GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja tam się zastanawiam jak wielki będzie downgrade skoro chcą to wypuścić na obecną generację, a demo odaplili na kompie za ponad ... 9000 złotych.

Procesor: Intel i7-8700K
Karta graficzna: GeForce GTX 1080Ti
Płyta główna: ASUS ROG Strix Z370-I Gaming
RAM: G. Skill Ripjaws, V 2x16GB, 300MHz, CL15
SSD: Samsung 960 Pro 512 GB M.2 PCIe
Zasilacz: Corsair SF600 600W
przecież to że gra była puszczona na takich komponentach to nie znaczy że wyciskała z nich ostatnie soki
zresztą przed grą jeszcze długi proces do premiery a samą optymalizacje się robi na samym końcu więc to logiczne że musieli wziąć dużo mocniejszy sprzęt i każdy tak robi żeby nie było wtopy ale niekoniecznie to musi oznaczać finalnie jakikolwiek większy downgrade
fajnie że chociaż nie ściemniają że to latało na podstawowej wersji xboxa mając w szafce zabunkrowany pc za 10k jak niektóre firmy
 
Co tam ukryli?
Różne słowa, często niecenzuralne i szokujące, ale nie wiem, czy prawdziwe. Ludzie wyłapywali różne z nich i robili screeny. Wzięte ze streamu CD Projekt RED. Na kanale IGN ten materiał przed gameplayem ma prawie 8h. Redzi nazwali to "data transmission in progress"

 
przecież to że gra była puszczona na takich komponentach to nie znaczy że wyciskała z nich ostatnie soki
zresztą przed grą jeszcze długi proces do premiery a samą optymalizacje się robi na samym końcu więc to logiczne że musieli wziąć dużo mocniejszy sprzęt i każdy tak robi żeby nie było wtopy ale niekoniecznie to musi oznaczać finalnie jakikolwiek większy downgrade
fajnie że chociaż nie ściemniają że to latało na podstawowej wersji xboxa mając w szafce zabunkrowany pc za 10k jak niektóre firmy
maj 2019
 
Skąd info? imho luty 2020r
Na spotkaniu z inwestorami mówili o tym, że "wszystko idzie zgodnie z planem", a ich szefowi wymknęło się się, że ten gameplay to część kampanii promocyjnej,kto zaczyna kampanię promocyjną gry na 2 lata przed jej wydaniem?
dodatkowo, z Wiedźminem było tak, że pokazali gameplay na rok przed wydaniem gry...Poza tym pracują nad dwoma innymi grami (m.in.nieznany z nazwy kolejny RPG - mogę się założyć, że coś z wampirami, ale nie będę się wgłębiał dlaczego tak myślę bo :lsdtrip:, którą zamierzają wydać w 2021...) mają dużo większe moce przerobowe jak z Wiedźminem., jeżeli część studia zajmuje się już czymś innym.Przecież jak na grę z otwartym światem, starającą się być RPG to demo wyglądało zajebiście(mimo pewnych niedoróbek).
 
Wolfenstein New Order, jej, złoto :antonio:

i działa na moim biedacko cebulackim kompie :antonio::antonio::antonio:
 
I Blizzard. Te 3 marki można polecać w ciemno.
akurat Blizzard to już dawno spowolnił
nie mają równych w otoczce jaką kreują ale gry od nich są mocno średnie już od jakiegoś czasu
Diablo 3 wtopa, Overwatch nuda, karcianka się udała ale ja takich gier nie lubie więc mnie nie obeszła
 
akurat Blizzard to już dawno spowolnił
nie mają równych w otoczce jaką kreują ale gry od nich są mocno średnie już od jakiegoś czasu
Diablo 3 wtopa, Overwatch nuda, karcianka się udała ale ja takich gier nie lubie więc mnie nie obeszła
No właśnie z Blizzardem jest ten problem, że jedzie na swoich sztampowych tytułach (Rockstar w sumie też) i robi to OK. Mało świeżości. Diabolo 3 to wtopa?
 
No właśnie z Blizzardem jest ten problem, że jedzie na swoich sztampowych tytułach (Rockstar w sumie też) i robi to OK. Mało świeżości. Diabolo 3 to wtopa?
Diablo 3 to solidna gra, ale jednak klimatem i grywalnością sporo odbiega od poprzedników.
 
Battlefield opóźniony o miesiąc. W gry Blizzard w sumie nigdy się jakoś nie zagrywałem. Co do Rockstarów to dlaczego ludzie tak kochają ich gry? Bo muszą na nie długo czekać, a nie tasiemce wpuszczane co rok tylko przemyślane produkcję maksymalnie dopracowane
 
dice poszło po rozum do głowy i przełożyło bo się przejechali, a liczba preorderów była bardzo niska
ludzie nie chcieli tej gry kupować bo się wjebali między coda a rdr2
troche wtopa, teraz się tłumaczą jeszcze że chcą dopracować gre stąd to przełożenie daty premiery o miesiąc, ta jasne :lol:
tym bardziej że już teraz wiadomo że gra będzie w chuj okrojona na premiere (ma nie być co-opa, royale, i sporej liczby modyfikacji na premiere, czyli rzeczy którymi reklamują ten tytuł głównie) mimo że updaty będą darmowe i nie będzie zawartości premium
+ z tego co słyszałem ma być znów stosunkowa mała liczba broni co jest niewybaczalne i na tym też najbardziej bf1 ucierpiał
ja osobiście w tym roku na pewno bfa nie kupie mimo że od BC2 miałem każdego na premiere i zawsze lubiłem sobie pograć tak ostatnimi czasy nie podoba mi się że gra idzie coraz bardziej w casualową strone
może po nowym roku jak już ogram rdra i stanieje to łykne

nadal mi się marzy remaster na PS4 BFa3 który był najlepszy, najbardziej wypakowany i zróżnicowany
chętnie bym pograł
 
Last edited:
Panowie, jak kupię sobie PS4 i będę chciał grać w Fifę 19, to jest możliwość przeniesienia konta origin na konsolę? W sensie takim, żebym nie stracił profilu gracza, bo trochę szkoda tych punktów za które na start mogę sobie sporo rzeczy kupić.

I ogólnie jakie dobre gry są na PS4, a nie ma ich na PC? Bo dla samego UFC 3 trochę szkoda kupować konsoli.
 
Panowie, jak kupię sobie PS4 i będę chciał grać w Fifę 19, to jest możliwość przeniesienia konta origin na konsolę? W sensie takim, żebym nie stracił profilu gracza, bo trochę szkoda tych punktów za które na start mogę sobie sporo rzeczy kupić.

I ogólnie jakie dobre gry są na PS4, a nie ma ich na PC? Bo dla samego UFC 3 trochę szkoda kupować konsoli.
Wydaje mi się, że nie ma opcji na przeniesienie profilu gracza na inną platformę.
Z tytułów niedostępnych na PC na pewno warto ograć serie: The Last of US, God of War i Uncharted
 
Panowie, jak kupię sobie PS4 i będę chciał grać w Fifę 19, to jest możliwość przeniesienia konta origin na konsolę? W sensie takim, żebym nie stracił profilu gracza, bo trochę szkoda tych punktów za które na start mogę sobie sporo rzeczy kupić.

I ogólnie jakie dobre gry są na PS4, a nie ma ich na PC? Bo dla samego UFC 3 trochę szkoda kupować konsoli.
nie wiem, ale jak np podłączam 2 konta pod ten sam origin to te punkty, levelek i bonusy się sharują między kontami więc możliwe że jak podłączysz konto ps pod ten origin to też ci się przeniesie
 
Czemu to gówno zwane battle net nigdy nie działa tak jak powinno?

Kilka godzin się męczę, nie odpalę gry bo pierdolona aplikacja się nie włącza.
 
lutujemyj_qeswpqe.jpg

Zobaczymy co tam stworzyli.
 
Back
Top