GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Wlaśnie dostałem od żony Skirim VR. Chyba dzisiaj będę testował:)
Mi się w Skyrimie VR najbardziej nie podoba to, że nie mogę znaleźć czasu na granie w niego.


Znacie jakieś fajne gierki na lan (ewentualnie hotseat) dla czterech osób? Może być kooperacja, albo rywalizacja - obojętnie. Tylko nie jakieś nowe tytuły bo jeden sprzęt jest stary i jego max to Gothic 3 na wszystkich ustawieniach minimalnych + w oknie.
Ogralim Sacred'a 1 i 2, AOEIII, SWAT 4, chyba wszystkie herosy (no może oprócz 1 i 2) i pewnie parę innych, których sobie teraz nie przypomnę.
 
Mi się w Skyrimie VR najbardziej nie podoba to, że nie mogę znaleźć czasu na granie w niego.


Znacie jakieś fajne gierki na lan (ewentualnie hotseat) dla czterech osób? Może być kooperacja, albo rywalizacja - obojętnie. Tylko nie jakieś nowe tytuły bo jeden sprzęt jest stary i jego max to Gothic 3 na wszystkich ustawieniach minimalnych + w oknie.
Ogralim Sacred'a 1 i 2, AOEIII, SWAT 4, chyba wszystkie herosy (no może oprócz 1 i 2) i pewnie parę innych, których sobie teraz nie przypomnę.
wormsy.
 
Właśnie, a propos wormsów
Czy jest jakas prosta gierka typu Scorched Earth z lat 90-tych, tyle ze w świeżej odslonie?
Ewentualnie coś ala Wormsy?

Musze sprawdzic ile same Wormsy kosztuja, ktora edycje warto (dla dziecka)?
 
Właśnie, a propos wormsów
Czy jest jakas prosta gierka typu Scorched Earth z lat 90-tych, tyle ze w świeżej odslonie?
Ewentualnie coś ala Wormsy?

Musze sprawdzic ile same Wormsy kosztuja, ktora edycje warto (dla dziecka)?
LIERO BYLO ZAJEBISTE ALE NIE MA NIC NOWEGO :(
 
Właśnie, a propos wormsów
Czy jest jakas prosta gierka typu Scorched Earth z lat 90-tych, tyle ze w świeżej odslonie?
Ewentualnie coś ala Wormsy?

Musze sprawdzic ile same Wormsy kosztuja, ktora edycje warto (dla dziecka)?

Wormsy W.M.D są teraz za 36 cebul na steamie. Taniej już raczej nie będzie, więc polecam.
 
grales w nie ? widze ze sa na pebie to moze bym w swieta z mlodym przypykal

Jeszcze nie grałem, ale mają świetne opinie. To takie ulepszone Worms Armageddon, z lepszą grafą oraz craftingiem broni. Tylko uważaj, bo dodany tryb multi ponoć niesamowicie wciąga. :wink:
 
A wymagania? mam stare i7 i amd radeon hd 7600M


  • MINIMALNE:
    • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (32-bit versions)
    • Procesor: Intel Dual Core 6600 @ 2.4GHz
    • Pamięć: 2 GB RAM
    • Karta graficzna: Intel 4400, GeForce GTX 280, AMD Radeon HD 7750
    • DirectX: Wersja 11
Powinno więc chodzić nawet na kalkulatorze. Zresztą to są tylko wormsy.
 
Pewnie #nikogo, ale jeśli ktoś szuka zajebistego survivalu to na steamie można dorwać The Long Dark za 31 złociszy. Oferta ważna do 4 stycznia, czyli do końca zimowej wyprzedaży.
 
Kurde, od kilku godzin nie moge nic kupowac na steam dzisiaj, jakis blad
There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.

Mieliscie kiedys cos takiego?
 
Ale mi chodziło o kupno.

FF/Chrome jak i klient Steam. Dla dowolnego payment method.
upload_2017-12-22_20-21-46.png


upload_2017-12-22_20-26-7.png


Zmieniałem już ustawienie Steam Beta w te i nazad - nie pomogło.

Pierwszy raz mam taki problem.
 
Musisz poważnie pogadać z żoną o finansach:beczka: a tak serio to odpowiedź masz na screenie, który wkleiłeś. Napisz do supportu.
Sam rozczaiłem o co chodzi.

Miałem rozjazd pomiędzy ustawieniami w kliencie Steam a web (kraj). I jedna gierka nie jest dostepna w PL. Jak ja wywalilem z koszyka to poszlo.

Musisz poważnie pogadać z żoną o finansac
Nie bede jej stresowal przed swietami ;)
 
Macie może jakąś darmową stronkę gdzie znajdę torrenty gier PL? Żebym mógł przetestować przed kupnem oczywiście.
 
Wgrałem Horn of the Abyss i najnowszego HDmoda do Heroes3. Ale to jest miód, jeju. Jest poczekalnia online z rankingiem graczy! I co najważniejsze i o czym nie wiedziałem, prawdziwy sztos - symultaniczne tury! Czyli możliwość grania jednocześnie przez paręnaście pierwszych tur. Jest to coś co naprawia jedyna rzecz która mnie odrzucala od Hirolsow, a mianowicie zbyt dlugi czas potrzebny na rozegranie meczu. Teraz wszystko idzie mega sprawnie i szybko. Naprawdę, jestem w szoku jakie to wszystko jest dobre...
 
Bezsenność w Seattle


i zupełnie nieudane lądowanie + info od X-Plane:lol:


Mega jednak wygląda mimo, że mam tylko demo, a w FSX kilka fajnych dodatków. Pięknie słuchać z oddali defaultową Cessnę, jakby latała obok mnie:antonio: Chyba skuszę się na promocję na Steam. Niby najlepiej wyglądający symulator "Out of Box". A na P3D to nawet się nie rzucam, bo sam kosztuje 60$, a łysy niemal jak FSX, choć chyba najlepszy:sad:
 
Back
Top