GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Kolejny dzieciak z choinki. Kurwa do szkoły jeden z drugim, bo inaczej pierdolita o niedojebach umysłowych u księdza na kolędzie, a właśnie widać, kto tu niedoruchany chodzi. Kupuj gdzie chcesz. Tylko mi nie pierdol,że kupiłeś za normalny hajs. Żeby jeszcze tobie uzmysłowić, ile wyjebałeś na elektronikę - równe dziesięć lat temu pracowałem w magazynie części komp. na całą Europę. Chcesz wiedzieć,po ile są procki na fakturze z korei? Najnowsze procki? 15dolców. Ram? 3-5 dolców. Obudowa? 3-10 dolców. Zasilacz? Ok.5 dolców. Najnowsze telewizory? Jakieś 100-150 dolców. Tak,te co kosztują teraz po 10k pln. Jak nie więcej. Chcesz wydymać Freda...Fred wydymał ciebie. Cytując klasyka. Przybij piątkę z @Instinct em - zostaliście wyruchani. Bez nawilżenia, nie mówiąc o poczciwym mydle...

Masz na to jakiś dowód czy tylko pierdolisz farmazony?
 
Kolejny dzieciak z choinki. Kurwa do szkoły jeden z drugim, bo inaczej pierdolita o niedojebach umysłowych u księdza na kolędzie, a właśnie widać, kto tu niedoruchany chodzi. Kupuj gdzie chcesz. Tylko mi nie pierdol,że kupiłeś za normalny hajs. Żeby jeszcze tobie uzmysłowić, ile wyjebałeś na elektronikę - równe dziesięć lat temu pracowałem w magazynie części komp. na całą Europę. Chcesz wiedzieć,po ile są procki na fakturze z korei? Najnowsze procki? 15dolców. Ram? 3-5 dolców. Obudowa? 3-10 dolców. Zasilacz? Ok.5 dolców. Najnowsze telewizory? Jakieś 100-150 dolców. Tak,te co kosztują teraz po 10k pln. Jak nie więcej. Chcesz wydymać Freda...Fred wydymał ciebie. Cytując klasyka. Przybij piątkę z @Instinct em - zostaliście wyruchani. Bez nawilżenia, nie mówiąc o poczciwym mydle...
Że też się nie zapytałem dwa tygodnie temu, jak kupowałem oled-a, zaoszczędziłbym jakieś 95% :juanlaugh:
 
Konsole są dla azjatów :mamed:

Nie ma nic lepszego niż dobry PC jeśli używa się kompa nie tylko do grania. i5-6500, GF 1060 GTX i 8 gb ramu i narazie wszystko Wam będzie śmigać, wcale nie tak drogo.
A jak dużo jaracie i często wpadają ziomki to lepiej PS4 kupic to prawda.
:kis:
 
Grał ktoś w Detroit become a human?jakies opinie? Lekko ich pojebalo z cena jakies 45funtow trzeba wybulic.
 
Lubisz Heavy Rain, Blade Runnera ? Jeśli tak to polecam.
Lubie, wiem jakiego rodzaju jest ta gra ale nie chce oglądać recenzji zeby nie spojlerowac .
Jak gra daje rade to czekam i biorę ale cena musi spaść.
A ze swojej strony dorzucam farenheit, two souls i serie the walking dead oraz wolf among us.
 
Ja nie rozumiem mody na cukierkowe gry typu battle royale. Btw - w pubg jest teraz tryb FPP. Kamera jest ciut za nisko,ale co tam - co kto lubi.
Ja gram w fortnite bo mechanika budowania pozwala rżnąć niedzielnych graczy aż miło. Tego nie dają mi inne gry tego typu.
 
Ja nie miałem okazji sprawdzić pubg bo na ps4 tego nie ma w Fortnite zagrałem ale to budowanie cały czas mnie nie rajcuje. Nawet dice coś wspominalo o battle royal w bf5...
 
Ja nie miałem okazji sprawdzić pubg bo na ps4 tego nie ma w Fortnite zagrałem ale to budowanie cały czas mnie nie rajcuje. Nawet dice coś wspominalo o battle royal w bf5...
Budowanie na konsolach to pewnie udręka, na myszce to można budować aż miło.
 
Budowanie na konsolach to pewnie udręka, na myszce to można budować aż miło.
Oglądałem jakieś filmiki na yt i szło to nawet nieźle tym bardziej że nie poświęciłem na tą grę dużo czasu ale jak zobaczyłem jak to robią niektórzy to szczęka opadła nie powiem edytowanie ścian, zabudowywanie w szybkim tempie robi wrażenie. Ta gra mogła mi nie podejść też dlatego że nie lubię za bardzo gier gdzie postacie skacza jak poparzone i się miotaja wolę normalnego fpsa.
 
Back
Top