uniwersum Harrego Pottera? Jest to coś warte? Zastanawiam się nad kupieniem jak już wyjdzie na Switcha
Tu masz temat

Ogólnie fajny świat i miło lata się na miotle, ale gra jest do bólu generyczna i w pewnym momencie zrobiła się dla mnie nudna.
 
Dzięki! Dziś doszła do listy jedna pozycja must have - moje dzieciaki usłyszały od znajomych, że niedługo ma wyjść gra „Bluey” :lol:

A grał ktoś z Was w tą nową grę w uniwersum Harrego Pottera? Jest to coś warte? Zastanawiam się nad kupieniem jak już wyjdzie na Switcha
Dziedzictwo Hogwartu (Hogwarts Legacy) to świetna gra, wiele osób na forum polecało, ale najlepiej poczekać na recenzje. Bo ciężko stwierdzić jaki to port będzie na Switch-a
 
Back
Top