GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jeszcze nie, Rockstar pewnie musi wydać jeszcze ze trzy "łatki" - a ja taki napalony, przecież multipłatności czekają na realizację xD



Poznajecie?



0_0.jpg
 
Czy ktoś wie czemu tak "długo" już trwa tworzenie cracka do FIFY 14? To jest jakiś mega skomplikowany proces czy co raz bardziej się developerzy starają?
 
Chmra pewnie wie :] Mi tam nowa fifka już pocztą idzie, z kumplami we 3 kupiliśmy



a za 3 dni beta BF4, zobaczymy czy warto kupować
 
Beta BF4 właśnie się instaluje, ale dzisiaj już nie pogram (chyba najwcześniej w piątek...)
 
@Yagiel - nie ma Maxa w GTA;)



Ja skończyłem gta i nie wiem co mam ze sobą zrobić. Cholera podyskutowałbym z wami ale brak opcji "spoiler" na tym forum bardzo doskwiera.



Wrzucę tylko jeden kawałek z gry.



https://www.youtube.com/watch?v=K57dVZ4oHtQ



Kto grał wie o co chodzi:) CO ZA KLIMAT CO ZA MISJA!
 
Miałem tak dwa razy na początku, ale teraz śmiga bez problemu. To chyba kwestia serwera.
 
Przez tą waszą betę BF4 nie działa mi Origin i nie mogę pograć w Fifę online ! :(


A tak serio, to pełna wersja tej gry już zamówiona!
 
Snajper z C4 wymiata :D Jak w BF3 nie podobał mi się Recon, tak w 4 będzie to chyba jedna z moich ulubionych klas.
 
W BF3 gram mechanikiem i snajperem, tutaj też będę tym grać, różnica jest taka, że mechanikiem jest trudniej a snajperem wystarcza strzał i gość zdjęty :) będzie się campić, oj będzie :D



Wizualnie? Wszystko jest żywe, aczkolwiek liczyłem na większą ropzierduchę - to, że zawala się jeden budynek z 50 to jeszcze nie powód aby tak o tym krzyczeć :)



Czasem znika kurz bo zawaleniu, aby za chwile się pojawić. Drażnią tez rozwalone śmiglowce wiszące w powietrzu, ale w końcu to tylko beta, gre zamawiam tak czy inaczej.



Ogólnie odnosze wrażenie, że jest trochę za wcześnie na czwórkę :)
 
A klucz do bety nie dostają ci, co mają Premium BF3?



Generalnie zgadzam się, że za wcześnie na BF4, bo nie ma przeskoku jak między 2 a 3. Co nie zmienia faktu, że mapa i zabawa przednia. Ale chyba poczekam sobie z zakupem, bo cena za podstawkę + premium jest złodziejska ;)
 
Szkoda, że nie ma na xp, chętnie bym wam złoił dupska :)







Rozdzielczość 320x240, celownik pierdolne na cały ekran i karam botów :-)
 
Back
Top