GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Eurogamer.net - 9/10
Polygon - 9,5/10
Joystiq - 4,5/5
CVG - 10/10
IGN - 10/10
GameSpot - 9/10
GameInformer - 9.75/10
Destructoid - 9/10
GiantBomb - 5/5
Gamereactor - 10/10
Edge - 10/10
Kotaku - Yes
OPM -10/10
DigitalSpy - 5/5
GodisaGeek - 10/10
Videogamer - 10/10
Xbox 360 Achievements - 100/100
trustedreviews - 9/10
DigitalTrends.com - 5,5/5
Metro.co.uk 10/10
 
GTA V - Gra generacji na to wygląda. Ja dziś cały czas trzymam kciuki by mój kurier jutro nie dał dupki i zjawił się u mnie jak najszybciej.
 
A ja mam dylemat...Czekać na wersję na pc czy kupować na xboxa? Z jednej strony lipa czekac nie wiadomo ile na wersję pc, a z drugiej wolałbym nie jeździć po pustym mieście...w czwórce bardzo to irytowało.
 
Ale tam napiny dostaliście wcześniej o Mass Effecta. To jedna z moich ulubionych serii, ale czuję, że straci miejsce w moim rankingu na korzyść GTA V. Jak przejdę całą to się zastanowię, ale moment gdzie obecnie jestem pozwala już myśleć o tej grze jako rewelacyjnej.



Pustynne klimaty są mega, nawet była misja z miłośnikiem gotowania mety, który trochę przypomina Waltera White'a. Tylko Pinkmana brakowało. :-)
 
ME to dla mnie nr1 - skoro tak wysoko oceniacie GTA V, to chyba trzeba bedzie pomyslec nad zakupem, o ile wyjdzie na blaszaka



edit - w tym momencie gratuluje sobie nowego koloru HW na cohones ;]
 
1270900_585500768158347_249347257_o.jpg
 
.post img{max-width:100%}



wystarczy, zeby zdjecia same dopasowaly sie do szerokosci strony...
 
Czy ktoś wie kiedy fifa 13 na ps3 bedzie zaktualizowana do aktualnych skladow po okienku transferowym z sierpnia?
 
Nie kupowałbym xboxa dla tej gry. Podejrzewam że na kompie graficznie będzie miażdżyć. Gram już kilka godzin - przełączanie postaci jest wg mnie beznadziejne. Robi się wielki bajzel w przechodzeniu gry. Z drugiej strony rozbudowanie rozgrywki mnie powala. Od trenowania psa, grania w tenis, wyrywania dupek po zabijanie, strzelanie do obcych...
 
Jak jeszcze jej nie było to miałem takie wrażenie, że jakaś super nie będzie i się nie jarałem, teraz tylko czekam aż wyjdzie na PC :)
 
Gaara nie bluźnij. Jeszcze godzinka i znikam dla świata ziomy. Chciałem się z tego miejsca pożegnać. Inni już grajo :(
 
Zestaw gier w PS+ na październik....
  • Far Cry 3
  • Giana Sisters: Twisted Dreams
  • Dragons Dogma: Dark ArisenStreet Fighter X Tekken (PS Vita)Touch My Katamari (PS Vita)
W tej chwili wciąż dostępne są Saint's Row 3 i Assasins Creed 3...
 
Chyba zakupię PS+, prawie dwa lata temu porzuciłęm PS3 i się kurzyłą, ogrywałęm tylko przy okazji najwiekszych premier. Ale chyba wróce i ogram jeszcze trochę gier, bo PS4 łyknę jednak po nowym roku jak troszkę się rozkręci i bedą dobre bundle.
 
Back
Top