GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

8.gif




tumblr_mo7mif9ZL61qla2fdo1_500.gif




zowryhb.gif




Nie wiem jak wy ale mi nawet jakby MS dopłacał do nowego Xboxa to bym go nie kupił :D
 
Powaliło ich grubo w tym MS. Miałem xboxa 360 i byłem super zadowolony. Sprzedałem ze dwa miesiące temu za 500 zł, czyli straciłem na nim 200 zł. Dziś patrzę, że można za tą cenę mieć nówkę. Jednak Xboxa One raczej nie kupę...
 
W końcu kupiłem BF3 :]



Wiem,że się różni od BF 1942, który mimo swojego wieku mnie wciągnął, więc zakładam,że z tym spędzę długie godziny;]



Podobno w Ea Sports UFC mają być bracia Shamrock i Fedor;]
 
ktoś wcześniej wstawiał jakiś dodatek do BF3 w promocji za free do 19.06, może to powtórzyc ?:)
 
@Yagiel
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w dodatek Close Quarters do Battlefield 3, to może ta informacja Was zmotywuje. Obecnie dodatek ten jest dostępny całkowicie za darmo zarówno na PC jak i na konsolach! Informowaliśmy Was już o tej promocji, ale warto przypominać jak coś jest za darmo.

W przypadku PC wystarczy wejść do sklepu EA Origin i wybrać opcję realizowania kodu produktu. Następnie wpisać BF3E3 i cieszyć się dodatkiem!!

W przypadku konsol dodatek ten powinien po prostu być widoczny jako darmowy, ale jako posiadacz takowego nie jestem w stanie potwierdzić w 100% jak to wygląda.
Jeśli ktoś z Was miał okazję już go pobrać, dajcie znać w komentarzach!
Promocja ma potrwać do 19.06.2013r.

http://playingdaily.pl/2013/06/15/battlefield-3-dodatek-close-quarters-za-darmo/
 
Sony troche nieświadomie oficjalnie potwierdziło na swoim FanPage ceny PS4 i jest to 1790 zł, do zamówienia przedpremierowego dołączony będzie "prezent" o którym jeszcze nic nie wiadomo.
PlayStation Polska
Nowa generacja jest w zasięgu ręki! Zamów PlayStation 4, by zajęło honorowe miejsce w Twojej strefie gracza, gdy tylko ujrzy światło dzienne! Sprawdź oferty już teraz - odkryj przyszłość jako pierwszy...
 
Tanio, choć specyfikaca jest raczej cienka. PS 3 kosztowała 2500, a uwzględniając inflację pewnie ponad 3 koła.
 
@Mobius Nie napisali " Cena PS4 to XXXX PLN " podali linki do sklepów internetowych z którymi jak mniemam prowadza współpracę. Więc może uzywając innego określenia "podprogowo" potwierdzili cenę nowej konsoli z kraju kwitnącej wiśni.
 
ostatnio po raz piąty chyba przeszedłem Fight Night Champion storyline, i tak pomyślałem sobie, że jeśli w tym UFC od EA znalazło by się coś w ten deseń (akcja ze złym promotorem, więzieniem, niepokonanym mistrzem, etc.) to było by mega zajebiście.
 
Mała dygresja bo wydaje mi się, że X-Com jest tu popularną pozycją (sam zresztą do niej wróciłem po upgradzie na oryginalną wersję).



Nikt nie zauważył, że jeśli wybierzemy kwaterę główną w Europie to bazę mamy prawdopodobnie w Szymanach?



xcom-polska.jpg




Bawi mnie to bez końca.
 
Opinia nt uzywanych gier:
Jeśli produkcja oferuje niewielką różnorodność, to nie ma motywacji, aby ją zatrzymać - chyba, że chcesz mieć ładny regał z grami. Naszą odpowiedzią na tę sytuację jest właśnie Just Cause. Co tydzień wpadam do sklepu z używkami i zazwyczaj nie zauważam tam zbyt wielu kopii Just Cause




Jest to rzeczywiście problem, ale wynika z tego, że gry są zbyt krótkie. Chodzi mi o to, że kiedy można przejść dany tytuł w 8 do 10 godzin, sam również bym go zwrócił, bo nie ma powodu, dla którego miałbym zagrać w niego jeszcze raz.



Cena gier sie nie zmieni:




<strong class="news-body">Ceny gier na PS4 ustalone w niektórych sklepach internetowych na poziomie 299 złotych nie wróżyły nic dobrego Okazuje się jednak, że Sony podobnie jak Microsoft, nie zamierza podnosić cen gier na next-genach.




Japoński gigant poinformował graczy, że w przypadku gier tworzonych na PS4 przez wewnętrznych deweloperów, cena ustalona została na pułapie 59,99$, czyli takim samym jak teraz. Na taki sam ruch zdecydował się wcześniej Microsoft. Jeden z przedstawicieli Sony dodał, że własnie tyle zapłacimy za wszystkie cztery tytuły japońskiej firmy prezentowane na E3, czyli Killzone: Shadow Fall, Driveclub, Knack i inFamous Second Son.




Nie wiadomo jeszcze do końca, jak do sprawy podejdą inni wydawcy z EA, Ubisoftem i Activision na czele, ale wszystko wskazuje na to, że dostosują się oni od Sony i Microsoftu. Wspomniał o tym niedawno Peter Moore z EA, zapowiadając, że next-genowy gry kosztowały będą około 60 dolarów.






zrodlo PPE.pl
 
Paladyn w NVN na początku to taki słaby wojak, bo czary jeszcze nie aktywowane te lepsze, a operowanie mieczem słabsze od low level woja. Nie wystarczy wymaksować miksturami statystyk? Bycza siła + mikstura wytrzymałości itd.
 
Taka ciekawostka: Ja ostatnio przechodziłem NWN postacią z... HotU. Czyli miałem 40 poziom na 20 możliwych w postawce. Oprócz postaci zaimportowałem również przedmioty, czyli płaszcze, zbroje i hełmy tak wymaksowane, że mogłem stać i nic nie robić, a żaden antagonista nie mógł mnie skrzywdzić, ani nawet zadrasnąć. Grę więc przeszedłem w około 3 godziny idąc po prostu, klikając i zabijając wszystkich jednym czy dwoma ciosami. Nie musiałem robić zadań pobocznych, tylko od razu szedłem na głowne. Wtedy dopiero poczułem się jak najpotężniejsza istota zamieszkująca Faerun.
 
Back
Top