GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

no ja właśnie nowego Hitmana skończyłem, wcześnie był Tomb Raider i umnie TR - 9.0 a Hitman 8.0, TR jakoś bardziej mnie przykuwał do TV, a Hitmana na puryście raczej nie bede robił. Teraz czeka na mnie Resident 6, kurde czuje, że srogo się zawiodę... a jestem fanem serii.
 
Dla mnie trójka jest zajebista ;) w NV jeszcze nie grałem, ale przymierzam się po skończeniu trzeciej części. Klimat Falloutów wymiata ;)
 
NV ma taki świeższy bardziej bogaty świat jak dla mnie.



Jako, że widziałem trailery Saints Row 4, zacząłem siekać w trójkę i dla mnie - zajebista. Trochę słaba fizyka, ale ogólnie jest zajebiście, rozwałka, niczym właśnie w Just Cause, a jako, że grałem tylko w jedynkę, to po SR ciskam JC2. :D Jest co robić w tych grach...



A SR fajnie się zaczyna, jeszcze nie widziałem, żeby w grze wbić do samolotu lecącego prosto na ciebie przez okno pilota, rozjebać pół tegoż pojazdu i jego załogi, żeby za chwilę komuś ukraść spadochron i wylecieć przez luk bagażowy z tyłu, pozamiatało mnie. :D
 
Dla mnie trójka jest zajebista ;) w NV jeszcze nie grałem, ale przymierzam się po skończeniu trzeciej części. Klimat Falloutów wymiata ;)


Znaczy pewnie to nie jest zła gra, ale jako fan dwóch pierwszych jakoś nie mogłem zdzierżyć mutacji TESa (wiem, przesadzam) jako numerowanej części tego cyklu.
 
Wcale nie przesadzasz. Jest cała masa podobieństw między odświeżonym Falloutem, a TES. Właściwie to cała mechanika rozgrywki. Mi w TESy grało się bardzo przyjemnie, więc i Fallout 3 mi podszedł . To właściwie taki TES w postapokaliptycznym świecie ;) Jednak posiadający odrębny i niepowtarzalny klimat.
 
TESy lubię, ale bez przesady, także w Skyrima popykam jak zejdzie z ceną i mi się inne ważniejsze wydatki skończą. Aczkolwiek do Fallouta mam po prostu inne oczekiwania.
 
goijlla: ograłem juz forze 1234 i Hirizon ,w zadnej z tych czesci nie było rajdów z prawdziwego zdarzenia,a co do GT5 to jest 100 lat za murzynami,niby sa te rajdy ale model jazdy w niczym mi ich nie przypomina, WRC masz kilkanascie tras szutrowych do tego w ..uj wariantów tych tras ,w róznych zakątrkach swiata,zmienna pogoda .Ogólnie w WRC jest cos co wyróznia te gre ponad konkurencje czyli same rajdy Dirty sie nie umywaja,festynowe i efekciarskie klimaty do bardziej symulacyjnej WRCki
 
@up



więc zwracam honor, jeśli to wrc jest naprawdę takie dobre to muszę mu się przyjrzeć, od Colina 3, no może 4 nie grałem w żadne dobre rajdy, choć i tamte nie zabijały... no nic, zobaczymy... oby nie zawiódł model jazdy, bo grafa ma drugorzędne znacznie...
 
goijlla: Dzis Widziałem trailer 4 czesci WRC ,takze mysle ze bedzie jeszcze lepiej, trailer na silniku gry :)



 
Nie ma to jak ganiać się z całym gangiem, który za wszelką cene chce Ci dokopać co nie? :-) Też lubie tą gierkę :-)
 
Wszyscy pokończyli jakieś gry dzisiaj chyba. Ja uporałem sie ze Sleeping Dogs, jak na klon GTA bardzo fajne. Osobiście nigdy nie mogłem wkręcić się w Saints Row (kwestia gustu chyba, mnie humor volition tak bardzo nie bawił plus w dwójce na PC fizyka jazdy autem była moim zdaniem tragiczna) ale Sleeping Dogs oceniam dość wysoko i śmiało mogę polecić. Na pewno bawiłem się lepiej niż przy Mafii 2 choć tutaj też scenarzyści chyba zgubili wątek jakoś pod koniec.
 
Sleeping Dogs - bardzo przyjemna gierka. Zmobilizowała mnie do tego, by ponownie spróbować GTA (III i IV czekają w kolejce), a nawet Saints Row (II i III + sporo innych gier kupione na Humble Bundle za... 1 $:-))



Fallout 3 - ja również uważam tę grę za świetną i właśnie pogrywam w NV. Może dlatego, że nasłuchałem się o kontynuacji tyle pozytywnego, jestem troszkę rozczarowany. To nadal bardzo dobra gra, ale jakoś większe wrażenie zrobiła na mnie trójka. Jednakże sporo jeszcze przede mną, więc mogę zmienić zdanie.



Tomb Raider - nigdy nie byłem fanem serii (w jedynkę zagrałem może z pół godziny), ale reboot jest kapitalny. Klimat, grafika i piękna Lara! Szkoda tylko, że takie krótkie (choć i tak dłuższe od takiego Alan Wake czy Spec Ops).



Just Cause 2 - @ziggy - uspokoiłeś mnie tą opinią, bo jakiś czas temu kupiłem w ciemno na promocji, ale widzę, że chyba nie będę żałował. Tylko skąd znaleźć czas na to wszystko - granie, kobietę i mma? :-)
 
Widziałem wcześniej inny trailer, i na prawdę zapowiada się zajebiście Wiedzmin! Kiedy jest premiera tak wgl? I ciekawe czy mi pójdzie czy nie ;D
 
Właśnie dlatego kupuję PS4 dla wiedźmina 3. Cieszy to że choć jedna Polska gra jest tak zajebista.
 
Wiedźmin Geralt przekazał w tym trailerze konkurencji, aby pocałowa go w rzyć. Zajebista gierka! Szkoda,że muszę kupić konsolę lub kartę graficzną dla niej...
 
Trailer kozacki to dobranie muzyki tez mega klimat wylewa sie z ekranu. To moze byc jedna z najlepszych gier!
 
Pograłem ostatnio w kilka mniejszych gier i polecam zdecydowanie Papers Please oraz Game Dev Tycoon. Pierwsza to symulacja celnika w Rosji 82 - wciąga jak bagienko, ma syndrom "jeszcze tylko chwilę". Druga produkcja jak nazwa wskazuje to typowy "tycoon" o tworzeniu gier, zaczynasz jako jedna osoba w piwnicy pisząca gry na C64 i z czasem mając wielki zespół pracowników robisz gigantyczne MMO oparte na najnowszych technologiach. Też wciąga, wręcz cholerenie, w szczególności tych, którzy z wypiekami na twarzy czytali Bajtka czy inny Secret Service i jak zobaczył pierwszy screenz Unreal nie wierzył, że to są "szoty" z gry :) . Przez w/w grę dzisiaj przed pracą spałem 4,5h. Oceniając:



Papers Please : 7,5/10



Game Dev Tycoon: 9/10
 
https://www.humblebundle.com/



NAJBARDZIEJ EPICKI HUMBLE BUNDLE !!!



HUMBLE ORIGIN BUNDLE !!!
 
ja jebie, ale pack. biere, ale powiedzcie pany, trzeba to od razu sciagnac, czy mozna kiedy sie chce?
 
Coś dla miłośników Gry o Tron

We are extremely excited to announce that Charles Dance, the British actor and screenwriter best known for his roles in Alien 3, The Last Action Hero and Game of Thrones, will voice Emperor Emhyr var Emreis in The Witcher 3. Read more at http://bit.ly/19imRLg



1175039_10151616569749331_2038466937_n.jpg
Co do trailera z Wiedźmina to porównując polski dub i angielski to angielski tam zdecydowanie lepiej pasuje.
 
Wiedzmin to jedyna gra w jaka gralem po polsku. I raczej pozostane przy tej wersji.



Ale plus dla cd project, ze zatrudnia fajna angielska obsade.
 
Głównie chodzi mi o to że jakoś różnorodność akcentów w języku angielskim stawia wiele mozliwości dodatkowych budowania nastroju, a polska mowa jest taka smutna ;<



@edit



Aż chyba sobie w nocy pogram w Wieśka 2 :D
 
Back
Top