GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Panowie jak to jest w końcu z tym The Walking Dead tzn. jest tylko wersja angielska? Na warezach widzę, że jest spolszczenie, ale jakie? Fanowskie? Chciałbym sobie zakupić to na PS3, ale bez polskich napisów nie wiem czy mi się opłaca bo wiele rzeczy mogę nie zrozumieć :]
 
Tak, fanowskie. Oryginał nie ma polskiej wersji, co zniechęca mnie do zakupu tejże gry. Nie chce grzebać w niej bo jeszcze ze steama polecę.
 
Wątpię. W grze nie używają jakiegoś skomplikowanego języka, a gra jest rewelacyjna. Bierz śmiało :)
 
Widzę, że nie jest to Dead Island II a raczej Dead Island I: Second Encounter jak to było przy serious samie ;] w tym gameplay praktycznie nic się nie zmieniło, no ale pewnie i tak trzeba będzie zarać :) Ciekawe jaka cena będzie w dniu premiery.
 
to jest właśnie takie dead island 1.5 . pełnoprawna kontynuacja ma się ukazać na nextgenach.



edit. polecam betę Dont Starve , bardzo ciekawa oprawa i sporo kombinowania.
 
Tak, ale co fajne ma obsługiwać stan gry z pierwszej części. Mam ją od dawna na steamie zainstalowaną ale nie grałem jeszcze. Może teraz, jak ukończę zaległości.... (został tylko Prey, końcówka w zasadzie)
 
Zaliczyłem MoH: Warfighter i pierwsze wrażenia podtrzymuję. Całkiem w porządku gra, nie rozumiem tak niskich ocen. Graficznie bardzo ładnie, misje przyjemne, klimat profesjonalny. Naturalnie żaden to must heave i 200 PLN wydawać na nią absolutnie nie warto, ale żeby dawać 5/10? Bez przesady. Jedyna poważna wada tej gry to długość (a właściwie • krótkość • :D) bo można ją łyknąć w dwa wieczory na wysokim poziomie trudności. A że nie ma w niej nic odkrywczego? W 98% gier nie ma nic odkrywczego.Edycja z 2010 roku oczko lepsza jak dla mnie ale 7/10 w pełni się medalowi należy. Ogromny plus za GROM.


Powyższe tyczy się trybu dla pojedynczego gracza, w multi rzadko grywam,choć czuję, że po zakupie Ghost Recon kooperacja z bratem przez sieć będzie u mnie powodem konfliktów małżeńskich:D
 
Mi się wydaje, że niskie oceny dwóch ostatnich Medali (w Warfightera wprawdzie nie grałem, ale myślę, że przyczyna jest taka sama) wynikają z faktu, że gry te za bardzo przypominają Modern Warfare, a jednocześnie są od tej serii wyraźnie słabsze.
 
Jakub Bijan, zgoda co do najnowszego MoH'a. Mam wrażenie, że lwia część recenzentów wystawia żenujące oceny pokroju 5/10 dla zasady, teraz modne jest hejtowanie każdej strzelanki, która nie nazywa się BF3 lub CoD: BO2. Tak w ogóle, to polska wersja Warfightera posiada zajebisty dubbing. :)
 
mWPxBb1.png
 
Rozumiem, że jak się w tę grę gra to levele za każdym razem są takie same? Bo innego wytłumaczenia niż granie "na pamięć" nie przyjmuje ;)
 
zoom na tnttorrent jest. Adresu nie mogę wkleić :)



Skończyłem właśnie farcry 3 - jednak nie taka zła była, jak ją wcześniej opisywałem. Wybitna też nie, ale myślę że 7/10 to dobra ocena.



SPOILER - zakończenie było jednak do bani. Wybrałem ratunek przyjaciół, ale zobaczyłem na youtubie drugie zakończenie - też słabe. Mogli się bardziej postarać /SPOILER
 
Ja mam gdzieś Original War, bo było dodawane do Świata Gier Komputerowych. Jak znajdę, to mogę Ci wysłać za piwo.
 
O od kiedy to handel grami używanymi to przestępstwo. Nawet jeśli kwestia tego, że nie nabyłem gry u producenta, to akurat wydawnictwo PWF ALFIN już dawno nie istnieje, a co za tym idzie nie ma regulacji prawnej handlu dodatkami, które wydawnictwo dołączało do czasopisma :) próbuj szczęścia dalej :P



PS. Jeśli już, uznajmy to za darowiznę z "dobrowolnym" piwem ;)
 
Można handlować. Po zakupie zarówno pismo jak i dołączane płyty są moje, i jak lubię to mogę się nimi nawet podcierać, i nikomu nic do tego. Ta formułka drukowana na okładkach o zakazie osobnego handlu dotyczy oficjalnych dystrybutorów. Nie można sprzedawać osobno w oficjalnych punktach sprzedaży (sklepy kioski itp.).
 
Gry dodawane do czasopism chyba nie są traktowane jako "zwykłe" używane gry. Zawsze tam jest chyba zastrzeżone, że nie można ich odsprzedawać. Choć nie wiem jak to wygląda w przypadku, gdy wydawnictwo padnie.
 
Back
Top