GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Dokladnie. Warto, warto. Ja pierwszego wiedzmina tez gralem na minimalnych - gra byla tak miodna, ze kompletnie nie przeszkadzalo mi to w graniu.
 
@mateusz19191010

A co stoi na przeszkodzie żebyś nadrobił dwie pierwsze części? ;) Nie będziesz żałował.

Ściągnąłem zachwalanego przez szystkich Hearthstone'a i muszę przyznać, że całkiem nieźle się bawię. Trza tylko trochę potrenować w pvsp cały czas wpierdol zbieram ;)
 
Ale spójrz z tej strony. Policz ile musisz włożyć, żeby pograć w wieśka trójkę na zwykłym PC/laptopie na minimalnych wymaganiach. Z drugiej strony musisz kupić tylko konsole (no i samą grę), ponieważ w tych czasach chyba każdy ma w domu TV. Przecież nie trzeba od razu grać na "najlepszych" TV, jeżeli w kwestii PC/laptop bierzemy pod uwagę tylko minimalne wymagania. Chociaż co do wymagań mam przeczucie, że gra będzie dobrze zoptymalizowana. Pamiętam, że Cień Mordoru był bardzo dobrze zoptymalizowany i chodził mi (wprawdzie na minimalnych) w 30fps mimo, że minimalnych wymagań nie spełniałem.
 
@gojilla Sorry, że poraz kolejny truję dupę, ale mam jeszcze jedno pytanie :D Jak na tej liście, którą wysłałeś mi w linku nie ma gry Watch Dogs, to znaczy, że jej nie da się przerobić tym sposobem, który podałeś? Tym programem? Czy to jednak jest starsza gierka i pójdzie?
 
Właśnie Laptop 4k czy tv plus konsola 3-4k zależnie od tv
No jak komp przyda ci się do pracy a konsolę chcesz kupić tylko dla jednej gry to wiadomo, ze opcja pierwsza będzie tą lepszą. No ale na ps4 jest (bo zakładam, że konsoli wcześniej nie posiadałeś i reedycje z trójki traktuję jako nowości w tym przypadku) tyle kozackich gier, że warto je ograć. I nie daj się stereotypowi, że granie jest tylko da dzieci;)
 
Rzekomy screen z GTA V na PC. Ciekawego utworu słucha :) (więcej: http://gry.onet.pl/czy-tak-wyglada-gta-v-na-pc/bzyc5)

20a0b34e73fb1cd46c0e6387f2ce4bef.jpg
 
orry, że poraz kolejny truję dupę, ale mam jeszcze jedno pytanie :D Jak na tej liście, którą wysłałeś mi w linku nie ma gry Watch Dogs, to znaczy, że jej nie da się przerobić tym sposobem, który podałeś? Tym programem? Czy to jednak jest starsza gierka i pójdzie?
da się tak jak zrobiłeś to z GTA (też jest xdg3)
 
gdzie/kiedy w DA można zdobyć jakiś zamek? chodzi o popchnięcie wątku fabularnego czy znajdę go gdzieś na mapie?

W Dragon Age'u zdobywasz zamek tuż zaraz po tym jak ruszysz fabułę do przodu i dołączysz albo do magów, albo do paladynów. Jako mag dołączyłem do magów.
 
Zaliczyłem ostatnio MGS V: Ground Zeroes na 100%. Mimo że prolog, wciągnęło mnie jak ostatnio tylko TLoU. Dla "Phantom Pain" kupię PS4 na pewno. I tak sobie myślę, że MGS to chyba jedyna marka z PSX-a, która jeszcze się nie zdewaluowała.
 
what? a jak chcę wydać pkt inkwizycji to pisze mi, że zablokowane - Zdobądź zamek o_O

Graj w grę, fortece same przyjdą. Nie zdobywasz ich przy stole narad. CHcesz ruszyć fabułe to wykonuj questy ze Scieżki Inkwizytora :) Nie wiem w czym masz problem tak na prawdę ;D

W Dragon Age'u zdobywasz zamek tuż zaraz po tym jak ruszysz fabułę do przodu i dołączysz albo do magów, albo do paladynów. Jako mag dołączyłem do magów.

Ja nie wiem, templariusze mnie zawsze odrzucają, magowie wydają mi się bardziej pogańscy, dlatego też w DAII i DA:I byłem za nimi :)

Tomek, walczyłeś magiem solo ze smokiem? Zastanawiam się jaki ma szansę w takim starciu. Mój wojownik sam potrafił położyć smoka,ale nie wyobrażam sobie aby taki Solas dał radę ( bo nie dał :D )
 
Tomek, walczyłeś magiem solo ze smokiem? Zastanawiam się jaki ma szansę w takim starciu. Mój wojownik sam potrafił położyć smoka,ale nie wyobrażam sobie aby taki Solas dał radę ( bo nie dał :D )

Ledwo pokonywałem smoki w cztery osoby (mają tylko jednego woja). Samym magiem może i bym pokonał, ale na pewno nie na poziomie trudnym. Ogólnie to trochę żałuję prawie 300 zł wydanych na Dragon Age'a. Mam mieszane uczucia po przejściu. Dałbym jej dziś 7/10.
 
Kolesi co mają Bale, Ronaldo, Suarez, Messi rozpykuje 5 do jaja. 3 liga :) A ja piłkarzy mam typu Ideye, Cabella, Kuba, Piszczu, Smalling.

60254592015610924480.png
 
Imo Kuba w FIFIE jest dobry, ładnie dośrodkowuje , u mnie w składzie ma 85 (ale ja gram singla karierą)
 
@Gaara Dokładnie. Niestety w FUT jest to strasznie odczuwalne, przez co cały tryb traci sens.
BTW: Santana jest strasznie OP, według mnie Ramosy i inne gwiazdy się przy nim chowają.
 
Jak awansujesz do pierwszej to mam nadzieje, że wpadnę na Ciebie.
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    444.8 KB · Views: 16
Dawaj teraz mogę Cię zlać i to nagrać dodatkowo :)
PioTRTek_PL mój gametag na PSN, dodaj do znajomych i zagramy, ale na dziś bo zaraz wychodzę. Możesz nagrać, nie ma sprawy. Z chęcią z Tobą zagram jak tak niszczysz wszystkich 5 do jaja, ale od razu uprzedzam nie mam ochoty z Tobą rozmawiać głosowo więc jak będę dostępny to napisz wiadomość, zagramy.
 
Back
Top