Gala Day of Reckoning: Joshua vs. Wallin

No i pięknie. Nie chcę być złośliwy, ale pisałem o tym wielokrotnie, że Wilder jest cepiarzem z zerową techniką i niskim fighterskim IQ. Kolejny po Furym ogarnięty technicznie pięściarz ( i to past prime nie oszukujmy się) wystarczy na "Brązowego Cepa". Ciekaw jestem tego potencjalnego zestawienia z AJ, ale wszystkich, którzy chcieli się ze mną zakładać że Wilder to wygra ponownie serdecznie zapraszam do obstawiania:roberteyeblinking:
:applause:Parker, zasłużona wygrana.
Czy Parker past prime to się mogę pokłócić, on jest dosyć młody, 31 lat, wcześniej zaczął. Z resztą zgoda.
 
No i pięknie. Nie chcę być złośliwy, ale pisałem o tym wielokrotnie, że Wilder jest cepiarzem z zerową techniką i niskim fighterskim IQ. Kolejny po Furym ogarnięty technicznie pięściarz ( i to past prime nie oszukujmy się) wystarczy na "Brązowego Cepa". Ciekaw jestem tego potencjalnego zestawienia z AJ, ale wszystkich, którzy chcieli się ze mną zakładać że Wilder to wygra ponownie serdecznie zapraszam do obstawiania:roberteyeblinking:
:applause:Parker, zasłużona wygrana.
Fight IQ najgorsze ever - w ostatniej rundzie rusza na jebeebombę i widać, że ma jeszcze cardio.

Czemu w ostatniej a nie w 2-ch czy 3-ch ostatnich rundach?
 
dokładnie, on ma 38 lat, a to dosyć stary wiek, nawet jak na wagę ciężką, szczególnie ze stylem opartym na atletyzmie
No i po wpierdolach od fjurego to mu sie w czaszce poprzestawiało
Nie no mordo, akurat jeśli chodzi o wiek to ciężka jest najbardziej wyrozumiała pod tym względem, bo peta w łapie pozostaje. Bomberowi cygan zabrał duszę i szkoda już tracić zdrowia, jeśli to ma wyglądać tak jak dzisiaj z Parkerem, któremu czołówka już odjechała
 
Czy Parker past prime to się mogę pokłócić, on jest dosyć młody, 31 lat, wcześniej zaczął. Z resztą zgoda.
Może z tym past prime trochę przesadziłem, bardziej chodziło mi o to, że już trochę przyjął i w ostatnich walkach widać było że to już nie ten sam zawodnik. Może kwestia przygotowania, ale na tle Wilder'a jak widać wystarczy trochę myśleć w ringu, a tego odebrać mu nie można.
 
Nie no mordo, akurat jeśli chodzi o wiek to ciężka jest najbardziej wyrozumiała pod tym względem, bo peta w łapie pozostaje. Bomberowi cygan zabrał duszę i szkoda już tracić zdrowia, jeśli to ma wyglądać tak jak dzisiaj z Parkerem, któremu czołówka już odjechała
ale dalej 38 lat to nie jest zwykle dobry wiek dla sportowca
szczególnie jak wilder który ma grę opartą o szybkość
 
Back
Top