GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Moze przyda sie posiadaczom PS4.

Obecnie do jutra mozna odebrac kupon na 10 zl (przy zakupach powyzej 50 zl) w aplikacji mobilnej na allegro.

Do tego mozna dokupic:

http://allegro.pl/psn-200-zl-playstation-network-karta-prepaid-ps4-i5107060386.html

Mozna oszczedzic jakies 35 zl ( lub 25 bo sa tez karty 100 zl za 85).

Sa ostatnie dni lutowej wyprzedazy iw taki sposob mozna kupic oryginal np. Shadow of Mordor za 100 zl lub Battlefield4 za 75. Ewentualnie mozna zamowic preoder wieska (170) lub Bloodborne (200) za 35 zl taniej.

Dodatkowo jezeli ktos jeszcze nie wie, cyfrowe wersje zakupione bezposrednio w PSN mozna spokojnie rozdzielic na 2 konta jezeli macie dobrego znajomgoo, mozecie mu udostepnic swoje konto na 5 min, on zaciagnie gre z waszej biblioteki i po przelogowanu sie na swoje konto mozna spokojnie grac z 1 kopii na 2 kontach nawet w tej samej chwili czy razem grac multi/coopa itd.
 
Nie mam w co grać na moim plejstejszyn trzy i cały czas katuje UFC Undisputed 3. Multum godzin mi już zjadła ta gra.
 
Panowie!
Dragon Age Inkwizycja sie dlugo rozkreca?
Zaczalem w weekend i po 6 godzinach gry nie moge znalezc klimatu wczesniejszych DA. Jakos ta nowa czesc wogole mi nie podchodzi. Gram bo mam nadzieje, ze bedzie lepiej ale jak ma byc tak szaro jak jest na poczatku to powiedzcie :)
 
psplus znowu zawodzi, ale mnie oni denerwują z tym czekaniem
sobie dają oferte kiedy im się podoba, może chociaż gry będą dobre, ostatnio było dość dobrze
 
@dobryskun
W jakiejś recenzji czytałem, ze zabawa zaczyna się po dobrych 10 godzinach :lol: a tak poważnie, to gra jest po prostu średnia, ot taki nabijacz czasu. Nawet nie ma startu do starych RPG, zdecydowanie gorsza od jedynki. Ja gram już 3 m-ąc, niby te 81h nabitych, ale frajdy raczej nie ma.
 
@dobryskun
W jakiejś recenzji czytałem, ze zabawa zaczyna się po dobrych 10 godzinach :lol: a tak poważnie, to gra jest po prostu średnia, ot taki nabijacz czasu. Nawet nie ma startu do starych RPG, zdecydowanie gorsza od jedynki. Ja gram już 3 m-ąc, niby te 81h nabitych, ale frajdy raczej nie ma.
Szkoda. Widze to ale ludze sie, ze bedzie lepiej. Klimatu nie ma a wszystko dookola takie piekne, kolorowe. Nie bedzie nagle takiej akcji, ze cos sie spierdoli i wszystko ogarnie mrok i klimat dragon age? ,)
 
psplus znowu zawodzi, ale mnie oni denerwują z tym czekaniem
sobie dają oferte kiedy im się podoba, może chociaż gry będą dobre, ostatnio było dość dobrze

Właśnie panie jak to jest z tymi grami co miesiąc ? Jest już marzec, a dostępne są dalej te same gry co były w lutym ?
 
Właśnie panie jak to jest z tymi grami co miesiąc ? Jest już marzec, a dostępne są dalej te same gry co były w lutym ?
jutro będze oferta, a gry za tydzień
oby były dobre gry, mam ps3 to plus tylko dla gier, mam już ponad pół roku i jest średnio jak za taką kase, jedynie 3-4 gry ograłem
 
Panowie!
Dragon Age Inkwizycja sie dlugo rozkreca?
Zaczalem w weekend i po 6 godzinach gry nie moge znalezc klimatu wczesniejszych DA. Jakos ta nowa czesc wogole mi nie podchodzi. Gram bo mam nadzieje, ze bedzie lepiej ale jak ma byc tak szaro jak jest na poczatku to powiedzcie :)

Jak robisz najpierw questy poboczne a fabułę zostawiasz na moment, w którym masz już czyste konto w aktualnych pobocznych, no to w takim tempie gra będzie się toczyć. Dla mnie tym sztucznym rozciąganiem gry spieprzyli sprawę. Lepiej było już zostawić te 30 - 40 godzin gry niż przeciągać ją do 100 godzin zapychając mega schematycznymi questami. Pierwsza część nie do zastąpienia.
 
Inna recenzja Evolve - przez Angry Joe. Własnie za to go lubię -nie owija w bawełnę, nie siedzi w kieszeni deweloperów, nie daje każdej grze 9/10.
 
Tak wygląda nowy Wiedźmin :]

2dt4o79.jpg
 
A tak swoją drogą - warto grać w tego "nowego" syndicate? Cyberpunk w klimatach Deus Ex, ale recenzja jaką oglądałem, stawia na średniej jakości shooter. no i jak już jesteśmy przy CP to jakie gry (nowe) z tego tematu polecacie?
 
@Yagiel
Nie wiem na ile to CyberPunk dla ciebie, ale Remember Me jest nawet spoko, o ile nie zaczniesz oglądać zwiastunów.
A jeśli chcesz FPS to SystemShock. (choć to nie na konsole, to mimo wszystko powinno dać radę nawet na słabych dzisiaj komputerach spokojnie :wink:)
Niestety mało jest gier z tego gatunku na rynku elektronicznym. Dlatego czekam na CyberPunk 2077 od CD Project RED, o ile nie anulowali projektu
 
@Yagiel
Nie wiem na ile to CyberPunk dla ciebie, ale Remember Me jest nawet spoko, o ile nie zaczniesz oglądać zwiastunów.
A jeśli chcesz FPS to SystemShock. (choć to nie na konsole, to mimo wszystko powinno dać radę nawet na słabych dzisiaj komputerach spokojnie :wink:)
Niestety mało jest gier z tego gatunku na rynku elektronicznym. Dlatego czekam na CyberPunk 2077 od CD Project RED, o ile nie anulowali projektu

Bardzo nowa gra Miszon :)
 
A tak swoją drogą - warto grać w tego "nowego" syndicate? Cyberpunk w klimatach Deus Ex, ale recenzja jaką oglądałem, stawia na średniej jakości shooter. no i jak już jesteśmy przy CP to jakie gry (nowe) z tego tematu polecacie?

Akurat ogrywałem nie tak dawno "Syndicate" z 2012 roku.
Ogólnie fajna, aczkolwiek bez większych rewelacji.

Plusy:

+ Klimat.
+ Dobrze zrealizowane, złożone potyczki z przeciwnikami.
+ System rozwoju postaci (choć bez większych zachwytów).
+ Pasująca do konwencji muzyka.
+ Fajnie zaprojektowane bronie.
+ Przyzwoite SI.

Minusy:

- Przesadna liniowość.
- Długość gry (za krótka).
- Fabuła.

Ocena: 6,5-7/10

Moim zdaniem warto jednak po nią sięgnąć.
 
Gram jedynie w Starcraft2 - calkiem spoko gra ;-) Gram tylko z komputerem, zainstalowalem sobie darmowa wersje ;-) Podobno to gra idealna, perfekcyjna, najlepsza z najlepszych. W Starcraft 1 najbardziej upodobalem sobie Zergow, w 2ce Protosow. Zergami jakos calkiem inaczej sie gra niz w 1, postacie inne.
 
Back
Top