GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@DickNiaz ile czasu Ci to zajęło? :o o:
to było pare lat temu, w sumie sporo mniej niż pierwsze przejście dks'a. Akurat w tej grze sl1 nie jest jakimś KOSMICZNYM wyzwaniem, bo wszystkiego się tam uczymy na pamięć (głównie walki z bosami) plus ekwipunek nie wymaga leveli.
 
to było pare lat temu, w sumie sporo mniej niż pierwsze przejście dks'a. Akurat w tej grze sl1 nie jest jakimś KOSMICZNYM wyzwaniem, bo wszystkiego się tam uczymy na pamięć (głównie walki z bosami) plus ekwipunek nie wymaga leveli.
Szacun. Za niedługo Dark Souls 3,będzie okazja do powtórzenia wyczynu :D
 
@DickNiaz: Kurde, też się zastanawiam czy nie zrobić sobie Onebro challege :) Ostatnio przechodzę DKS po raz chyba 5-6, każdy z bossów padł za pierwszym razem (nie wyłączając O&S w wariancie Super Ornstein, Artoriasa i Manusa z DLC). Nawet niesławni łucznicy z Anor Londo poszli za pierwszym razem - stwierdziłem że nie mam już czego szukać w tej grze :)
Tylko zastanawiam się czy używać w challengu rozwiniętego pyromancy flame? Aktualnie rozwinąłem pyromancera, na + 5 ascended pyro + dusk crown + dragoncrest ring bossowie padają jak muchy (damage przy combustion gdzieś po 700-800 per hit i to bez zużycia staminy), takze myślę że to może być nawet easy mode. Z drugiej strony bez pyro na SL1 może być za duża męczarnia. Początek pewnie łatwy, ale przy O&S, 4Kings, Gwynie pewnie się napociłeś? Zastanawiam się też jak dać radę np. w Tomb of Giants czy Lost Izalith na SL1 - miałeś jakąś tarczę +15? Czy rollowałeś każdy atak?
 
Nadrobiłem wszystkie FEARy i chyba nie pisałem podsumowania, więc:
- FEAR 1 - nic dodać nic ująć :) wydawał mi się kiedyś trudniejszy.
- FEAR: Extraction Point - trzyma wysoki poziom, ale jest zwyczajnie za krótki,
- FEAR: Perseus Mandate - mało klimatu. Dodatek zrobiony na siłę, bez pomysłu.
- FEAR 2: Project Origin - całkiem przyjemna część, wcześniej wydawała mi się prostsza, teraz miałem kilka problemów.
- FEAR 3 - po paru latach wygląda jak budżetówka, chociaż jest najmłodszą częścią. Ciekawa koncepcja braci, jednak historia wgl nie wciąga, a całość jest skandalicznie krótka.

Ranking:
1. FEAR
2. FEAR: Extraction Point (mimo wszystko)
3. FEAR: Project Origin
4. FEAR 3
5. FEAR: Perseus Mandate
 
Ja chyba sobie odświeżę i wreszcie przejdę L.A Noire. Grał ktoś, polecacie? Grałem trochę ale dawno i nie za dużo przeszedłem.
 
Jedna z moich ulubionych gier. Nie zastanawiaj się.
Miałem tylko problem jeden, bo raz po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu nie mogłem uruchomić jej. Nie wiem o co chodziło i porzuciłem ją. Teraz spróbuję od nowa ale nie wiem czy zaskoczy, nie miałeś takich problemów? W ogóle długa jest fabuła?
 
Miałem tylko problem jeden, bo raz po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu nie mogłem uruchomić jej. Nie wiem o co chodziło i porzuciłem ją. Teraz spróbuję od nowa ale nie wiem czy zaskoczy, nie miałeś takich problemów? W ogóle długa jest fabuła?
Problemów nie miałem, grę miałem na platformie steam.
Fabuła jest długa, bo obejmuje ona sprawy w różnych wydziałach (drogówka, zabójstw, podpaleń, narkotyków). Mnie gra niesamowicie wciągnęła i nie potrafiłem się od niej oderwać.
 
@DickNiaz: Kurde, też się zastanawiam czy nie zrobić sobie Onebro challege :) Ostatnio przechodzę DKS po raz chyba 5-6, każdy z bossów padł za pierwszym razem (nie wyłączając O&S w wariancie Super Ornstein, Artoriasa i Manusa z DLC). Nawet niesławni łucznicy z Anor Londo poszli za pierwszym razem - stwierdziłem że nie mam już czego szukać w tej grze :)
Tylko zastanawiam się czy używać w challengu rozwiniętego pyromancy flame? Aktualnie rozwinąłem pyromancera, na + 5 ascended pyro + dusk crown + dragoncrest ring bossowie padają jak muchy (damage przy combustion gdzieś po 700-800 per hit i to bez zużycia staminy), takze myślę że to może być nawet easy mode. Z drugiej strony bez pyro na SL1 może być za duża męczarnia. Początek pewnie łatwy, ale przy O&S, 4Kings, Gwynie pewnie się napociłeś? Zastanawiam się też jak dać radę np. w Tomb of Giants czy Lost Izalith na SL1 - miałeś jakąś tarczę +15? Czy rollowałeś każdy atak?

niestety to było dawno i nie pamiętam już szczegółów. Łapke od pyro miałem rozwiniętą na maxa, nie ma co sobie utrudniać utrudniania 'najtrudniejszej gry świata' :D 4Kings jedynie zginałem 2x razy, reszta bossów poszła za pierwszym razem. Nastawiałem się na rollowanie + parry. Po takiej ilości spędzonych godzin z dks nie powinieneś mieć problemów ze zrollowaniem ataku każdego bossa :)
 

@DickNiaz i reszta, która nie ma jeszcze PS4 - płaczę razem z wami, że nie zagram :sad:

Ja to płaczę, że mam PS4, a nie mam czasu nawet na ogranie Bloodborne, a Dark Souls III już za rogiem. Nie wspominając o innych tytułach, które też chętnie bym ograł. W dzisiejszych czasach robią stanowczo za dużo gier...

@edit
Ej, trójka będzie na pieca: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=27923
Tylko patrząc na wymagania i przypominając sobie optymalizacje jedynki, można śmiało szykować komputery z NASA :lol:
 
@DickNiaz no właśnie z tego co widziałem na necie z porad co do SL1, to albo można rozudować pyro, albo ulepszyć broń + red tearstone ring + power within. W każdym razie założenie jest to samo - duży damage ale też bycie na jednego shota :) Ogólnie myślę że dałbym radę, ale chyba zrobie sobie małą przerwę od DS i później spróbuję (jestem świeżo po ww. pyromancer runie). Pewnie miałbym problem z Gwynem (muszę poćwiczyć parowanie), O&S, Kalameetem, Manusem.
Btw z ciekawości poczytałem trochę o różnych challengeach, są kozacy co robią np. takie rzeczy:

 
Człowiek ma 11euro na Steam i nie wie, czy i na co je wydać. Eh, chciałbym mieć w życiu takie dylematy za parę lat:dry:
 
Przeszedłem dodatek do Fallouta 4, i powiem że nie jedna misja poboczna była bardziej rozbudowana fabularnie i ciekawsze. Można odczuć że chcieli tylko jakoś dołożyć fabularny dodatek żeby ludzie nie burzyli że za samą możliwość budowania robotów płacą.
 
W ramach retrogamingu odpaliłem System Shock 2 i niestety poległem po 3h gry :( klimat i gameplay nie trafiły do mnie, niestety. Mam wątpliwości, czy sięgać po nadchodzący remaster pierwszej części...
 
#retrogaming

Postal 2 - od początku było widać, że rozgrywka jest specyficzna, a otaczający nas świat przerysowany. O ile gra nadrabia klimatem, o tyle traci na gameplayu - pójście załatwienia jednej ze spraw tylko po to, aby za każdym razem doświadczyć jakiegoś ataku ze strony nieprzyjaciół, znudziło mnie potwornie i grę kończyłem w bólach.
 
Tomb Rider z 2013r. za 1$ (ok. 4zł): http://gamechangercharity.donordrive.com/index.cfm?fuseaction=donorDrive.event&eventID=520

Nie pierwszy raz coś organizują, klucze przychodzą. Zgarnąłem od nich rok temu za 1$ Deus EX: HR Directors Cut.

Co ciekawe GJA nie przysłał wbrew zapowiedziom wszystkim kluczy do Dark Souls, które mieli rozdawać za free. Tym razem akcję więc spalili. Okazało się też, że klucze w większości podostawały boty, które podały po kilka maili i fałszywych kont.
 
Back
Top